Black Uhuru and The Abyssinians in Israel

afficoman

New member
Black Uhuru and The Abyssinians in Israel

גיל ראסטה הפקות ו-Reggae.co.il מציגים במסגרת Corona Legends of Roots היישר מג'מייקה להקות הרגאיי האגדתיות Black Uhuru The Abyssinians יום ד' 14.11.07 בארבי ת"א יום ה' 15.11.07 בארבי ת"א בהרכבם המקורי , לראשונה בישראל , אבני היסוד של הרגאיי השורשי, מהלהקות החשובות ביותר של הרגאיי ! Black Uhuru: Uhuru פירושו חופש בשפה האפריקאית סווהילית ומכאן לשמם "חופש שחור", שם שמייצג בהחלט את המוסיקה של הלהקה הבלתי מתפשרת הזו. אחת מלהקות הרגאיי הידועות והמשפיעות בעולם, מהבודדות שהצליחו לפרוץ את חומת הגטו של בבילון, ולהגיע לקהל מעריצים עצום בכל העולם. עם להיטים שנחרטו לתמיד בתודעה של חובבי המוסיקה: Guess Who Is Coming To Dinner, Sinsemilla, I Love King Selassie, Guns Of Eglington , World Is Africa. המגזין Rolling Stones בחר למקם במקום 23 ברשימת מאה האלבומים החשובים ביותר של שנות השמונים, את אלבומם Red, הם זכו בפרס הגראמי בקטגוריה של הרגאיי(1985), ויצאו לסיבובי הופעות עם להקות כמו הרולינג סטונס ופוליס. ולמרות שזו להקת הרגאיי שהכי הצליחה לפרוץ לסצנת הרוק העולמית הם לא איבדו לרגע את אופיים המיליטנטי ואת הסגנון החריף שלהם, ראסטאפאריאנס עם מודעות חברתית גבוהה וגישה עניינית וישירה לתעלולי הממסד המושחת, הלא הוא בבילון. מקצבים מהפנטים ונוכחות בימתית מהממת הפכו אותם לסמל של תנועות השחרור של האדם השחור בעולם. הלהקה עברה כמה שינויים במשך 30 שנות קיומה, אך מגיעה אלינו בהרכבה המקורי עם הזמרים מייקל רוז ודאקי סימפסון, והזמרת המחליפה, אליסון קמפבל, לזמרת פומה ג'ונס שנפטרה ב-1990. על סיבוב ההופעות שלהם בקנדה בקיץ 2007 : "Phenomenal music and message, instruments competing with vocals for melodic domination" Toronto Star 16.8.07 Abyssinians: אביסיניה הוא הכינוי העתיק יומין לאתיופיה, חבש, ושם הלהקה הוא בתרגום חופשי: "החבשים". זו הלהקה המייצגת את כל היופי והטוהר של תנועת הראסטאפארי, שלישיה ווקאלית נהדרת, קולות של מלאכים ומסרים יפהפיים, שחיברה את המנון הרגאיי השורשי: Satta Massa Gana, ומככבת ברגעי הפתיחה הבלתי נשכחים של הסרט העלילתי הטוב ביותר שנעשה ברגאיי : "Rockers". מרגש להיזכר שכשיצא התקליטון Satta Massa Gana בתחילת שנות השבעים, הופיע על הצד ב' שלו השיר "ירושלים" שביטא את הכמיהה של הלהקה להגיע לירושלים...יום אחד... מאז ועד היום ה-אביסיניאנס עדיין זוכים למעמד מיוחד בקרב כל אוהבי הרגאיי הקלאסי והרוחני ולראות אותם בהופעה הוא לכולנו חלום שמתגשם. על ההופעה שלהם בבריקסטון אקדמי בלונדון : "Those trademark close harmonies are always remarkable to hear" Reggae News June 2006 דיסקוגרפיה מובחרת : Black Uhuru (מתוך מעל 30 אלבומים) Sinsemilla - 1980 Island Guess Who's Coming To Dinner - 1981 Island Red - 1981 – Island Anthem - 1984 Island Brutal - 1986 – Island Abyssinians SattaMassagana - 1975 Forward on to Zion – 1977 Arise - 1978 Reunion - 1998 Tree of Satta - 2004 מכירה מוקדמת : פורטל הרגאיי הישראלי www.reggae.co.il קרמבו – 035259507 בארבי – 035188123 מומלץ לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת : 159 ₪ לפני ואחרי ההופעות - הסאונדים המובילים ברגאיי רוטס יום ד' 14.11.07 בארבי ת"א Skunkride יום ה' 15.11.07 בארבי ת"א GanJah Vibes Sound

