bounty killer

bounty killer

אהלן. אני מחפש את השירים הכי טובים של באונטי קילר.. אשמח אם תמליצו לי פה. תודה

Spy Fe Die על רידם התשובה

Poor People על הוורלד ג'אם יש כל כך הרבה... תקבל פה עוד הרבה המלצות אני מניח.

SouLion

New member
well this is di big bad bounty killa

there's no one reala i are di warlord, dem ah balerina חח אוריג'ינל באדמאן טיונז: roots, reality and culture kill fe fun follow me arrow likkle dread noy hip-hopera (ביחד עם הפוג'יז) mama change like the weather living dangerously 100 rounds killa is a killa sufferah man ah rise petty thief outcry )נראה לי ככה קוראים לטיון) it's ok killa talk gangsta love יש עוד מלא, לא זוכר עכשיו. את השמות של הטיונים שלו על הרידימים של התקופה של השנה-שנתיים האחרונות אני פחות זוכר אבל יש שם גם דברים אש הטיון עם איידוניה וכו' bless up

yaarasta

New member
DI 5 STAR GENERAL

di POOR PEOPLE'S GOVERNA THE ORIGINAL: "CROOOOOOOOOOOOOOSSSS" "ANGRRRRY" MI'S A REBEL" "LADIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES" BOUNTY KILLAH~~~~~~~~~~~~
יושב חזק ביותר על רידמים רותחים כמו ה Thriller, Siren, Step off, ונשמע מצויין גם על רידמים ניו-רוטס כמו istanbul, drop leaf ועוד רבים וטובים!!! אוריג'ינל באד-מאן, האבא של וויבז קארטל, הסבא של ביזי סיגנל, הסבא ראבא של מובדו ואיידוניה, בקיצור, ROOTS, REALITY & CULTURE MEETS KILL FE FUN!!!! -יער

Carcass

New member
..

Gal A Recieve. punnany riddim 2006 yappin taxi taxi riddim kill or be killed,מתוך guns out,אלבום הקרב בין באונטי לבין ביני מאן. higher altitude ביחד עם וויבז קארטל,הייר אלטיטוד רידים.

ב ז ו ק ה

New member
My Xperience

יש כל כך הרבה, קרוב ל 20 שנה של עשיה.. אינספור להיטים, בלי פספוסים ושטויות - תמיד חד, מדויק ולא מפספס. אני הייתי לא אמליץ על טיון אלא על האלבום שלדעתי שדרג אותו והפך אותו לאומן בקנה מידה ענק. My Xperience שיצא ב 1996. האלבום הזה נחשב לא רק לקלאסיקה בדאנסהאל אלא הוא גם מוכר ואהוב מאד בקרב אלה שמעדיפים היפ-הופ דווקא. היכולות של באונטי קבעו שם סטנדרטים לעשור שלם בכל הנוגע לשילובים בין היפ-הופ לרגאיי. אלבום מצויין ומומלץ מאד עם להיטים ענקיים ביניהם הלהיט Change Like The Weather ובו מתארחים באסטה ריימס וג'וניור ריד, Hip-Hopera עם הפוג'יז, Living Dangerously - להיט ענק נוסף. אפשר לעבור על כל ה 20 טיונים באלבום הזה.. אבל אני אשמור לך את ההפתעה לגלות.

Nechi Nech

New member
כמו שכתבו פה לפניי

יש לו כל כך הרבה טיונים פסיכיים.. אומן ענק. אבל ה-שיר שלו לדעתי זה Likkle Dread Bowy.. פותח על סיזלה, פותח על בייבי שאם, אפילו פותח על בוג'ו.. קיצר מסביר טוב טוב לכולם מי הבאד מאן.. עוד טיון מטורף שלו זה על הClashly Riddim, כניסה שמעיפה ת'ראש.. וכמובן, אחד הטיונים החדשים והענקיים שלו אי פעם.. על הBad Dog Riddim מומלץ בחום! בוליט!

למעלה