DUDI SHARON - ADDICTED ALBUM ----DOWNLOAD!!!!

cinquemillo

New member
DUDI SHARON - ADDICTED ALBUM ----DOWNLOAD!!!!

DUDI SHARON - ADDICTED ALBUM WOWW!!! YES FRIENDSS FINALLY AFTER MANY YEARSS DUDI SHARON MAKE HIS SOLO ALBUM.. ADDICTED..A FULL ALBUM WITH THE MOST AMAZING SOUNDS AND VOCALS..ENJOY IT...!!! ------------------------------- TRACKS INFO-ADDICTED Dudi Sharon ft. Nir - Love Is All I Need Dudi Sharon ft. Lanna B - Cause U Are Young Dudi Sharon ft. Jouel - Karnaval - ADDICTED Dudi Sharon ft. Borlla - Fixtion Dudi Sharon ft. Inda Matrix - Yes Master Dudi Sharon ft. Inda Matrix - I Like It Dudi Sharon - Drama Mix - Into The Frame Dudi Sharon ft. Kiko - Ze Ygga Becha Dudi Sharon ft. Big Mama - Be My Man Dudi Sharon ft. Jouel - Make U Up Dudi Sharon - Stolen But Good Dudi Sharon ft. Nir - Hopping

cinquemillo

New member
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh the linkkk!!!!

Dudi Sharon ft. Nir - Love Is All I Need Dudi Sharon ft. Lanna B - Cause U Are Young Dudi Sharon ft. Jouel - Karnaval - ADDICTED Dudi Sharon ft. Borlla - Fixtion Dudi Sharon ft. Inda Matrix - Yes Master Dudi Sharon ft. Inda Matrix - I Like It Dudi Sharon - Drama Mix - Into The Frame Dudi Sharon ft. Kiko - Ze Ygga Becha Dudi Sharon ft. Big Mama - Be My Man Dudi Sharon ft. Jouel - Make U Up Dudi Sharon - Stolen But Good Dudi Sharon ft. Nir - Hopping DUDI SHARON - ADDICTED (ALBUM 2010).rar (177.25 MB) http://www.multiupload.com/Y2UBYWETYU

TAL BAR ZOHAR

New member
בית משוגעים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה כאןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תגובות שלא נבראוווווווו...................

טוב אני בדיוק באמצע ואני חייב לעוף לב"ש אין

לי פשוט מילים מדהים מדהים מדהים שמעתי הכל בקצרה כי אני ממש ממהר- אוקיי אז על רצועה2 רצועות שהרסו לי תחיים , הדבר הבא רצועה מ ט ו רפ ת דודיייייייייייייייייייייייייייייייייי.....מזה הדברים האלההההההההההההההההההההההההההההה?@?@? אתה אמיתייייייייייייייי ?! פשוט נדיררררררר שלמות וכמובן איך לאאאאאאאאאאאאאאא...סטולן באט גוד איך שלא רושמים את זה...לא טעיתי לפי הטיזר זאת ה - ר צ ו ע ה !!! לא נברא לא היה לא חזר לא יחזור , אליפות וכל מילה מיותרת

אור enjoy

New member
זה לא אמיתיייייייייי!!!

אמאלהההההההההההההההההההה תנו לי לעכל את האלבום הזה פשוט מדהיםםםםםם !! רצועות איכותיות אחת אחת I'm addicteddddddddddddd קרנבל ממש משופר מהפעם האחרונה ששמעתי אותו בריץ'! וכל הקטעים ממש WOWWWWW אלבום שפשוט עושה חשק ליום שישי במצעד ושבת בריץ'!!!!!!!!!!!!!!!!!

עינת TO GO

New member
נווווווווו דייייייייייייייייייייייייייייייייי

תנו לי להורידדדדדדדדדדד למרות שרציתי לקנות ואני ממש הולכת לעשות את זה עוד רגע פשוט ממש סקרנית לשמועעע תנו לי להגיב אחרי שמיעהההההההה אמאלההההההההההההההההההההההה איזו התרגשותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

ציונעע

New member
טוב בשבילי זה אלבום השנה לא יודע מה איתכם ..

דודי איזה סיגנון חדש ... פשוט כל רצועה מיוחדת !!!!!! תענוג לאוזניים . יאלה מחר ומוצאי שבת :)

נתייי4

New member
מלך מלך מלךךךךךךך

אין איך אני מחכה לאלבום שלו...מלך שאין כמוהווו אני הולך לחרווווש את האלבום הזההההה ..

גרוזיה

New member
וואייייי ווואאאייייי ואייייי../images/Emo34.gif../images/Emo104.gif../images/Emo47.gif

למעלה