Drum and bass

BullsDuDe

New member
Drum and bass

לאחרונה אני מתחיל להתאהב יותר ויותר בסגנון. אז אני רוצה לבקש המלצות לדברים חדשים וישנים כאחד. תודה מראש ואחר כך.

Carcass

New member
דראם נ בייס וג'אנגל..

אגב כה עקרונית זה פורום רגאי,אבל יש פה כמה אנשים שגם חופרים בז'אנר המשוגע הזה של הדראם נ בייס והג'אנגל. קודם כל דפדף קצת למטה,נתתי לפניכמה ימים המלצה לאלבום משוגע של congo natty מלכי הג'אנגל.. הם כנראה ההרכב הכי טוב בתחום הג'אנגל,המון אלבומים והוצאות,המון חומרים משוגעים,עובדים צמוד צמוד עם שני דיג'יים מהיארד שנקראים Blackstar ו Top Cat,שניהם תותחים,מומלצים ביותר. אמני והרכבי ג'אנגל אחרים וטובים: Pendulum - השניים בטיבם לדעתי אחרי קונגו נאטי,הרכב פשוט אדיר. Jamalski - הזכירו אותו כבר,מטורף על כל הראש. Shy Fx Rebel MC EIB (Bad Company) Breakbeat Kaos דראם נ בייס נקי: Big Bud - אומן אדיר,גם עם נגיעות ג'אנגל פה ושם,יש לו טראק אדיר בשם Children Of Jah,הטראק האהוב עלי שלו. Andy C - נחשב היום למס' 1 בבריטניה בדראם נ בייס. Aphrodite Enduser - גם נוגעים פה ושם גם בג'אנגל. Agent Babylon Recoil Jenna G - אמנית שגיליתי רק לפני כמה חודשים,בכל מקרה,כל הטראקים שלה משולבים בשירה,כלומר היא גם מנגנת את הטראקים וגם שרה,ויש לה קול חביבי,אוי הקול שלה,בכל מקרה היא מטורפת. אלה קצת על קצה המזלג,ברוך הבא לז'אנר הכי משוגע עלי אדמות.

Dtiup

New member
דווקא רציתי לשואל אותך

כשאתה במסיבת ראגיי ושמים לך ג'אנגל, איך אתה מגיב לזה אחרי הכל אפש רלאמר שזה גם ראגיי.

Carcass

New member
דווקא רציתי לענות לך,

אז הנה אני עונה . תאמת,אף פעם לא הייתי בדאנס משולב,של רגאי וג'אנגל,פשוט כי כמעט ואין כאלה... לצורך הענין גם לרייבים של סטריקלי דראמ נ בייס אנלא הולך.. אני מניח שאני ממש יהנה מדאנס משולב של רגאי וג'אנגל,פשוט כי אלה שני הז'אנרים המוזיקלים האהובים עליי... כמובן שזה צריך לבוא בגלים אבל,יענטו לא טיון כזה טיון כזה...

Carcass

New member
נצ'לש - המלצה..

Congo Natty Ft Top Cat - Police In Helicopter טיון גאנג'ל אדיר משנת 2001,שנפתח כטיון ג'אנגל משוגע ובאמצע מקבל תפנית אדירה ונהפך למיקס לפוליס אין הליקופטר של ג'ון הולט,ואז שוב ג'אנגל משוגע.

shahar2k5

New member
עוד קצת ותיקונים

ג'נה ג'י היא רק זמרת, על ההפקות המוזיקליות שלה עובדים כל פעם מפיקים אחרים אנדי סי הוא רק דיג'י, אבל איזה דיגיי...... אם אנחנו כבר בפורום ראגאיי, אז ישנןו סגנון חדש יחסית של דראמנבייס שמושפע קשות מראגאי, אבל הוא יותר "קליל" מהכיוון שהראגא ג'אנגל של קונגו נאטי וחבריהם( שבשנים האחרונות הפך למוזיקה מואד ממוחזרת ומאוד קשה, עם ליריקס מאוד רעים), אני מדבר על הדאבווייז (למרות הדאב בשם עיקר ההשראה הוא פחות בדאב ויותר ברוטס) רוב הטרקים בנויים מבסיסים של רידימים ושירים ידועים יותר ופחות, עם הטיפול שמכניס אותם לסאונד המודרני של הדראמנבייס, 2 האומנים הכי בולטים לדעתי הם BENNY PAGE ו VISIONARY. אפשר למצוא טעימות בלייבל של SHY FX שגם נוגע בזה בעצמו לפעמים: www.digitalsoundboy.com ובארץ, אשר למצוא ים דראמנבייס, כולל מסיבות וסטים דרך www.dnb-il.com , והשבוע בקפה ברזילי אינפיוז מארחים את דיג'יי קלוט האנגלי, מובטח שיהיו גם נגיעות בדאבווייז מדי פעם, ובאמצע החודש הבא עלינו לטובה כאמור דאנס משולב שיתחיל בראגאיי וימשיך בדאבווייז ובכלל אל דראמנבייס עדכני בכל מיני סגנונות, אבל אני לא חושב שמותר לי לדבר על זה עדיין :)

Carcass

New member
וואלה..

תודה על התיקונים,ועל העדכון על הדאנס המשולב :)

BullsDuDe

New member
כמו שהבטחתי...

טוב לך חבר ותודה לכולם על ההמלצות! והנה המלצה משלי: Chase & Status Feat. Jenna G - In Love אחלה קטע מלא באנרגיות.

bigm2

New member
אני לא מכיר יותר מדי

אבל האלבום של pendulom פשוט ענק ענק ענק! נראה לי קוראים לו hold your color או colour משו כזה

Carcass

New member
יש להם ביג ביג צ'ון,

עם דיג'יי בשם Fresh,הצ'ון נקרא Tarantula,הוא פשוט שובר ברכיים,פשוט אדיר!,מומלץ בכל פלייליסט.

bigm2

New member
tarantula מצויין

אבל אני יותר אוהב את סאונדס אוף לייף ופלאסטיק וורלד

למעלה