clear!!!

clear!!!

נסיונות החייאה לפורום יאללה! שאלון! שפותח בלעדית על ידי! הנתחיל?
שם: גיל: מאיפה? (בארץ או בחו"ל) להקה אהובה: אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? מקום אהוב בברטניה: בילוי מועדף בברטניה: מוזיאון אהוב בברטניה: בואו נחסוך את הברטניה ונגיד שהכל בברטניה.... איזור אהוב בלונדון: אוהבים את הטיוב? למה? אוטבוס או טיוב? אואזיס או בלר? צ'ארלס או בלייר? סקי ניוז או בי בי סי? המעבר לכפר או דרכון לשמש? טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד) לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? רכבת או מטוס? הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? כל השמות לברטניה שאתם מכירים: יאללה נעזוב אתכם....מקווה שנהניתם

ketty the sheep

New member
../images/Emo6.gif

ח"ח על היוזמה.
שם: קטיה. מאיפה? אשדוד. להקה אהובה: אין להקה אהובה, אך להקת המחמד שלי היא Ash (להקת צפון-אירית חביבה). אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? הייתי מחכה עד לעונת הפסטיבלים וטסה לאנגליה בשביל גלאסטונבורי ודומיו. מקום אהוב בברטניה: הייתי רק בלונדון בינתיים. בילוי מועדף בברטניה: הופעות. מוזיאון אהוב בברטניה: הייתי רק במוזיאון השעווה, כך שאני מניחה שזה. איזור אהוב בלונדון: לא הייתי בהרבה מקומות שם, אבל זכורות לי לטובה החנויות ברח' אוקספורד, אז אני מניחה שזה. אוהבים את הטיוב? כן! למה? כי זה כיף, ויש שם ריח כזה ממש נחמד וטוב. אוטבוס או טיוב? טיוב. אוטובוסים יש גם פה (אמנם לא כאלו מגניבים, והם גם נוטים להתפוצץ, אבל טכנית הם קיימים.
). אואזיס או בלר? וואו, השאלה האלמותית. לא יודעת, באמת. יש לי אהבה שווה לשתי הלהקות. חשבתי על זה הרבה אחרי שראיתי את הסרט live forever, וזו המסקנה (המרתקת) שהגעתי אליה. צ'ארלס או בלייר? בלייר, הוא ממש דמות קומית שכזו. הוא גם הודה שהוא שומע The Darkness. *מדמיינת את בלייר לבוש כמו סולן הלהקה* סקי ניוז או בי בי סי? אין העדפה מיוחדת שם. טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד): כוכב נולד? זה לא פופ איידול, או משהו בסגנון? או שזה היה בכלל fame academy? בכל מקרה, את פיים אקאדמי הכי אהבתי, אבל אם לא לזה הייתה הכוונה, אז נלך על טופ אוף דה פופס. לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? פונה לזנות. אמ, לא יודעת. o.o;; רכבת או מטוס? רכבת. הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? אמ, דרכון? כל השמות לברטניה שאתם מכירים: סילחו לי, הזיכרון שלי קצת חלוד בקטע הזה.

חחחחחחחח "דרכון"

כן זה די מצרך חובה היתי אומרת
וכן אני מנסה להחיות את הפורום אם תהיה הענות אמשיך להמציא עוד שטויות

הווו איזה שאלון שולט../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

שם: גיתית דר (כינויים: גיתה/גיטע/גית (ולא במובן של Git, כן
/גיתיתיישן/ גיטר{as in guitar}/ גיתה'לה (למוזרים מביננו) ועוד הזרוע נטויה) גיל: 17 מאיפה? (בארץ או בחו"ל) נתניה סיטי עיר הפשע והרשע. להקה אהובה: להקה בריטית כמובן
קין השולטים
מי שלא אוהב, אני אשלח לו שירים, מי שאוהב שיכנס לקומונה
גם קולדפליי רולז. ולורד אוף דה דאנס. ובכלל מוזיקה בריטית= שליטה
אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? אבל אבל
אני רוצה גם ניו זילנד, אני מאוהבת בניו זילנד קשות
. אבל גם באנגליה
. אוך איזה שאלון קורע לב
. טוב נו אז אנגליה, כי לניו זילנד זה יותר מכרטיס אחד
מקום אהוב בברטניה: לא הייתי שם (!!!!!!!!
!!!!!!), אז נכון לעכשיו ה-כל
בילוי מועדף בברטניה: אותו כנ"ל. מוזיאון אהוב בברטניה: מדאם טוסו
פרום פיקצ'רס איט סימס סואו. איזור אהוב בלונדון: ראה לעיל
אוהבים את הטיוב? דה
למה? כי זה בלונדון
דה
אוטבוס או טיוב? אהה קשה מדי
אואזיס או בלר? קין
צ'ארלס או בלייר? בלייר. צ'ארלס זה פשוט
למרות שחלילה לי לפגוע בחותני לעתיד
סקי ניוז או בי בי סי? BBC. ביביסי ניוז, ביביסי פריים, ביביסי רדיו, ביביסי רולז
המעבר לכפר או דרכון לשמש? המה מה מה מה למה מה מה
טופ אוף דה פופס או האיקס טופ אוף דה פופס (נניח
) לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? פונה לשגרירות
עובדת בתור מנקה באיצטדיוני כדורגל
(
) אני מסוגלת לחיות רק מלשמוע בריטים מדברים
רכבת או מטוס? רכבת
הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? מצלמה
כל השמות לברטניה שאתם מכירים: גם יש לי כח לרשום את הכל

