dw היקר, שלום רב.

donald9

Member
אני לא בטוח מאיפה או איך בדיוק להתחיל. נראה לי שאתחיל ב-"תפסיק בבקשה למחוק את כל הפוסטים שלי, תודה רבה"? כאילו, ברצינות, מה הקטע? מה אתה רוצה? למה כל הפוסטים שלי נמחקים כאילו שהם פוסטים טיפשיים וחסרי ערך כאילו שאני איזה טרול אידיוט כמו פי 10 מארס אז כאילו מה לעזאזל קורה פה ומה לעזאזל אתה רוצה? זה דבר ראשון.

דבר שני, אני מבין שכוכבית מצויה מנחה אותך למחוק את כל הפוסטים שלי אבל למה אתה מקשיב לה? מי היא שהיא תגיד לך מה לעשות? מה אתה, הכלבה של כוכבית מצויה כמו מה שמשה 53 הוא הכלבה של סתוונית? עוד קטע שלא הבנתי אותו ואשמח לקבל הסבר גם עליו.

דבר שלישי, מעבר למה שאתה לא צריך למחוק את הפוסטים שלי כי מי היא כוכבית מצויה שתגיד לך מה לעשות, אתה לא צריך למחוק אותם כי אין שום דבר לא בסדר איתם. לדוגמה הפוסט של איך שאני כזה גאון שחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר ואת הפוסטים שאחריו עם התמונות של הפוסט מבפנים ומבחוץ ועם חותמת זמן והכול אחרי שמחקת את הראשון? מה הקטע כאילו? באמת סליחה. באמת לא הבנתי. מה, שכוכבית מצויה מקנאת בי, והיא נשרפת וכואב לה כל הגוף מחוכמתי האדירה, כישרונותיי המטורפים והצלחתי הפנומנאלית? אז מה אם כוכבית מצויה מקנאת בי, והיא נשרפת וכואב לה כל הגוף מחוכמתי האדירה, כישרונותיי המטורפים והצלחתי הפנומנאלית? לפי איזה עולם, איזה יקום, ואילו סטנדרטים אלו סיבות למחוק לפיהן פוסט של בן-אדם?

אז מה הקטע האמיתי? שבגלל שמדובר באישה מתמודדת, אובססיבית וכפייתית אז היא מציקה לך, מטרידה אותך ומתאבססת עליך עד שאתה מוחק את הפוסטים שלי גם אם אין סיבה למחוק אותם? אז מה? אתה מנהל והיא מציקה לך? אז אתה יכול לחסום אותה. אתה ממש לא חייב להיענות לטרור ההצקות שלה.

גם אם אני מזכיר את שמה בפוסט החדש של התמונות של השרשור המקורי וגם אם אני שוב מזכיר אותה בשרשור של זה שאני עוד פעם כותב את הצופן של הדברים שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים בכמה שנים, גם זאת לא סיבה למחוק את הדברים.

זה העונש שלה יקירי, אם לא הבנת. עם כמה שידעתי שהיא בן-אדם מסכן, עלוב נפש, פתאטי וקנאי מלכתחילה, בסוף מסתבר שהיא אפילו עוד יותר מסכנה, עלובת נפש פתאטית ומסכנה, עד כדי כך שהיא מגיעה לכזה מצב, שהיא כל-כך יורדת נמוך, והיא כל-כך מתלכלכת, עד כדי כך שללא שמץ של כבוד עצמי או בושה או מה זה אומר עליה כבן-אדם, היא כל-כך נטרפת מהשכל היפה שלי, הכישרונות שלי וההצלחה הפנומנאלית ("פנומנאלית" כוכבית מצויה זאת אומרת "אדירה") שלי, עד כדי כך שהיא מציקה לך, מטרידה אותך ומטרילה אותך עד שאתה מוחק את אותו שרשור מקורי עם התחזית המטורפת של הרעידת אדמה יומיים לפני שהיא קרתה?

אז בטח ובטח שלא רק שזה נכון וצודק ששרשור זה יופיע מחדש עם כל התמונות והגיבויים שלכוכבית לא היה מושג עליהם, אלא בטח ובטח שזה נכון וצודק, ויש כאן הצדקה טוטאלית לכך שמעשה זה של כוכבית מצויה ייחשף ברבים, כך שכולם ידעו מה עשתה, וכולם ייחשפו לפרצופה האמיתי.

