dem a babylon סגרו את המנזר! מלחמה!

Ras Or

New member
dem a babylon סגרו את המנזר! מלחמה!

לא יאמן החוצפה שלהם!! סגרו את אחד המקומות היותר טובים שת"א ראתה ב14 שנים האחרונות בלי בושה ועם ראיות מגוחכות!! מה התגובה שלכם לעניין זה? אם מישהו יודע על הפגנה שצפויה להתקיים בבקשה שיפרסם פה או שישלח לי במסרים Bless, ras or irie

REL YESAYA

New member
ביזיון של עירייה!!!!!

בכוח רוצים לשלוח אותנו לבלות בנמל וביד חרוצים.. היו צריכים לתת צו סגירה לשכן הזה.

DuBsYs

New member
עצוב, אבל בהחלט לא מפתיע

באמת עצוב שמוסד כמו המנזר נסגר ומה שעוד יותר עצוב זה המלחמה של עיריית ת"א-יפו בכל מה שנוגע לתרבות אלטרנטיבית וצעירה בעיר. הם ביטלו את ההופעות בחופים! הם סוגרים לנו את מסיבות הרח' בפלורנטין! הם נלחמים בכל פאב/מועדון שמשמיע מוסיקה! הם רוצים להרוס את פלורנטין ולבנות מגדלים! הם עושים את הכל בשביל להבריח מפה את הצעירים ולהכניס לפה יאפים! ביום שישי אנחנו נראה להם שהם עדיין לא חיסלו את כל החלקות הטובות בעיר. אנחנו מרימים מסיבה בשור3, העם מוסיקת מחאה אמיתית במקום שהוא אנדרגראונד, במחיר אנדרגראונד ומראים לכל הבבילוניאנס שעדיין יש אלטרנטיבה שפוייה לבילויים בת"א.

Ras Or

New member
אני לא חושב שצריך לעבור על זה בשתיקה

ואני בהחלט מוכן לאכול מכות מיסמניקים ימח שמם בשביל זה, זה לא אפשרי וזה לא יכול לקרות שבעולם החופשי יסגרו אותנו בתור קופסא בכל מקום שנפנה, לא יכול לקרות מצב שהחופש הפיזי והמטא - פיזי שלנו בסכנה , לא יכול לקרות מצב שהם השולטים ואנחנו נשלטים. אם אנחנו מוותרים היום אז גם נוותר מחר, אני לא יודע איך אבל אני חושב שצריך לארגן הפגנה ולקחת איתנו כמה שיותר אנשים, אם מישהו קצת מבין בעניינים אלו אני מבקש מכל הלב שיצור איתי קשר ומילה שלי שאני באש ובמים, ויש כבר צבא קטן שילך איתי. ג'ה עושה צדק המבדיל בין קודש לחול, בעצב עמוק, ראס אור.

לגבי המנזר

אין סיבה שלא יסגרו אותו\יעבירו אותו. אין לי מושג מה הולך כרגע בתל אביב לגבי חולדאי ומקומות בילוי וגם לא ממש אכפת לי, אבל איך שמסופר בכתבה, זה שהמנזר פוגע בתושבי הבניין ופועל עם רישיון לא חוקי.. אשמח אם מישו יסביר לי למה צריך להשאר אותו שם

DuBsYs

New member
לגבי חוקים

במדינה הזאת, ובעיריית ת"א יש כמה חוקים שהם בלתי חוקיים בעליל. המנזר נמצא על רח' אלנבי, רח' סואן ורועש לכל הדיעות, אם השכנים שם רוצים שקט שימכרו את הדירה בת"א (בהמון כסף אם או בלי המנזר) ויעברו לכפר, שם ב20:00 עם שקיעת החמה הם יזכו בשקט ובשלווה המיוחלים. אי אפשר להגיד שכל מה שנעשה במסגרת החוק הוא צודק וכשר. בגרמניה הנאצית הייו חוקי גזע, בארה"ב הייו חוקי גזע, בדרום אפריקה הייו חוקי גזע, בעקבות החוקים האלה נרצחו, עונו וסבלו מליונים רבים של בני אדם והכל באופן חוקי לחלוטין! אז מספיק עם הגישה המתחסדת שמגנה על כל מה שחוקי, כי במדינה שלנו יש לפעמים מרחק רב בין החוק לבין הצדק!

