Collie buddz - Come Around

infected mind

New member
Collie buddz - Come Around

בימים האחרונים נתקלתי בשיר הסטלני הזה באמ טי וי בייס.... אין לי שום רקע ברגאיי (חוץ מכמה שירים של בוב ודמייאן מארלי) אז ככה שאין לי מושג אפילו איזה סגנון של רגאיי זה.. כל מקרה אני אשמח לקבל המלצות של עוד שירים בסגנון של השיר הנ"ל :) חג שמיייח לכולם!

ita89

New member
אחלה שיר!../images/Emo45.gif

אני יכול להמליץ לך על שיר שדי דומה אבל מפציץ ברמות. orange street - mr general max romeo - i chase the devil (אתה בטח מכיר את הגסראות של פרוג'די וסקאזי לשיר אבל המקור הכי טוב) בכל מקרה ממליץ לך להיכנס לתחום הרגאיי, אתה לא תפסיד כלום! jah is one

infected mind

New member
אכן שיר מעולה :)

לא מפסיק לשמוע אותו כבר יומיים ברצף.... שמעתי את מה שהמלצת עליהם והם באמת טובים אבל זה לא ממש קלע לסגנון (דרך אגס לאיזה סגנון של רגאיי השיר הזה שייך?) שרציתי... תודה בכל זאת על העזרה :) יש עוד המלצות?

JahMighty

New member
כן, שיר מעולה...ללא ספק הלהיט של השנה

הלהיט שרשמית מחליף את Welcome To Jamrock שאתה בטח מכיר ( אם לא חובה להוריד!) בכל מקרה, סגנון השיר הוא Danchall ( דאנסול רגאיי)..בדומה לדאמיאן מארלי (דוגמא בולטת), ובכלל רוב הרגאיי שרץ היום, ובעיקר בג'מיקה.... קשה להמליץ על שירים שדומים מאוד לשיר הזה..אבל דבר אחד אני יכול להמליץ לך , לא בטוח אם תאוהב....תנסה: Alborosie- rastafari Anthem ( השיר הזה יושב על אותו רידים, אותו קצב....) ובכלל מומלץ לכולם שיר מעולה...וזמר בכללל מדהים, כל שיר שלו זו חוויה...תנסו ולא תפסידו! מקווה שעזרתי אמיר. http://www.myspace.com/Alborosie

K C

New member
...../images/Emo210.gif...

Benji - Ganja Smoker Cutty Ranks - Limb by Limb Rod Taylor and Capleton - His Imperial Majesty Beenie Man - Who Am I Bascom X - Eyes On The Prize Gentleman - Superior Sizzla - Too Much Gangwar

yaarasta

New member
BIG TUNE ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אחד האהובים עלי בזמן האחרון... זה טיון שהסגנון שלו פחות דאנסהול ויותר היפ-הופ, אבל המילים, הליריקס, המסר, והסגנון הלירי הינם לחלוטין רגאיי
Collie Buddz מפציץ השנה, (אוקי, מסוף שנה שעברה לכל הפדנטים) אני שמעתי את הטיון הזה לראשונה לפני כמעט שנה שאריאל Yesaya שלח לי אותו במסנג'ר שהוא היה ממש חדש, והייתי בטוח שמדובר בזמר ראסטה ג'מייקני עם קול קטן ומרגש, ומסתבר שהוא בכלל באדמאן לבן.... לגביי הגירסא של Alborosie , זאת גירסא יותר "רגאיי" מהגרסא המקורית. הוסיפו בא צ'פ חדש וקצת קצב. ממליץ להכנס לפה<< לשמוע מיקס על הרידים הזה שבוצע ע"י אריאל יסאייה: http://www.myspace.com/yesayaselecta

Ras Or

New member
מה מה מה , גרסה של אלבורוסי?

Tell me about it, איפה אפשר לשמוע? ראס.

JahMighty

New member
מאן במיסיפס של אלבוריסי...

יש קישור בהודעה שלי קצת למלעלה יותר... ואם אהבת דבר איתי, אני אשלח לך....

Ras Or

New member
אחח מלך האיטלקי הזה

כן עם אפשר שתשלח לי או משהו זה יהיה על הכיפאק, תתחבר אלי למסנג'ר: [email protected] ראס.

eviaman

New member
בקשר ל YESAYA....

אריאל אתה משתפר מסט לסט שאני שומע אותך... משתבח עם הזמן...! באמת ריספקט אבל מה קורה עם מיקסטייפפפ?

REL YESAYA

New member
ביג אפ סטאר....

תודה על המחמאות אני עובד על מיקסטייפ כל הזמן יש לי המון מיקסטייפים על המחשב אבל כל פעם שאני מסיים אחד יוצא עוד משהו שבא לי להכניס... אבל כרגע אני עובד על שני מיקסטייפים ואני ידפיס אותם ביחד ואני כבר אומר שהם יהיו מגוונים!!! BLESS BREDA

Carcass

New member
בהחלט ביג טיון..

טיונים בסגנון עם השפעות היפ הופ קלות: Vybz Kartel - Triple X Turbulence - Notorious Wyclef Jean & Bounty Killer - Bounce יש עוד טיון של באונטי,לא דע אם זה השם האמיתי שלו,הורדתי אותו בשם Bullit Bullit Fresh Remix,בכל מקרה הוא יושב פה על איזה רידים היפ הופ אמריקאי ממש מוכר(לאדע איך הוא נקרא- לא מבין בהיפ הופ עכשווי וממוסחר),נראה לי פיפטי סנט או אחד מהראפרים בשקל תשעים האחרים יושבים עליו גם,בכל מקרה באונטי שורף עליו.

BullsDuDe

New member
פשוט טיון עוצמתי...

יש לי אותו הרבה זמן אבל לא שמתי לב אליו, ואז פשוט זה הכה, הייתי בטוח שהוא ממש ישן אבל פשוט שמעתי הרבה זמן לפני ההפתעה. להיט בכל דאנס שאני עושה.

**yoav**

New member
איזה קטע...

ברגעים אלה ממש אני מוריד ושומע את זה, ואז נכנס לפורום לראות מהחדש, חחח שמעתי את זה אתמול פעם ראשונה בעסק שחור, רק ת'התחלה כי בדיוק יצאתי מהאוטו, בואנה טיון אדיר

moshe alfasi

New member
בדיוק מה שקרה לי...

כבר הייתי באמצע ההורדה, ואמרתי "יאללה נתחדש בעוד כמה טיונים ונכנס לפורום" וראיתי שרשור על השיר הגדול הזה... תודה לכל השאר על ההמלצות, במיוחד ל KC- תודה מאן. סלאמת'ק.

למעלה