Do you want a cup of coffe?

Do you want a cup of coffe?

a FUCK of tea?
אם הייתם יושבים עם אורי בבית הקפה:
על מה הייתם מדברים
איזה קפה הייתם הולכים
(בחרו קפה עם סיגנון המתאים לאורי-אם אתם לא מכירים תארו בית קפה שיתאים לאורי לדעתכם)
מה לדעתכם אורי היה מזמין
(אותי זה די מעניין..=.= אני עלוקה נכון
)

עונה

אם הייתם יושבים עם אורי בבית הקפה: על מה הייתם מדברים? אין לי מושג איזה קפה הייתם הולכים (בחרו קפה עם סיגנון המתאים לאורי-אם אתם לא מכירים תארו בית קפה שיתאים לאורי לדעתכם):ארומה מה לדעתכם אורי היה מזמין (אותי זה די מעניין..=.= אני עלוקה נכון):אייס קפה

../images/Emo185.gifa bottle of Shoko../images/Emo185.gif

על אריק ובנץ.
קפה סבנטיז (אם הייתם ירושלמים הייתם צוחקים...אין פה איזה ירושלמי אחד לחלוק עמי את החיוך?).
שוקו חם נוסח בית אבא(ל'ה).

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

על מה הייתם מדברים
לא יודעת
איזה קפה הייתם הולכים (בחרו קפה עם סיגנון המתאים לאורי-אם אתם לא מכירים תארו בית קפה שיתאים לאורי לדעתכם)- Cup O joe.. ארומה... יטבתה (אורי שתה שם את האייס קפה שלהם.. אז בגלל זה
) אנערף
מה לדעתכם אורי היה מזמין
אייס קפה... בהסתמך על העובדה שאת זה הוא שתה במפגש הקודם

עונה

מדברים על מה שעבר עלי היום קפה הכי מבודד הכי צדדי הכי ביתי ונקי ובלי מעשנים שוקו חם או תה עם דבש

אז אני לא המוזרה היחידה!

ששותה תה ודבש (וחלב) :( אח שלי תמיד מציק לי בגלל זה. ואי אורי רק עלייך נדבר? @: ומה עם זה שמולך? :$ *שתיקה* :( אני לא רעה..לא ב`יצית...טוב ב`יצית קצת

עונה

היינו מדברים על מה שעבר על אורי היום אורי היה מזמין קפה הכי מבודד הכי צדדי הכי ביתי ונקי ובלי מעשנים שוקו חם או תה עם דבש

boopymylife

New member
עונה

היינו מדברים על מתי אורי כבר יחזור לשחק !!!??? אני הייתי הולכת על קפוצ'ינו עם קצפת למעלה.. (כמו שאני אוהבת) ולאורי ניראה לי מתאים תה ירוק חחחחח (משו הכי בריא שיש בתפריט)

למעלה