controls for winCE

צבתות

New member
controls for winCE

אני משתמש ב-VS8. ב-mobile application של CE ניתן להוסיף כפתורים, אבל אין להם מאפיין תמונה, לא ניתן לשנות להם את הצבע, או להוסיף תמונה לטופס. יש איזה טריק/תוסף להתקנה/משהו כדי להוסיף תמונה למקשים?

BravoMan

Active member
באיזו שפה אתה מתכנת?

אני לא מכיר פקדים של .NET אבל בC++ יש שתי אפשרויות: 1) להשתמש בPICTURE BOX 2) ליצור כפתור OWNER DRAWN ולצייר לבד את מה שרוצים.

צבתות

New member
C#

אבל האופציות ב-GUI לא זהות? עכשיו עברתי מחשב, ואני לא מוצא את הסרגל של הפקדים שאפשר להוסיף. איך אני מעלה אותו?

BravoMan

Active member
לצערי אני לא מכיר את VS 8

אבל לגבי הGUI ושאר הדברים: מכשירים מבוססיס Windows CE וWindows Mobile, שאגב שנתי מערכות שונות עם אותו KURNEL, משתמשים בCompact Framework ולא בNET. הרגיל והורדו משם הרבה אופציות על מנת לצמצם אותו ל5MB (שגם זה יותר מידי לפוקט).

צבתות

New member
יש לי .net compact 2

אבל אני לא מוצא את הסרגל שמכיל את הכפתורים שאפשר להוסיף לטופס (בלי קשר לPDA בכלל. גם בפרוייקט רגיל). איזה סרגל זה/איפה הכפתורים האלה?

IdleThought

New member
הממפ

אם אתה מדבר על ה TOOLBOX אז לחיצה על CTRL+ALT+X תקפיץ אותו , או לחילופין : menu>view>toolbox לגבי הכפתורים .. זו שאלה של גישה ולה האפשרויות הבאות 1. אם מדובר במעט כפתורים ואין לחץ של זיכרון או משהו אז אפשר לשים אובייקט PICTUREBOX עם התמונה ולתפוס את אירוע הלחיצה 2. אם מדובר בהרבה כפתורים וכל ביט חשוב אז אפשר לרנדר את רקע הכפתור( או אפילו את הטופס בכללותו ) בצורה ידנית ולצייר שם את התמונה תוך שימוש באירוע PAINT, עלי לציין שלא מצאתי אירוע כזה או גישה לאובייקט GRAPHICS של הכפתור עצמו לכן נראה לי שהדרך העדיפה שלך היא לצייר את הכפתור והגרפיקה על גבי הטופס ופשוט לתפוס לחיצות ברמת הטופס באותם מיקומים

למעלה