bob marley

Dtiup

New member
bob marley

מישהו יכול לציין לי את שמות האלבומים שיצאו לו (על גבי CD'S).. יש כאן אנשים שאוספים את האלבומים שלו?( אני לא מדבר על המחשב.) ורציתי שתראו אלבום שהשגתי, מישהו ראה את העטיפה הזו? או יכול לתת לי פרטים לגבי סוג הCD ? כי זו לא עטיפה קונבנציונלית. תודה רבה.

K C

New member
......

allmusic.com שם את יכול להשיג את הדיסקגרפיה שלו (איך שרושמים את זה, בטח סמי תתקן אותי) בקשר לדיסק, אולי זה הסינגל של jammin', סתם ניחוש

Chenipeper

New member
אני אוסף אלבומים שלו..

בינתיים אין לי כל כך הרבה.. אני אמצא את השמות של מה שיש לי מול העיניים ואני ארשום.. שניה.. :) הבעיה היא גם שיצאו לו מאות דיסקים לא רשמיים מבחינת זה שאנשים פתאום עשו אוספים של בוב אתה יודע דה בסט אוף בוב מרלי וכאלה ופשוט התחילו למכור את זה.. לרשימה הקצרה :) : Selection of Bob Marley- דיסק כפול שיצא בשנת 1996 The Best of Bob Marley - דיסק כפול שיצא בשנת 1999 Bob Marley & The Wailers - Kaya (הכי אוהב את הדיסק הזה) - יצא בשנת 1979 Bob Marley & The Wailers - uprising - יצא בשנת 1980 Bob Marley & The Wailers - Babylon by bus - יצא בשנת 1978 Bob Marley & The Wailers - SURVIVAL - יצא בשנת 1979 Bob Marley & The Wailers - 'NATTY DREAD - יצא בשנת 1974 Bob Marley - Chant down babylon - יצא בשנת 1999 דיסק חידושים מאגניבים כאלה משתתפם בו : Erykah badu, krayzie bone, guru,rakim, busta rhymes, flipmode squad, lost boys, mr. cheeks,lauryn hill, mc lyte, the marley brothers, the ghetto youths crew, steven tyler, joe perry, chuck d, the roots, black thought בכוונה רשמתי את כל האמנים שהשתתפו בדיסק הזה בגלל שמדהים לראות כאלה שילובים כמו של באסטה ריימס עם פליפמווד וזה גם לא שהם שרים את השירים לבד...זה גירסאות כאלה של בוב באמת שר אבל יש בתים של באסטה ושל לורן היל של דה רוטס ועוד..ממש דיסק מאגניב. Bob Marley & The Wailers - Legend - יצא בשנת 1984 ... אני קורא לזה דיסק להיטים...כל מה שאנשים שלא חפרו בתוך בוב או ששמעו בקטנה אותו מכירים רק את השירים האלה...גם הוא יצא יחסית בתקופה האחרונה שלו. אחי יצאתי תותח עם השרשור הזה באמת אחלה של נושא לדבר עליו.

Chenipeper

New member
תיקון ---->

********אחי יצאת תותח עם השרשור הזה באמת אחלה של נושא לדבר עליו.

Dtiup

New member
תודה

דבר ראשון יש לי 67 + הקלטות ואלבומים שלו על המחשב, דיסקוגרפיה מלאה מכל השנים מג'אמים קטנים וכדומה, נתחיל בזה. דבר שני KC זה לא סינגל זה דיסק מלא, העניין אם מישהו שמע על זה ,כי כמו שציינתי זו לא עטיפה קונבנציונלית והבנתי שזה דיסק נדיר של בוב( מבחינת העטיפה ומי שהפיק וכדומה, בקרוב אתן יותר פרטים) מי שיש לו יותר מושג על הדיסק שהעלתי אודה לו מאוד. תודה שוב.

Dtiup

New member
אז ככה

זה מה שרשום לי על העטיפה מאחורה. למישהו יש יותר פרטים על הנושא הזה? חברה הזו שמייצרת את עטיפת האלבום הזה, ואולי אחרים? כי בהחלט לא ראיתי שום דבר כזה עדיין. BIG UP the dog 'n' roll packaging concept is patentend by harmony music florence Itly the art work is by Barmel florence Italy. made in EEC AIGHT? =)

xXx Shiraz xXx

New member
תיקון טעות

האלבום "לג'נד" הוא באמת אוסף להיטים... אמרת שאתה קורא לזה דיסק להיטים......והוא יצא יחסית בתקופה האחרונה שלו. הוא יצא אחרי שבוב מת והוא כולל בתוכו רק גרייטסט היטס... ועוד דבר... אממ Dtiup יש לי על המחשב איזה 20 אלבומים שלו של הופעות... יעני כל אלבום הוא של הופעה אחרת.. אתה רוצה גם את השמות שלהם? ויש לי את ההופעה האחרונה...
בפיטסבורג BLESS נ.ב. אפרייזינג זה האלבום הכי טוב של בוב

xXx Shiraz xXx

New member
ובקשר לאלבומים שהשתחררו

בויקיפדיה יש יופי של מידע על בוב בהנחה שאתה מבין אנגלית טוב. ואם אתה רוצה את הכרונולוגיה של האלבומים שלו, גם יש את זה..במרבוע הכחול בצד ימין יש מידע על האלבום ובשורה הכי תחתונה [אבל עדיין בתוך המרובע] יש את האלבום שבא לפניו והאלבום שבא אחריו. סתם לקחתי את אפרייזינג כדוגמא כי הוא מלבב
חחח BLESS

Chenipeper

New member
נכון מאוד!

