diseqc 1.1

netraly1

New member
diseqc 1.1

איפה ניתן להשיג כזה דייסק בארץ? אין בטל רן . באורביט .טל חץ האים יש עוד יבואנים? מצורץ תמונה (תודה לגלובל) תודה רבה

netraly1

New member
תמונה

אני מנסה לעלות תמונה אבל אני מקבל הודעה שלילית התמונה נימצאת וגם הסבר בנושא בפורום livesat תת כותרת לווינים נטו

netraly1

New member
הסבר

לדייסק 1.1 אפשר לחבר עוד 4 דייסקים רגילים (1.0). וכך אפשר ליצפות ב 16 לווינים היציאה שלו מחוברת לממיר וכל אחת מ 4 יציאות לדייסקים רגילים אפשרות זו ניתנת לממירים בעלי אפשרות זו . (מידע זה מחוברת של פופילד 4000) ניסיתי אם שני דייסקים רגילים ואין תגובה לאחר ברור נודע לי שרק דייסק 1.1 יכול לעשות את העבודה כמו שצריך ללא הפרעות כלל . אבל לא ניתן להשיג אותו בקלות שאלתי בטל רן ובבנין פנורמה ובטל חץ ולאף אחד אין. 1)מה עלי לעשות? 2)האם יש עוד יבואנים יציוד לוויני? ואם ידוע לכם אז מה הטלפון ? 3)האם למישהוא יש דייסק 1.1 ? ואם כן מאיפה הוא קנה אותו? **למי שיש מידע אחר מוזמן לשתף אותנו בדעתו.** תודה רבה לכם.

התשובה מאוד פשוטה .

קודם כל איך תגדיר דייסיק 1.1 . נידמה לי שרק באיזה ממיר ראיתי את ההגדרות של דייסיק 1..1 . . השאלה אים לספק של הממיר יש מספיק הספק להניע 2 דייסקים . מה ניתן לעשות בעזרת סוויץ 12/0V ניתן להפעיל 8 צלחות וזה מספיק . יש יציאה כימעט בכל ממיר 12/0V

netraly1

New member
topfield 4000

בממיר זה אין סוויץ 12V ולפי החוברת רק דייסק 1.1 יכול לבוד בנושא ניסיתי אם שני דייסקים רגילים והגדרתי 1.1 וזה לא עבד בממיר זה יש הגדרה מסוימת ל דייסק 1.1

netraly1

New member
קרמר ידוע לך איפה אפשר להשיג 1.1?

דייסק 1.1 כל הסיפור של הסוויץ הזה מסבך אותי

netraly1

New member
עזרה

קיבלתי מסר שניתן להשיג את הדייסר בבאר שבע מישהוא מכיר מתקינים או יבואנים באזור???

netraly1

New member
תערוכת מוצרי קליטת לווינים

יש למישהוא מוסג היכן? ומתי? איזה חברות יציגו שם?

למעלה