chuti, qtgirl, פורצי אורצי נא כנסו.

• פותח הנושא popp
  • פורסם בתאריך

popp

New member
chuti, qtgirl, פורצי אורצי נא כנסו.

אני חיפשתי חנות בכפר סבא שעושה גבות. אתן עניתן כך: chuti: קוסמטיקאית במדרחוב ירושלים קוראים לה מיטל.. המכון נמצא מתחת למספרההה את המספר המדויק אני לא יודעת אבל יש שלט בחוץ כפול עם שם מסםרה וקוסמטיקאית משם תביני.. היא לוקחת 20 שקל לגבות .. מקווה שעזרתי פורצי אורצי: מול החנות קעקועים של יוני קוראים לה לימור שדה תותחית. qtgirl: לולו!!!!!! היא מעולה!! הכי טובה שיש היא יודעת לעשות גבות בצורה מושלמת!!! אם תרצי אני יביא לך את המספר טלפון שלה בפרטי אז chuti איזה קניון התכוונת? המדרחוב של ירושלים זה ליד "בית יד לבנים" נכון? כי הסתובבתי שם ולא ראיתי מספרה ול פורצי אורצי חנות הקעקועים נמצאת בויצמן? ואחרונה qtgirl מי זאת לולו? איפה החנות? רחוב, משהו... טלפון בפרט לא קיבלתי
תודה ענקית לכן. והנה הקישור לשרשור המקורי בשביל הכיף

chuti

New member
אז ככה

מדרחוב ירושלים זה ליד הקניון..ליד הספריה .. בית ספיר... יש שם מדרחוב... אם את יודעת איפה פיצה טנגו אז לפני... את תראי בחוץ מספרה..עוד מעט אני אחזור הביתה אני אשלח לך בפרטי את המספרר שלהה...

chuti

New member
ובקש ללימור שדה..

אני אבקש מידיד שלי היא אמא שלו..אני אבקש את הטלפון שלה ואני אשלח לך גם אותו בפרטי.. אני אישית לא הולכת אליה כי היא מכירה אותי מגיל 3 אז זה מביך!!

למעלה