Big Brother US - עונה 22

אמג אמג אמג אמג זה אולסטארסססססס
כמה זמן חיכינו!!!!!! איזו מתנת סגר מעולה!

פאק פייסבוק על הספוילר שעשו לי לעונה, אבל לא אתן לזה להפריע...
ובדומה להישרדות 40, אנסה להגיב מההתחלה...

וגם אסמן ספוילר פר פרק כי זה משודר. הבאסה זה שאי אפשר לשלב תמונות עם זה.

אז פרק 1:
הקאצ' בלהביא מתמודדים מהעבר (ובמיוחד מהעבר הרחוק) זה שלרוב הם כבר מבוגרים, לא עומדים בציפיות הלא ריאליות של הצופים (אנחנו) שיתנהגו או יהיו פיזיים כמו שהיו בעונות שלהם.
שלא נדבר על זה שהם נשואים, עם ילדים, שואומנס לא יהיה פה.

הקונספט של התחרות על ההתחלה היה מוזר, וזה היה גורלי מדיי בהתחשב בזה שרק הם יכלו להתמודד ל-HOH.
גם התחרות עצמה של ה-HOH הייתה דיי מגוחכת. בכל זאת, מדובר על ה-HOH הראשון בעונה, שמשפיע על מי יודח ראשון, ולפעמים על הרבה יותר מזה. לפחות תעשו כאילו זה חשוב. אלא אם כן יש פה איזה טוויסט בהמשך, לא ברור לי מה הם חושבים לעצמם.

עוד דבר קטן - BB בהחלט היה צריך קצת מיתוג וסטיילינג מחדש, אז נחמד שעשו קצת שינויים.

נגיב על המתמודדים, בסדר של אהובים עד "מה הם עושים כאן?!":

ג'אנל :love: :love: - איזה כיף שהיא חזרה לעוד עונה! פליז תגיעי רחוקקקק
אני מקווה שזה שהביאו את קייסר לא ישפיע לה על המשחק. עליו נגיב בנפרד.

קישה :love::love: - כמה חיכיתי שהיא תחזור לעונה נוספת!!!!!
מה שיפה בזה שהיא חזרה זה שיש לה סיכוי טוב, כי אני לא חושב שהרבה יראו בה איום, במיוחד בזה שעבר המון זמן מאז ורואים את זה עליה...
גם לה יש חיסרון שממפיס גם בעונה, למרות שהם סיימו בטעם מר, יש מצב שיחזרו אחד לשני.

----פער----

טיילר! איזה כיף! מגיע לו להגיע לעונה הזאת ולנסות שוב. הבעיה שלו שהוא יצא ממש מלוכלך בעונה שלו, ואני לא יודע אם אנשים יאמינו לו הפעם. מקווה שיצליח בכל זאת.

----פער----

דייבון - זכור לי שאהבתי אותה, בעיקר כי היא סיפקה דרמה ובידור, בואו נראה מה היא תצליח לעשות הפעם.

ניקול (עונה 21) - חמודה!

ניקול (הזוכה) - חמודה אבל לא זכורה לי כמישהי אסטרטגית או מוצלחת משחקית במיוחד.

קודי - הוא תמיד יזכר כהחצי הפחות מוצלח של דרק וקודי, וגם כמובן כאחד החתיכים של BB (שעכשיו נשוי אז באסה, אבל גם ככה לא הייתה בעונה הזאת מענה לזה). מעניין אם הוא יצליח להראות צד אחר שלו
לא הבנתי את הראיון שהוא זכה לו מג'ולי.

דניאל - לא ראיתי את העונה המקורית שלה, רק את העונה השניה שהיא הייתה בה. מסקרנת

טוב בואו נגיע למתמודדים שלא ברור לי מה עושים שם:

כריסמס - אני פשוט לא ממש זוכר אותה :(

איאן - אמאלה הוא ניהיה אפילו יותר מעצבן ממה שהוא היה בעונה שלו. שלא יגיד את השם "דן" בכלל, חצוף. עף על עצמו יותר מדיי.

ממפיס - הוא לא היה מעניין בעונה שלו, והוא לא מעניין עכשיו.

אנזו - כנ"ל, וגם מעצבן, במיוחד בוידאו פתיחה הזה לעונה.

קווין - הוא פשוט too much. נראה לי שהוא אפילו ניהיה גרוע יותר, הוא לא זכור לי כזה קיצוני בעונה שלו.