איזה השוואה לא נכונה.

בין רישיון של פאב לבין חוקים שגרמו לאנשים להרצח. השוואה צודקת לפי דעתך? אם הפאב הזה פועל בלי רישיון, מוכר אלכוהול בלי רישיון, משמיע מוזיקה בלי רישיון, הוא צריך להסגר! אם הוא בלי רישיון זה אומר גם שאפשר לתבוע אותו שהוא מכר אלכוהול והוא יסגר בכל אופן. לפי דעתי, מה שצריך לעשות זה להעביר אותו למקום אחר בעיר, ולהשיג לו את הרשיונות שהוא צריך. וזאת אך ורק בגלל לקוחות הפאב.

DuBsYs

New member
ההשוואה במקום!

ההשוואה במקום כי מדובר בחוקים לא צודקים ולא מוסריים (אומנם בדרגות שונות אבל חוסר הצדק הוא אותו חוסר צדק) תרבות זה דבר משמעותי מאוד בחיים של בני האדם (לפחות שלי). אם באים עם חוקים שהורסים את התרבות אז אלה חוקים לא מוסריים ולא צודקים. אם יעבירו את המנזר מהמקום שבו הוא נמצא זה כבר לא יהייה המנזר. אם ישימו אותו ביד חרוצים או בשפך הירקון לא אני ולא אף בן אדם שאני מכיר יתקרבו לשם. בדיוק כמו שאם יהרסו חצי מפלורנטין ויבנו במקום מגדלי יוקרה אז כל האופי של השכונה יהרס.

לפי דעתי

הלקוחות של המקום קודם כל צריכים לכעוס על המנזר שהוא מכר להם אלכוהול 14 שנה בלי רישיון. ההשוואה לא במקום, כי כאן, אלה חוקים שאיכשהו מנסים ליצור סדר וצדק(אני לא אומר שזה מה שהם עושים, אבל זה מה שהם מתיימרים). חוקי גזע הם בלתי מוסריים בעליל, ואני לא מוכן שיעשו השוואה בין שני הדברים האלה, כמו שאני לא מוכן שישוו את צה"ל לצבא פשיסטי, וכמו שאני לא מוכן שיגידו על הציונות שזה גזענות. אין מקום להשוואה הזאת לעניות דעתי.

DuBsYs

New member
נראה לי שהדיון הולך למקום שנטחן עד עפר

לגבי צה"ל, ציונות, חוקי גזע כן או לא ושאר ירקות, עזוב אותך, אנחנו לא נסכים אחד עם השני ולא נשכנע אחד את השני. איש איש באמונתו יחייה.

אז לא נקח אותו לשם

למה המנזר, מקום שמכר אלכוהול ופעל ללא רישיון 14 שנה, צריך לצאת ללא עונש על מעשיו?

Ras Or

New member
סליחה ד"ר

למה יהודי בארץ עויינת הוא מרגל? הוא חף מפשע ועצם היותו יהודי זה מספיק, לך לחברים שלך שיש להם ראסטות ותשאל אותם כמה פעמים בשנה האחרונה חיפשו עליהם סמים (בין אם הם מעשנים או לא) ותקבל עוד תשובה שנותנת לך פרספקטיבה נכונה יותר לגבי הדברים, ובתור אחד שמתיימר להיות רגאיי לובא אתה אמור קצת לדעת שמה שהממשל אומר זאת לא תמיד האמת. קשה לי להאמין שהמנזר עבד בלי רישיונות וגם אם כן אז זה לתקופה מאוד קצרה שפשוט עדיין לא חידשו, ב' , כמו ששוחחתי עם אסף על כך והוא גם אמר את זה כאן, היו כביכול טענות ותביעות במשך שנים מצד הדיירים של הבניין באלנבי שני צעדים משוק הכרמל, שכן, המנזר זה מה שמתיר שינה מעינייהם . בקיצור, smokin dis aiwwa peace.