זה מביך אותה? זה משפיל אותה? יופי! כי זה מה שמגיע לה! שים לב שאני לא מקלל אותה כאשר אני מזכיר את שמה בשרשורים שלי על איך שהיא דאגה למחוק אותם, אלא בסה"כ מתאר תיאור מצב יבש ופשוט של מה שהיא עשתה.

כאשר זה כל שנאמר, כך שלא נאמר דבר מלבד חשיפת הראיות לגאונותי מחדש ותיאור פשוט של המקרה והמצב ולמה הדברים צריכים להיכתב מחדש (כוכבית מצויה דאגה שימחקו לי את הפוסטים), אז היא מובכת ומושפלת מן הדברים מספיק בשביל שתכתוב לך ותציק לך כדי שתמחק אותם מחדש, הפעם בדחיפות גדולה יותר?

מצוין! כי הרי שמה שזה אומר זה שהיא מודעת לעליבות הנפש והפתאטיות שבהן היא נוהגת כאשר היא מנחה אותך למחוק את הראיות להצלחתי והיא מובכת ומושפלת אל מול הפורום לנוכח העליבות והפתאטיות של מעשיה והיחשפותם של מעשיה, מה שרק מוכיח את עליבותם ופתאטיותם של מעשיה, כמו גם את ההבנה שלה שמעשיה עלובים ופתאטיים, והיא מושפלת מהיחשפות מעשיה הנלוזים ברבים, ומתוך ההשפלה הזאת והעונש הזה, כי זה העונש שלה, זה מה שאמור לדחוף אותה להשתנות ולהשתפר כבן-אדם.

כי אולי אם כוכבית מצויה תעומת עם עליבות הנפש שלה והפתאטיות שלה, ותתבייש במעשיה העלובים והמלוכלכים עד לכדי רמה שלא תאומן, הנחיית מנהל בתפוז למחוק פוסט שאין בו כל בעיה ושמוכיח את גאונותו, כישרונותיו והצלחותיו של משתמש אחר, מכיוון שהיא מקנאת בו ונטרפת מהצלחתו, אולי אז כוכבית מצויה תתפקח, תתעורר על עצמה, תבין איזה בן-אדם עלוב ומעורר רחמים היא, וסוף-סוף תוכל להשתנות, לגדול ולצמוח כבן-אדם כי פתאום היא כאילו כמו תקבל כמו מן כאפה של "וואי! מי אני? מה אני? מה אני עושה? להתאמץ למחוק את הראיות להצלחותיו ומעלותיו של אדם אחר מכיוון שלי עצמי כואב שאין לי הצלחות ומעלות והפסדתי במשחק החיים? אני באמת בן-אדם עד כדי כך מסכן? האם באמת הגעתי לרמות עד כדי כך אדירות של עולב? לא עוד! לא ייתכן שהגעתי למקום כזה, להתנהגות שכזאת ועד לכדי כאלו רמות של עליבות נפש ולכלוך! אני אשתנה!"

וזה הרעיון, dw, של מה שאני עושה ומהו הרעיון של ציון שמה של כוכבית לצד סיפורי את הסיפור של מה היא עשתה ומה קרה. זה העונש שלה, ואם היא תחכים ללמוד מן העונש הזה, ומן ההשפלה הפומבית הזאת של חשיפת מעשיה הנלוזים בפומבי, אולי, אם היא תרצה ותצליח להשתנות, אז העונש הזה, אם הוא רק יגרום לה לתפוס את עצמה ולהתעורר על עצמה, הוא גם הישועה שלה מהבן-אדם שהיא היום, ותחילת הלידה של הבן-אדם החדש שבזכותי היא עלולה להיות מחר.

אני מקווה dw וכוכבית מצויה שנתתי לכם כמה נקודות טובות וחשובות לחשוב עליהם, ואני מקווה שהבנת את החשיבות של השארת הפוסטים שלי על כנם, כולל השם של כוכבית מצויה וחשיפת מעשיה העלובים, הפתאטיים, המלוכלכים והנלוזים אל מול כל העולם ואשתו. אולי להבא היא תלמד. אולי אפילו תשתנה.

עד כאן דבריי.

על החתום,

הגאון הפיננסי.

למעלה