קייסר - הדבר היחיד שהיה זכור בו זה שהוא היה בברית עם ג'אנל ושהוא היה איתה 2 עונות, הוא לא מעניין מעבר לזה, ואני מקווה שהוא לא יפריע למשחק של ג'אנל ורק יעזור.

ביילי - פאקינג ביילי, מה קשור לאולסטארס? למה עפו עליה, אני לא מבין, כי היא היחידה שעשתה דרמה וצעקה בעונה 20? חחח
רק מוכיח כמה העונה הזאת הייתה חסרת דרמות, שביילי בסוף יצאה כדמות זכורה במיוחד.
היה להם כלכך הרבה להחזיר מהעונה הזאת - ברט? JC? אפילו רייצ'ל או היילי היו יותר מעניינות, למרות שגם להן לא מגיע.

דיוויד - אני באמת בעד (!) לתת לו הזדמנות שניה. כי נראה לי פיספוס. אבל *לא* לעונת אולסטארס!!!! הבןאדם אפילו לא שיחק. ביזבוז של משבצת.
יש לי הרגשה שהם חיפשו מישהו על משבצת ה-minorities. סורי.

כל הלא מעניינים - פליז תעופו ראשונים. אבל זה כנראה לא יקרה, כי אנשים ירצו ללכת אחרי האיומים, וזה בדכ האנשים היותר מעניינים וזכורים 🤦‍♂️ ע"ע הישרדות 40.
אני מקווה שזה לא יקרה, והאהובים יותר כן יצליחו להגיע רחוק. אבל אני צריך להכין את עצמי לאכזבה.

בגדול - הקאסט יכל להיות מוצלח יותר. אבל אני רוצה להאמין אולי שההפקה ניסתה וזה הכי טוב שהיא הצליחה?! :cautious:
אני מנסה לחשוב את מי יכלו להביא. מעבר לאגדות כמו דן, שבטח כבר לא רצה לחזור בעצמו. או ג'ף, ג'ורדן, בריטני, רייצ'ל, שבטח גם הם כבר לא מעוניינים.
למה לא נגיד ונסה מעונה 17. או אולי מהשחקנים היותר שנויים במחלוקת, כמו ארין מעונה 15... או אמנדה.

נערך לאחרונה ב:
- שבוע ראשון -

פרק 2:

נו ברור. ברור ש-2 הפייבוריטיות העיקריות שלי, ג'אנל וקישה, יעלו ראשונות כאופציות להדחה.
קישה באמת יושבת על משבצת "המבוגרת" העונה, וזה מאוד רחוק מאיפה שהיא הייתה בעונה שלה. באסה לראות את זה ושהיא לא משתלבת כל כך.
אבל זה דיי מטומטם להדיח אותה. בעונה של אולסטארס. להדיח מישהי שלא מהווה שום איום?

גאד. שלא ידיחו אותה נו. עד שהיא חזרה.

יססססס קייסר 🙌
הוכחת את עצמך כמועיל ועלית במדרג!
ג'אנל ניצלה לשבוע וזו כבר התחלה טובה.

למה אף אחד לא רוצה להתחבר לג'אנל ולשחק איתה? היא יכולה להיות פאקינג מגן מטורף בתור האיום שהיא.
חוץ מזה, תפסיקו לחשוב שהיא מנצחת הכל, עברו שנים מאז!!! ואף אחד לא רוצה לשחק איתה! היא לא מצליחה להתקדם.

רגע שאני אבין - אם רק מישהו אחד נרשם לתחרות הזאת של ה-safety, אז הוא זוכה אוטומטית?
כי אם כן, זה היה מהלך דיי מטומטם שלהם להירשם שניהם במקום שאחד ירשם ויקח את השני כפלוס 1. 😕
באסה שהם ביזבזו את זה כבר.

קודי עם ניקול/טיילר/אנזו/ממפיס - עיצבנתם אותי על ההתחלה.
גם כל הקטע שבו קודי ישר מתחבר לגברים ומרגיש בנוח איתם - תתקדם.

פרק 3:

טיילר והדילים זה קורע מצחוק.

קישה!!! תעשי משהו!!! 😭 😭

קווין אומנם לא ממש מצליח אבל הוא מנסה.

פרק 4:

דיי אני לא יכול יותר. אין לי כוחות נפשיים לראות שוב את הפייבוריטים שלי מודחים ראשונים.
קישה שיחקה משחק לא משהו, אני אודה. לפחות ממה שהראו לנו. אבל היא דמות מעולה ולא נתנו לה הזדמנות. אפילו הספיקה לעקוץ אותם בסוף. רציתי עוד יום הולדת של קישה.
אני עצוב ממש. 😞

ובעיקר, זה היה הדחה חברתית. היא נכנסה לבית בתור מישהי יחסית מבוגרת ואאוטסיידרית ובגלל זה הודחה.
פשוט שובר לב.