vigiman

New member
וואייי טירוף זה יהיה ענק

שתי להקות תותחי עלל מחכה לנובמבר עכשיו לגמרי! לא רק כי זה יוצא היומולדת שלי (אחלה מתנה ד"א)

S t o l a

New member
אני לא מאמין שזה קורה !!!!

בלאק אוהורו אולי הלהקה שאני הכי אוהב.... !!! חבר'ה, הולך להיות לכם טירוף סטייל ההופעה של הקונגוס בארץ אם לא טובה יותר!!! לצערי, בארץ אני לא אהיה כשזה יקרה... נקסט טיים.... אני עדיין בשוק שהם באים....

ב ז ו ק ה

New member
WOW!

הייתי צריך לקרוא פעמיים כדי לתפוס בכלל שזה אמיתי. Black Uhuru - אגדה אמיתית בעולם הרגאיי, עם שירים ששרדו במשך עשורים. חתיכת היסטוריה על הבמה. לראות ולספר לנכדים. bless

afficoman

New member
legends of roots!

יריית הפתיחה לליין החדש מבית מפיק הרגאיי מספר 1 בישראל: גיל ראסטה הפקות בשיתוף אתר הרגאיי המוביל בישראל: www.reggae.co.il כל חודש -- האומנים הכי מעניינים מג'מייקה אל תחמיצו את האירוע ההיסטורי הזה!!! הופעת הרוטס רגאיי הגדולה ביותר שהייתה כאן מאז Burning Spear!!!

yaarasta

New member
זאת אומרת שמאז ברנינג ספיר,

לא היו פה הופעות רגאיי רוטס איכותיות? israel viberation gladiators lee perry u-roy ranking joe congos bambo station ziggi marley ?
ברור שזאת בהחלט אחת ההופעות המרשימות, אבל בכל זאת... tink b4 ya shoot

bigwill

New member
בראסמי?

חוץ מהקונגוס, גלאדיאטורס יזראל וייבריישן ולי פרי לא נתת כאלה שמות
זיגי מארלי? אחי מה אתה רציני :| אה, ומופע של שני אלה זה באמת וואו אחי.. Satta Massagana בלייב זה ממש חלום שעומד להתגשם!! המנון רגאיי fi real!!

yaarasta

New member
בראס יו

הכל נייס, הופעה בונבוניירה, אבל בכל זאת. tink b4 u shoot cuz if ya shoot u haffy shoot fe kill
seen?

smadicris

New member
is wha took yuh ?

קרא שוב את ההודעה של אפיקומן. לא נכתב ולא נרמז שום דבר על כך שהופעות אחרות שטרחת לציין אינן איכותיות. צויין שההופעה הבאה היא הגדולה מכולן בשנים האחרונות, ויש בזה מן האמת. מאיפה הגעת עם הארגיומנט הזה? לא שמעתי שום יריות, רק צהלות שמחה. bless

REL YESAYA

New member
יער

מה קשור .? ומה זה הדיבורי שוט פי קיל וכל החרטה הזה.? תחסוך את זה מאיתנו ודבר בעברית בבקשה.

yaarasta

New member
הכוונה שלי הייתה

tink b4 u shoot = לחשוב לפני שמדברים לא קשור ל gunshot וכל היוצא בזה. לצערי אני לא מסכים שזאת ההופעה ה-כ-י גדולה שהייתה מאז, דעתי זאת דעתי לרגע לא חשבתי לפתוח פה דיון בנושא, אבל צריך לפעמים לחשוב לפני שמתחראים על המקלדת tink bout dat

rastabasta1

New member
למה קשה לך לפרגן ולהפגין טיפה כבוד?

מה קרה? הפקה שאתה לא קשור אליה נאכל לך הלב? תתבגר.

למעלה