DUB LFO, מישהו מכיר?

• פותח הנושא dkup
  • פורסם בתאריך

dkup

New member
DUB LFO, מישהו מכיר?

שמעתי אותם בנתניה, בפסטיבל tamtam שיש שם עכשיו. נתנו הופעה מטורפת, היה אדיר. אבל אנלא ממש בטוחה מה הם מנגנים... דאב? לפי השם? זה לא ממש נשמע לי כמו רגאיי....... S: בקיצור - dub lfo - מכירים? זה רגאיי? זה דאב? היו חמודים אבל לא ממש התלהבתי.. היו אנרגיות מטורפות אבל זאת לא מוזיקה שהייתי שומעת סתם ככה... יותר מדי דיסטורשן פחות מדי מילים.

Carcass

New member
מטאל זה ממש לא...

ערבוביה של המון דברים וסגנונות בשיר אחד כן. זה שיש דיסטורשנים או אוברדרייב לא אומרים שזה מטאל.

dkup

New member
../images/Emo45.gif

גמלי.... שזה קצת מצחיק, כי רגאיי אני נורא אוהבת ומטאל ממש לא. אבל היו וויבז מטורפים והיה נחמד, בסה"כ קופר ( =

DuBsYs

New member
זה שתי להקות שונות

DUB LFO מנגנים ראגא מטאל, עם הרבה גיטרות עם דיסטורשנים וכאלה, במייספייס שלהם הם מגדירים את מה שהם עושים כ- Rock / Reggaeton / Drum & Bass IDF מנגנים רוטס ודאב מלבד השם הדומה מדובר בשתי להקות שנות

boofy1

New member
ממש לא מטאל

מין דאב אלקטרוני עם רגאיי ויש קטעים מסויימים עם דיסטורשנים ...עירבוביאדה משובחת אין אצלהם מטאל בכלל יש לי את האלבום מקורי ואחלה להקה ממליץ בחום

DuBsYs

New member
לא יודע איך בדיוק להגדיר את מה שהם עושים

דאב אלקטרוני הם לא עושים. כל הכלים שם חיים (לפחות בהופעות)... לי כל הדיסטורשנים, הריפים של הגיטרות והשירה די הזכירו לי מטאל אבל מאוד יכול להיות שאני לא מדייק בהגדרה. בכל אופן ראיתי את DUB LFO באיזה 3 הופעות וסה"כ הם יושבים מצויין, שווה ללכת להופעות שלהם. את הדיסק שלהם לא יצא לי לשמוע עדיין.

למעלה