וגם אין בזה הגיון. פאקינג עונת אולסטארס והם הלכו על אנשים לא קשורים במקום ללכת על איומים.
פתיחה מאכזבת ברמות.

BB - מה ההגזמה עם המסיכה על הפנים והריחוק בראיון?
סבבה ריחוק, למה היא צריכה להיות עם מסיכה, למה להגזים!? מטומטמים.
יעשו הכל כדי לא לקבל ביקורת.

קישה אני אוהב אותך 💔 הלוואי ועוד נראה אותך מתישהו.

קישה המלכה

ממפיס זוכה ב-HOH - יופי, עוד שבוע משעמם של ג'אנל וקייסר על הבלוק 🤦‍♂️

נערך לאחרונה ב:
פרקים 5-7 - שבוע שני:

ג'אנל עשתה טעות שפתחה על ניקול מול ממפיס, אבל זה לא כזה משנה, גם ככה היא הייתה מטרה ראשית בשבילם.
מה שלא הבנתי זה למה ממפיס לקח את זה בקלות שקודי פשוט סיפר לכולם על זה.
THANK GOD שלממפיס לא אכפת מהברית שלו והוא החליט שלא לבקדר את ג'אנל.

הזוי שהתוכנית של ממפיס שאנשים ישתמשו באופציית ה-safety הצליחה ואנשים אשכרה ביזבזו את זה. ועוד קודי וכריסמס?! אתם רציניים?!
בכללי ממפיס יצא גרוע בשבוע הזה. גם בעונה 10 הוא היה מעצבן ככה לזכרוני.

ניקול, לא הבנתי את היחס לג'אנל. היחידה שניסתה להילחם בשבילך. אבל אהבתי שג'ולי ממש הגנה עליה בראיון חח

דיוויד - אחד השחקנים הגרועים. מה הוא רוצה מדייבון? גאד מה הוא עושה שםםםם.

למה אף אחד לא רוצה לשחק עם ג'אנל!??? אוף!!!!!
טיילר זוכה ב-HOH. כמעט, כמעט וג'אנל ניצחה.

עד מתי תחרויות מטומטמות ב-BB?
אגב התחרות הזאת, באיזשהו שלב מישהו היה צריך להגיד - פאק הזמן, אני צריך נטו להשיג את הניקוד הכי גבוה. זה היה הכי חכם, במיוחד אחרי שאיאן וטיילר השיגו ניקוד גבוה.
טיילר בתחרות HOH

אני מרגיש שטיילר הוא פשוט הילד הפופולארי, חברתית יש לו את זה, וכולם רוצים להיות חברים שלו.
זה פשוט מרגיש שזה בא לו ממש בקלות. יש בזה משהו מעצבן, במיוחד שרואים את האאוטסיידרים נאבקים על חייהם
ומה עובר על השיער שלו? נראה שונה. מה הוא עשה פתיחת תלתלים?

ובייסיקלי מה הסיכוי שהוא לא יעמיד להדחה את ג'אנל וקייסר? :/

ניקול מודחת. וואלה מבאס.

הערה צדדית - אני מרגיש קצת כאילו האולסטארס האלה, כיאה לאולסטארס, יודעים שהם מצולמים, ויודעים איך לקבל סימפטיה מהצופים.

נערך לאחרונה ב:
- שבוע שלישי -

פרק 8:

אני מטורף על ג'אנל. אני פשוט אוהב אותהההה אוףףףף
והיא כנראה תודח 😞

וגם אני לא סובל את ניקול כבר אעעעעע עם המסכנות והחמידות המזויפת הזאת.
איך רציתי שהיא תתנפל עליה.

Bitch stop

אין לי כח לבריתות השולטות. אוף.

פרק 9:

כמה מפתיע. קייסר וג'אנל עדיין על הבלוק, וכנראה שג'אנל תודח.
הקטעים שלהם ביחד באמת עושים לי לבכות. זה מדהים כמה הם עברו במשחק הזה ביחד, ועצוב כמה הם לבד ואף אחד לא מוכן להיות איתם העונה.

פרק 10:

בווווווו. שונא את כולם. שונא את כולם.
נמאס לי כבר. 2 הפייבוריטיות העיקריות הודחו.

הלוואי שניקול תודח מהר.

אוהב אותך ג'אנל 💔
ג'אנל וקייסר על הבלוק
מקווה שקייסר ינקום בשמך.

