Brother Culture בצאלים !

S t o l a

New member
Brother Culture בצאלים !

פשש שמעו היה פצצה !! הרבה זמן אמרתי שאני אעשה נסיעה לצאלים לספוג קצת וויבז דרומי ... ואתמול היתה לי אחלה סיבה באמת לעוף לשם! גם אמרתי לאביה שאני אתן ביקור שם אצלו והשתלם
אחד הסאונדים שאני יותר אוהב בארץ הזאת זה מיי לורד סאונד... יש להם סטייל מטורף שאני מאוד אוהב וראב א דאב לפנים! ואתמול בראדר קולצ'ר על המייק... הביא שליטה על המיקרופון והיה אלוף !!! הקפיץ והרקיד את כל הלא כל כך הרבה אנשים שבאו... וזה אולי מה שביאס... המקום היה חצי מלא.. אבל בקטנה.... ראנקינג ג'ו היה, עכשיו בראדר קולצ'ר. מי הבא בתור ? בקיצר... סעו להופעה שלו בלבונטין שבוע הבא! לא תתאכזבו !!! באחריות !! ותודה רבה, לאביה מאן... שדאג לשכר לי את התחת !! היה סבבה אחי אתה מלך!! זוסמן.. היה נעים להכיר פעם שניה :) קפוץ לאזור יותר אחי !!

S t o l a

New member
אה ועוד דבר...

אמרתי שעכשיו אחרי שנסעתי למסיבה בדרום סופסוף אחרי הרבה זמן שרציתי... וראיתי את צאלים לא רק בתקופת הפסטיבל... אז מה שנשאר לי זה לחוות וייבס של עין חרוד !!! זה המשימה הבאה לפני שאני עוזב פה... :) אז יאללה כל העין חרוד מאסיב... תנו לי סיבה

S t o l a

New member
השאלה היא,

מה יצא לי מזה? ואני חושב שכלום. אז אפשר לדחות את זה :) חח כפרה עליך ... תראי למדתי ממך לעשות אנטרים!!

חחח כן אה? ../images/Emo3.gif

מזה מה יצא לך מזה? אמרתי לך כבר שאתה לא הכוס ערק שלי
כפרא
שבת שלום -כשף!

noa08128

New member
לא יצא לי להגיע..../images/Emo10.gif

אבל הייתה אחלה מסיבה בקיבוץ:)

למעלה