טעות {מרה} שלי :) חח...הוא מת בכלל בסביבות 80 אם אנ'לא טועה. בקשר ללג'נד : זה שזה דיסק שנבחרו בו שירים שהם ''להיטים'' וזה בכווונה זה סבבה...יש עוד אלבומים של דה בסט אוף והצגתי איזה שתיים מהם אבל העניין שהוא (לג'נד) מיוחצן כל כך טוב שאנשים לפעמים מכירים רק את השירים שיש בו .

Dtiup

New member
תודה

אבל כמו שציינתי הנל יש לי 67 +אלבומים שלו כולל הופעות,ג'אמים והקלטות שלא כולם יצאו לאור. דיסקוגרפיה מלאה מלאה. ויש לי את התקליט (ווייניל) של איפרייזינג. אני בעיקרון יותר מחפש מידע על הדיסק שהעלתי.( מבחינת עטיפה וכדומה)

xXx Shiraz xXx

New member
מממ תראה

מימיי לא נתקלתי בתקליט-סינגל הזה אבל כתוב לך 2 שורות לא? זה אומר לך מי צייר את העטיפה ומי הפיק אז מעבר לזה אין לי מושג...נו אין לך איזה חבר משכיל נורא בתחום הרגאיי? חחחח תברר, תבדוק בגוגל את השמות של המפיק והמאייר, אולי זה יביא משהו

reality i

New member
הסבר קטן :

1.הדיסק/תקליט שנראה בתמונה שהעלו כאן הוא אוסף פיראטי להפקות של לי פרי (lee perry) שנעשו בסוף בין סוף שנות השישים לתחילת עשור השיבעים. לי פרי לאחר סיום עבודתו עם מארלי והמקוננים החליט יום אחד פשוט למכור את ההקלטות שהוא ביצע עם מארלי והמקוננים למרבה במחיר.....אם אני זוכר נכון ההקלטות התגלגלו לארה"ב ואירופה ומאז אפשר למצוא מיליונים דיסקים עם עטיפות שונות וחברות שונות למניהם......המשוף לכולם הוא כמובן המוזיקה ,אותם שירים מאותה תקופה מאותה הפקה של פרי.....כך בעצם לא נשמרו יחסים קרובים בין פרי למקוננים לאחר שדבר זה נעשה. לא מדובר כאן בדיסק נדיר (יכול להיות שהעטיפה מושכת ,תחשבו שיש עוד אלפי עטיפות שונות לאוספים מסוג זה) אלא בדיסק שאפשר גם למצוא בסופרסל בישראל !!! במחיר מצחיק של 15 ש"ח. 2.אלבומי הופעות - שני האלבומים הרישמים בהופעות חיות שמארלי הוציא מעולם הם : live at the lycium 1975 babylon by bus 1978 כל שאר התקליטים/דיסקים של הופעות של מארלי נקראים בוטלגים (בוטלג זה אלבום/אוסף שמאגד התוכו הקלטות שנעשו ויצאו מבלי ידיעתם האמן או אישורו כלומר פיראטי לחלוטין ) כיום בוטלגים כבר נמכרים בחנויות ברשת והם ממש מגיעים עם עטיפה והסבר ממש כמו דיסק רישמי.....במשך שנים רק על גבי קסטות (זוכרים ? ) היה ניתן להשיג את ההקלטות האלו...עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה הבוטלג מגיע ממש כמו דיסק שנרכש בחנות,כל ההופעות של מארלי והקלטות בחדרי חזרות ושירים ודמואים שמעולם לא ראו אור נמצאים ומוצעים בחינם בין המשוטטים בתוכנות שיתופי קצבים (דבר שקרה רק בשנים האחרונות) לדיסקוגריפה רשמית מלאה ואחד האתרים היותר מרשימים שקשורים למארלי והמקוננים גשו ל : www.wailers.co.uk יום טוב

xXx Shiraz xXx

New member
השכלת אותי ../images/Emo13.gif

ידעתי שבדוק בוב מארלי לא מודע שלכל הועפה שלו בסיבוב האחרון יש אלבום, טוב לדעת שיש לזה שם. החכמת אותי. תודה. וכן יש לי גם את שני אלבומי הלייב הרשמיים שלו
BLESS

למעלה