kellys

New member
שאלון

מאיפה? (בארץ או בחו"ל)- סקוטלנד להקה אהובה:בן פולד פייב אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? הביתה לסקוטלנד מקום אהוב בברטניה:BATH בילוי מועדף בברטניה:פאב מקומי מוזיאון אהוב בברטניה: מוזאון הרכב בגלזגו בואו נחסוך את הברטניה ונגיד שהכל בברטניה.... הוא כמו פייש אנד ציפס מלווה בבירה קרה וקרייוקי איזור אהוב בלונדון: אם אני חייבת אז גולדס גריין אבל לא אוהבת כלכך את לונדון אוהבים את הטיוב? מידי פעם למה? כי יש מקומות שאין בהם חניה אז עדיף בטיוב מאשר תחבורה ציבורית אחרת אוטבוס או טיוב? טיוב אואזיס או בלר? אף אחד מהם צ'ארלס או בלייר? בלייר רק כי אני לא אוהבת את צ'ארלס אבל אני גם לא ממש תופסת מבלייר סקי ניוז או בי בי סי? סקי - בי בי סי יותר מידי פרו ערבים המעבר לכפר או דרכון לשמש? המעבר לכפר טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד) X פאקטור לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? עובדת בבפאב עד שאני יעשה מספיק כסף כדי לעבור הלאה רכבת או מטוס? גם וגם הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? כדורים נגד צרבת.... כל השמות לברטניה שאתם מכירים: בריטניה הגדולה, האי, יוניטד קיגדום, פאטילאנד ועוד ועוד הרבה

Dawson girl

New member
עונה ../images/Emo9.gif

שם: נעמי גיל: 17 ושבעה חודשים מאיפה? (בארץ או בחו"ל) ישראל, כרמיאל להקה אהובה: מארון 5 אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? ניו יורק/לונדון
מקום אהוב בברטניה: לונדון ואדינבורו בילוי מועדף בברטניה: שוטטות בקמדן טאון, אכילת פיש אנד צ'יפס, צפייה על אגמים
מוזיאון אהוב בברטניה: בריטיש מוזיאום
בואו נחסוך את הברטניה ונגיד שהכל בברטניה.... איזור אהוב בלונדון: קמדן, נוטינג היל, תחנת הרכבת התחתית קינגס קרוס
אוהבים את הטיוב? כןןןןן! למה? כי זה נוח, מהיר, מגיע לכל מקום וסתם מגניב
אוטבוס או טיוב? טיוב אואזיס או בלר? בלר
צ'ארלס או בלייר? בלייר! צ'ארלס מכוער
סקי ניוז או בי בי סי? בי בי סי! המעבר לכפר או דרכון לשמש? המעבר לכפר טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד) לא זה ולא זה- ביג בראד'ר
לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? משיגה כסף רכבת או מטוס? מטוס הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? דיסקמן כל השמות לברטניה שאתם מכירים: הממלכה המאוחדת, האי הבריטי, ועוד כאלה יאללה נעזוב אתכם....מקווה שנהניתם

BloodyRose

New member
תורי?

