BoA -- המלצות?

BLLizZarD

New member
BoA -- המלצות?

אני מקווה שזה בסדר שאני לא מנצלש לשרשור הקיים, כי הוא כבר לא קופץ. בכל מקרה, אני רוצה המלצות לשירים של BoA
רצוי יותר שירים שהם להיטים שלה, מאשר שירים שאהבתם ואלו שירים שנמצאים בירכתי האלבום ושבטח אף אחד כמעט לא שמע עליהם. אבל בעיקרון הכל הולך. אריגאטו~

nadav1232

New member
אוו D: ! הנה המלצות

אבל איזה המלצות של שירים אתה רוצה שלה? ביפנית או קוריאנית? בכל מקרה, אני ארשום לך פה את השירים היפנים ^_^: LISTEN TO MY HEART Every Heart Amazing Kiss NO.1 VALENTI Kiseki JEWEL SONG Rock With You !Shine We Are Be the one DOUBLE DO THE MOTION make a secret Everlasting Dakishimeru QUINCY Meri Kuri Nanairo no Ashita ~brand new beat~ Winter Love KEY OF HEART הממ זהו D: אלה הלהיטים שלה במיוחד שאני מאוד אוהב ^-^

nadav1232

New member
XDD

זה מהמופע שלה החדש MADE IN TWENTY (20) ARENA TOUR 2007 *_* בכל המופע כמעט היא עם פאות קצרות ><'

nadav1232

New member
XDDD

^^; אני ממש חולה על בואה ^_^.. ובכלל על ג'יי פופ. מאז שהכרתי מוזיקה יפנית ממש כמעט רוב היום אני נכנס לאתרים ובודק כל דבר @.@" XD

last day

New member
אמממ

בתור מעריצה לשעבר אני זוכרת מוזיקה שהיא הוציאה שהיא הייתה בת 13 >_> ID peace B do the motion נורא נחמד אחרי שמתרגלים אליו dakishimeru מדבק XD evey heart spark אבל הוא בקוראנית וזהו ממה שאני זוכרת ~חוזרת לשמוע מיאבי באובססיות מטרידה שצריכה טיפול~

last day

New member
היא זמרת מגיל 11.....

ובגיל 13 התחילה עם היפנית.. אני הייתי בכיתה ח' או משהו >_>;;; או אפילו פחות

nadav1232

New member
~

לא, בגיל 13 היא התחילה לשיר קוריאנית, ואחרי שנה יפנית ^^ כמה זמן את שומעת מוזיקה יפנית? :ם

last day

New member
מספיק זמן @_____@;

היא התחילה את האודישנים לפחות מגיל 11. או שלא >_> אין לי כוח להתווכח ואי, אני שומעת מלא זמן JMUSIC. מכיתה ז' אם אני לא טועה.

ayumi3000

New member
ממליץ!

אני אמליץ על השירים של הסינגלים + (רק היפנים של כי לא אמרת אם אתה רוצה גם קוריאנים) ID; Peace B Amazing Kiss 気持ちはつたわる - kimochi wa tsutawaru LISTEN TO MY HEART -Every Heart -ミンナノキモチ Don't start now VALENTI 奇跡 - kiseki NO.1 JEWEL SONG -BESIDE YOU -boku wo yobu koe !Shine We Are Earthsong DOUBLE Midnight Parade ~Milky Way ~kimi no uta Rock With You Be the one QUINCY コノヨノシルシ - konoyonoshirushi メリクリ - merikuri DO THE MOTION make a secret Dakishimeru Everlasting ~七色の明日~brand new beat Your Color KEY OF HEART DOTCH Winter Love Sweet Impact ועוד אני אמליץ לך 心の手紙-kokoro no tegami, EXPECT, Lady Galaxy, Silent Sceamerz, Candle Lights, WINDING ROAD feat. DABO, Next Step, ~Outgrow ~Ready Butterfly ^_^.

מ א י י ק

New member
אין צורך בהמלצות ;]../images/Emo19.gif

פשוט תשמעי את כל הדיסקים שלה,את תהני מכל שנייה ורגע,היא מדהימה!, השירים שלה מדהימים,פשוט זמרת מושלמת - וגם תשמעי את איומי האמאסאקי, היא מעולה גם כן,לדעתי הן הזמרות האידאליות

למעלה