נערך לאחרונה ב:
פרקים 11-13 - שבוע רביעי:

ברור שקייסר מודח.
איזו עונה משעממת. כולם הולכים על הבחירות הבטוחות, לא רוצים לעשות רעש בבית. כל ההדחות צפויות, לא נלך נגד הזרם חלילה.
כבר אין פייבוריטים מובהקים כי כולם הודחו. פשוט מאכזב.

וואלה בנתיים עונות 20 ו-21 כבר היו יותר מוצלחות מזה.

פרקים 14-16 - שבוע חמישי:

אני מרגיש שאחרי העונה הקודמת והדיבור על גזענות והעובדה שאף אדם שחור לא זכה עדיין ב-BB, זה משפיע על המשחק ועל האנשים.
כולם מנסים-אובר לא להיות גזענים, לא לצאת גזענים, ואולי אפילו לעזור לשחורים במשחק להתקדם.

וזה כנראה מה שהשפיע על טיילר וגרם לו לעשות את כל הטעויות שלו המשחק.
קודם כל, לנסות להתקרב לדיוויד ולעזור לו (ואח"כ להיכוות מזה). ואז משום מה לחשוב שהוא הגורם לזה שדייבון וביילי על הבלוק - מה אתה קשור בכלל?
מה כבר עשית שזה יקרה? כלום... אפילו לא שיקרת. אמרת שדני רוצה להעיף אותן וזה נכון :confused:

הסיפור של להקריב את עצמו - הזוי. תתאפס על עצמך! זה המשחק, אתה לא חייב לאף אחד שום דבר.
גם דייבון וביילי משחקות על זה ומנסות להגיד לו שזה "למען מטרה גדולה יותר", איזה שטות.
הוא סתם הורס לעצמו. באיזשהם רגשות אשם, בגלל שעושים מזה עניין גזעני.

ביילי ודיוויד פשוט שחקנים דיי גרועים, שמראש לא היו צריכים להגיע לעונה הזאת. זה לא קשור לצבע עורם
לדייבון יש עוד סיכוי.

התחרות על ה"כוחות" - עוד תחרות טיפשית שלא מוכיחה כלום מלבד מזל, בייסיקלי.
חלק מהכוחות יחסית מאוזנים - שה-HOH ישחק שוב - אחלה כח, וממש לא יותר מדיי. לחסום מישהו מלעלות כמועמד להדחה מחליף - גם אחלה.
לגרום למישהו להיות בטוח לשבוע, זה קצת פחות, אבל שיהיה.

דייבון וכריסמס - האמת שבקטע הזה הייתי בצד של כריסמס. מה זה "Personal game information"? 😂
איזה שטות. זה משחק והיא לא בת ברית שלה, אז ביי. ביילי ודייבון הן באמת Emotional players, הן לא שולטות ברגשות שלהן וזה ברור.
ובגלל זה גם הן תמיד במרכז הדרמה. וכן דייבון חיכינו שתתפוצצי, כי זה היה ברור שזה יקרה חחח
וכן התגובות שלך נראות יותר רע, וגם פה אני לא בטוח שזה עניין גזעני. זה שפת גוף ואגרסיות. אבל צריך לחשוב על זה

גם מה לא ברור - אתן זוג חזק במשחק - מאוד הגיוני שישימו אותכם על הבלוק ביחד!

למה בעונות רגילות יש פאקינג החזרה של מודחים אבל פה לא!??

נערך לאחרונה ב:
פרקים 17-19 - שבוע שישי:

הגעתי לשידור :( זה רע.

דני לא רוצה להיות HOH ובסוף צריכה להעמיד להדחה 4 אנשים - גדול.
לא הבנתי מה היה ההגיון לא להשתמש בכח שלה לשחק ב-HOH שוב. היא באמת מרגישה כלכך בנוח? טיפשי.

דיוויד מנסה להסוות את העובדה שהיה לו את הכח - תודח כבררררר. מביך, באמת...
הוא כל כך לא קשור.

ניקול תפסיקי להיות בכיינית ולשחק אותה.
ממפיס: If you want to hang out in jury with ian we can make it happen 😂 פליז כן.

המשחק המתאמץ של ניקול...
http://instagr.am/p/CFQ8LSZDcdZ/

טיילר שרד - יש להם מזל.
אני מקווה שהוא יגלה על הקמפיינים שניקול עשתה נגדו ויעמיד להדחה את ניקול ודני ביחד.

נערך לאחרונה ב:
למעלה