שם:
You can call me Bloody גיל: *| 19 מאיפה? (בארץ או בחו"ל)
נתניה להקה אהובה:
יו2? (בריאן אדמס נחשב להקה?) אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת?
One way ticket to LONDON מקום אהוב בברטניה:
עד כה הייתי בעיקר רק בלונדון (וסטרטפורד, קיימברידג' וגריניץ'), אז לונדון (אני כבר מתכננת טיול אחרי גיוס לקנדה, וולס, סקוטלנד, אירלנד ולסיום - אנגליה. אחרי הטיול הזה אני אוכל לתת תשובה יותר מפורטת) בילוי מועדף בברטניה:
יום ראשון בהייד פארק. פשוט להסתובב ולנשום את האוויר האנגלי. מוזיאון אהוב בברטניה:
מוזיאון הרוק
בואו נחסוך את הברטניה ונגיד שהכל בברטניה.... איזור אהוב בלונדון:
האיזור הצפוני הקסים אותי אוהבים את הטיוב?
בטח למה?
כי זה לונדוני טיפוסי. לעלות על רכבת בלי שום מטרה, בלי לדעת לאן נגיע, לרדת בתחנה אקראית, ולחקור את האיזור. מה יותר טוב מזה? אוטבוס או טיוב?
טיוב אואזיס או בלר?
בריאן אדמס
צ'ארלס או בלייר?
צ'ארלס... בני מלוכה עושים לי את זה
סקי ניוז או בי בי סי?
BBC המעבר לכפר או דרכון לשמש?
המעבר לכפר (איזה איזורים מגלים בתוכנית הזו... אלוהים...) טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד):
לא אוהבת תוכניות מוזיקה לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים?
הכל... הכל בשביל עוד דקה בעיר הזו רכבת או מטוס?
מטוס? הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי?
אני עצמי ואנוכי
מה צריך יותר מזה בשביל להנות שם? כל השמות לברטניה שאתם מכירים:
Home

AmiTutiT14

New member
אני אני אני!../images/Emo138.gif

שם: עמית גיל: 14 מאיפה? ירושלים
להקה אהובה: D12 אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? ברור שלבריטניה, אבל לא יודעת לאיזו מדינה בדיוק. מקום אהוב בברטניה: אני ממש אוהבת את ווינזדור בילוי מועדף בברטניה: שופינגגגג מוזיאון אהוב בברטניה: מדאם טוסו
איזור אהוב בלונדון: רחוב אוקספורד אוהבים את הטיוב? כן!!
למה? כי זאת האווירה של אנגליה
אוטבוס או טיוב? טיוב טיוב!! אואזיס או בלר? אואזיס צ'ארלס או בלייר? צ'ארלס בגלל הדמבו סקי ניוז או בי בי סי? שניהם.. קצת יותר את סקי ניוז. טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד): טופ אוף דה פופס לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? מאד קשה לשרוד בלונדון.. רכבת או מטוס? רכבת.. הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? כסף כל השמות לברטניה שאתם מכירים: הממלכה המאוחדת.. האי הבריטי.. וזהו

shv2004g

New member
גם אני רוצה../images/Emo9.gif

שם: שי גיל: 14 מאיפה? (בארץ או בחו"ל) כפר סבא להקה אהובה: אין ממש להקה שאני מעריץ אבל אני אוהב לשמוע הדורבנים! אם היו נותנים לך כרטיס טיסה ביד לאן היית נוסע/ת? עדיפות ראשונה: דיסנילנד איפהשהוא בעולם
עדיפות שנייה: אנגליה. מקום אהוב בברטניה: הייתי רק בלונדון ובווינזור (כתבתי את זה נכון?!) בילוי מועדף בברטניה: להסתובב ברחובות ולראות אנשי מוזרים
מוזיאון אהוב בברטניה: מוזיאון הטבע, מוזיאון התאטרון (בקובנט גארדן) בואו נחסוך את הברטניה ונגיד שהכל בברטניה.... איזור אהוב בלונדון: אין. כלומר, אני אוהב את כל לונדון!
אוהבים את הטיוב? אני לא יודע מה זה טיוב! מישהו מוכן להסביר לי?! למה? תשובה למעלה. אוטבוס או טיוב? בגלל שאני לא יודע מה זה טיוב אז נראה לי שאוטובוס אואזיס או בלר? מה זה?
צ'ארלס או בלייר? מה זה?!:-ג סקי ניוז או בי בי סי? שניהם טובים! המעבר לכפר או דרכון לשמש? המעבר לכפר. טופ אוף דה פופס או האיקס (שכחתי איך קוראים לזה מתנצלת...נו זה כמו כוכב נולד): האיקס! לו הייתם צריכים לשרוד בלונדון מה הייתם עושים? מטייל ברחובות, מבקר במוזיאון הטבע שהכניסה לו היא חינם (כמו הרבה מקומות אחרים בלונדון). רכבת או מטוס? מטוס אבל שונא טיסות לילה! הדבר האחד שתקחו איתכם למסע מטורף באי הבריטי? פוסטר של המלכה
כל השמות לברטניה שאתם מכירים: הממלכה המאוחדת ו...נראה לי שזהו...

shv2004g

New member
אם ככה:

בכל מקום שאמרתי שאני מעדיף מטוס אז אני מעדיף את הטיוב!!!

למעלה