Bless The Children :)

Bless The Children :)

קהילת הרגאיי בישראל מתאגדת בכוח המוזיקה לגיוס מירב הריפוי, האהבה והממון. למען הילדים הנלחמים בגבורה על חייהם בשיתוף עמותת "קו לחיים". אירוע חסר תקדים בהתנדבות אמני הרגאיי בישראל: איאם, קנגרו, התקווה 6, טראבין, רוד בוי סאונד, נועה פארן, סוליקו, פישי, איימר סאונד, מיי לורד סאונד, ארמגדון סאונד, יסאיה קרו, ראסטה ליון, אקסום, אפיקומן וקוביקס, אייל קונגו- 12 השבטים, יגאל גאנג'ה וייבז ויוניטי סאונד!!! האירוע יתקיים בקולטורה (הרצל 154 ת"א- פינת קיבוץ גלויות) כניסה 40 ש"ח- לתרומה! (לילדי עמותת "קו לחיים") החל מהשעה 21:00 בדיוק!!! אנא הגיעו בזמן, שלא תפספסו ת'התחלה!! לפרטים נוספים ושאלות, כשף- 054-4945522 שיהיה בהצלחה לכולנו עם הערב המדהים הזה!! -כשף!

אה חח שכחתי תאריך!!!!!

29 בדצמבר- חמישי הבא!! נר חמישי של חנוכה :) שיהיה ערב מלא בסאטלות מכל הסוגים!! -כשף!

Black Soul Om

New member
בוב מארלי בכבודו ובעצמו יתן שם דואט

חדש עם עופרה חזה!! וטריפל שלו של עופרה וזוהר ארגוב גם יחד!!

מחר, יום חמישי 22.12 ב- 106FM

שעה 11:00 בבוקר בערך (וואי לקום מוקדם צריך חח) מראיינים אותי לתוכנית הרדיו החינוכית של קול ישראל לגבי האירוע התרמה! מישו יכול להקליט ת'זה בקשה?? שיהיה ערב סאטלה באטלה ותודה מראש :) -כשף!

חחחחחחחחחח לא

זה רדיו מקומי
וכשף אם בא לך אני יכולה לסדר לך הקלטה, נו פרובלם.

s h i d a n

New member
חברה, אנחנו אישית הולכים להפתיע

עצם העובדה ששתי המתופפים שלנו בחו"ל והבסיסט איפשהו בחק הטבע ואנחנו עדיין מופיעים, כבר יש בזה משו לא שגרתי!! אבל אי אפשר שלהגיד לא לכזה אירוע מדהים!!! בקיצור, שלא יהיו לכם ספקות בעניין, הולכים לצאת לכם העיניים מהירכיים דרך השפתיים בערב הזה!!!(זה בערך מה שקרה לי בחודשיים ששרתתי בטכני אבל זה היה בגלל נחל קישון, אין לזה שום קשר לבלאס דה צ'ילדרן) קיצררררררררררררררררר, מי שלא בא לאירוע הזה אני שולח אליו סמויים והוא בעצמו סמוי כוס עומו על הסמויים האלה

REL YESAYA

New member
באמת הולך להיות מדהים....

הירתמות כזאת גדולה....כבוד הוא לנו לנגן בערב עם כל כך הרבה אומנים... באמת שני מתרגש....

vigiman

New member
אני אנסה לבוא..נשמע אחלה הופעה למטר

ה מבורכת JAH BLESS YOU

למעלה