CALIFORNIA (הצילו)

PurpleFloyd

New member
CALIFORNIA (הצילו)

היי כולם, בקרוב אני טסה עם חברה לקליפורניה, ולתכנן את הטיול הזה מרגיש בעיוורון מוחלט, מעולם לא הייתי באיזורים האלו וברור שהכל נראה פשוט בגוגל מאפס ויפה בתמונות עם פילטרים. אשמח מאוד להכוונת המלצות והארות. ונו, טוב, גם הערות. בכל מקרה..להלן פירוט מסלול אפשרי בהחלט לקליפורניה. מדובר בכ17 ימים שאין לי מושג איך לפרוס אותם בחכמה. ??יום 1- נוחתות, אוספות את הרכב ומתמקמות ב סן פרנסיסקו. ??יום2- סן פרנסיסקו. ??יום3- נסיעה לאגם טאהו (??3:30-4 שעות) בילוי יום שלם וחזרה (הרבה נסיעה, אולי נמשיך משם ליום השני בלי לחזור, ונישן במוטל בדרך). ??יום 4- יוצאות ליוסמיטי פארק (?? בערך 4 שעות). נשארות לישון בקמפינג. ??יום5- מטיילות עוד קצת, ואז יוצאות למונטריי (??4-5 שעות). ??יום6- מונטריי. ??יום7- יוצאות ממונטריי למורו ביי (??2-3 שעות). ??יום8- יוצאות ממורו ביי לסנטה ברברה (??1-2 שעות). ??יום9- יוצאות ממסנטה ברברה ללאס וגאס (??5-6 שעות). ??יום10- וגאס. ??יום11- יוצאות מווגאס ונוסעות לגראנד קניון (??4 שעות). (שוקלות להוסיף לתוכנית גם את ברייס קניון אבל לא בטוחות) יוצאות לכיוון לוס אנג'לס (??בערך שעתיים) ועוצרות לישון בדרך. ??יום12- ממשיכות ללוס אנג'לס (??בערך 6 שעות) ומגיעות. ??יום13- לוס אנג'לס ??יום14- לוס אנג'לס, יוצאים לסן דייגו(??כשעה) ??יום15- סן דייגו ??יום16- סן דייגו ??יום17- חוזרות ללוס אנג'לס ??יום18- מחזירות אוטו חוזרת הביתה לראש השנה ???? וזה בגדול. הכל בר שינוי, הרעיון ריאלי בכלל? אשמח מאוד לעצתכם!!

למעלה