composite

לולאז

New member
composite

היי לכולם,
צירפתי מפת קומפוזיט ואני רוצה את דעתכם בקשר לזוויות של הירח
moon square jupiter
moon square pluto
האם זה משפיע על איכות הקשר בין השניים?

הגדרת הקומפוזיט הוא

יוצאים קודם כול מנקודת הנחה שהזוג- הם כבר זוג

הקומפוזיט מראה איך השניים פועלים ביחד, איך מתפקידים כזוג.....

ומכאן מבלי לקבוע מי זה היא מי זה הוא .......

אני מבחין בקלות מצב של, האחת רציונלי עצמאי, מנהל....'תותח'מול.....מצב של אישה יצירתית המתעסקת בעזרה לילדים או בכול מקרה מצב של להפעיל שיקול דעת מתוך שהמנעד ( טווח...או אורך) שלו מגיע אפילו עד כדי הפעלת תת- הכרתית...מרשימה. כאן קיים הקונפליקט....(במידה והחלפתי בין הגבר והאישה - הפרשנות שלי היא אותה פרשנות)....הגבר מתייחס מוקסם מהאישה (או...בחורה) מהיותה נשמה המהלכת על 2..........והאישה מצידה נתמכת על ידיי האיש הדואג לכול, וגם מבחינה כלכלית.

כך אני רואה זאת.

אלו היו 60 שניות על קומפוזיט שלא אני יצרתי .
אגב, השניים צריכים למהול את הייחודיות שמצאתי כאן (חפשו בין השורות) ולהבין זה את הצרכים של זו. הגבר....."את לא רואה שמנצלים אותך?! מה את לא רואה?!"
האישה........"למה אתה תמיד רואה את .....החיים דרך...חשבון הבנק...הרי יש......עוד ערכים שצריכים להיות......לבני האדם (?!)...לא ככה?!.
והגבר.....מביט בה ומוקסם מהתמימות ומהייחודיות של האישה...מזיז את הראש נואשות.....ואומר לעצמו..."אוף....זאת 'מכה' ....שלא מבינה...אבל לפחות יש לי בחורה ישרה...ומיוחדת שהיתה צריכה להיוולד אולי....בתקופת 'נערי- הפרחים'...משנות השישים.
אם אכן התיאור הוא כזה, אז הוא או היא (המרכיבים את הקומפוזיט)...צריכים להוריד (חינם....חה) את הסרט המקסים HAIR.....
המילה הראשונה...שנאמרת בסרט הזה היא....."ברגר!!!!"

שמחתי לעזור........
חם לי, קופץ לבריכה.....(אויש ירח מלא!........האם גם שחור?!)......

באהבה,
אודי ברגר

השתדלתי. תודה.

במקרה שלך את יכולה להתקשר אלי ולהתייעץ איתי (מאז אני מנהל פורום ממש לא כתבתי זאת לאף אחד, ממש לא לאף אחד, אבל במקרה שלך, נראה לי שצריך לעזור לך באיך לאזן את יחסי הכוחות ואיך להעלות את הקשר שלך /עם עצמך/ ועם בן הזוג אל כביש 10....צפונה ואל הדרך המלך.

מוגש מטעם,
המועצה למניעת תאונות דרכים,
ממנהלת הקומפוט/ז/י/ט/ם
03-9031416
אפשרי כמה דקות הסבר ללא תשלום מידי.
כמובן תציגי את עצמך שמגיעה דרך תפוז.

למעלה