קודם כל,

אשמח אם לא תקרא לי ד"ר וכו' כאילו אני מנסה להיות מומחה למשו או לדעת משו שאתה לא יודע, כי זה לא ככה, אני באמת מנסה להבין מה קורה עם המנזר הזה. עכשיו, לא הבנתי מה ההקשר בין מה שאמרת לגבי הראסטות לבין הדיון(למרות שאני מסכים איתך בנוגע לזה). מה אתה בעצם טוען? שהממשלה משקרת בנוגע לזה שלמנזר אין רישיון? הצלחתם לשכנע אותי בקשר לטענות התושבים של הרעש וכו', אבל עדיין לא הבנתי את עניין הרישיון, אתם בתור לקוחות המקום צריכים לבדוק את זה ולאמת את זה שזה באמת לא נכון או מה קורה שם, כי אם אני הייתי לקוח ומגלה ש14 שנה מכרו לי אלכוהול בלי רישיון(שוב, צריך לבדוק את זה) הייתי קצת מתעצבן. מסכים איתכם שהמנזר כמו שאתם אומרים הוא מקום בילוי להרבה מאוד אנשים, והרבה אנשים שם העבירו חוויות וכו', אבל צריך לבדוק את העניין עם הרישיון

DuBsYs

New member
אתה בודק את הרשיון בכל פאב שאתה יוצא אליו?

תגיד, למה צריך לעניין אותי אם יש למקום רשיון או לא? שאני בא לפאב אני מתעניין אם יש גולדסטאר 1/2 ליטר מהחבית? כמה יעלה לי התענוג?, איזה מוסיקה מתנגנת ברקע? אם יושבים שם חבר'ה בראש טוב? איך הבחורות במקום? מה שבטוח לא מעניין אותי זה אם למקום יש רשיון עסק בתוקף... רק שתדע לך שרוב המקומות בת"א פועלים ללא רשיון עסק, יש לך יותר סיכויי לזכות בטוטו ובלוטו באותו השבוע מאשר להוציא רשיון עסק לפאב בת"א.

DuBsYs

New member
ועוד כמה מילים לגבי הליכי רישויי בעיריית ת"א

כל העסקים נפתחים ללא רשיון עסק, בשביל לקבל רשיון צריך שהעסק יעבוד ויעמוד בכל מיני דרישות (חלקן הגיוני וחלקן ממש לא) השעירייה מציבה. הקושי העצום שיש בקבלת רשיונות עסק הוא אחת הסיבות לזה שהמון מסעדות, פאבים, מועדונים וכו' נפתחים ונסגרים כל הזמן, אנשים התרגלו לזה שאי אפשר לקבל רשיון עסק, אז הם פותחים את המקום, מנסים להגיש בקשה לרישויי, אחרי שנה-שנה וחצי רואים שאין מה לעשות, מוכרים את המועדון ופותחים אחד חדש בשביל להתחיל שוב בתהליך הזה. תבין למה הרשיונות האלה כ"כ מגוחכים, בלילה הלבן רצינו לעשות במת רגאיי בפלורנטין, דיברנו על אירוע של 1000 איש. חלק מהדרישות של העירייה והמשטרה היו להציב אמבולאנס ורכב כיבוי במקום. רק לשם השוואה בקניון עזריאלי נמצאים ברגע נתון כמה אלפים טובים של אנשים, ומה אתה חושב שבאופן קבוע יש שם כבאית ואמבולנס? זו רק דוגמה קטנה שמראה איך ההגיון של הבבילוניאנס עובד.

למעלה