BIG UP FI DI NEW FUROM !!

rudeboy sound

New member
BIG UP FI DI NEW FUROM !!

באיחור קצת, אבל יפה לראות את הניהול כאן, ואת החברים הצעירים ברובם שממש אוהבים תמוזיקה, KEEP ON PUSHING DE REGGAE MYSIC FORWARD אני אבקר כאן מהיום והלאה הרבה זה בטוח, הכי חשוב זה שהחברים הצעירים ילמדו תמוזיקה ופה זה נראה המקום לזה בדיוק! :) RAMI GRAMI RUDEBOY SOUND

טובא

New member
אחלה אתר מומלץ ביותר!!!!

אתר מטורף לסאונד מטורף
כבוד סלקטה

s h i d a n

New member
מה יא רמי!!!

מניינים רודבוי? הכל טוב?? שמח שהצטרפת לפורום, בקרוב בטח תקבל אדום מהחיים כזה.. חחח יש לי שאלה אלייך, יש ת'שיר של אלטון אליס mad mad mad ובאנו על השיר הזה רידים, איך קוראים לרידים הזה??

rudeboy sound

New member
הרידם נקרא DISEASES המקורי,

חודש פעמיים מאז, שירים מוכרים על הקצב - LOST MY SONYA - COCOA TEA ZUNGUZUZUZUZUZENG - YELOMAN BUN MAN CONECTION - NICODEMOS וכמובן שיר הדגל של הרידם - DISEASES - MICHIGAN & SMILEY שאותו תוכל לשמוע הערב - בספיישל לרודבוי סאונד..... BLESS

8Shanty8

New member
שלום לכולם

נראה לי שאני אתלבש על הודעת ההיכרות.... מת על רגאיי, עכשיו גם מתחיל ללמוד על התרבות, אחלה פורום! רמי גראמי-אתמול קיבלתי את הדיסיק של רוד בוי סאונד! שבת שלום!

rudeboy sound

New member
ENJOY IT והערב יחולק מיקסטייפ....

שהרבה זמן אני אפילו לא שמעתי - וזה הראשון שנעשה ברודבוי סאונד....

טובא

New member
נראה לי שאני בין היחידים שעוד יש

להם את המיקסטייפ הזה מאז(אם אני זוכר נכון הוא יצא ב2001). לפי דעתי זה המיקסטייפ הכי טוב שהוצאת סלקטה כבוד ענק!!!

יא אללה נהיה פה פורום איכות א' א'!

true true!!!! כבוד גדול רמי גראמי, הגיע הסמן שיהיה פורום רגאיי בתפוז, וזה הזמן הזה!!! תודה רבה על הנוכחות והנכונות, גיל.

למעלה