EXODUS

SaBaGMaN

New member
EXODUS

רק עכשיו קמתי מהשינה של אחריי.. היה אחלה! עזוז זה אחד המקומות הנידחים בארץ הנהג מונית שהביא אותנו היה בטוח שאנחנו הולכים לעשות איזה הברחה מהגבול של מיצריים באנו מהצהריים אני ועוד כמה ראסטות מהשכונה איך שניכנסו קיבלנו וייבס חור לא חור אני חייב להגיד שהמקום יפה! הייתה אוירה טובה והכל זרם טוב..גם האורחות מחו"ל שהיו בטוחות שהחבר'ה שלי מג'מייקה השמש שקעה וההגברה הגיע ועליתי לעמדה הקהל קצת קשה..לא כולו אבל רובם לא ממש מבינים ברגאיי ואין לי טענות פשוט לא הגיבו כולכך טוב לטיונים לא מוכרים ומיקסים זריזים אבל קיבנתי אותם עם ג'ה איז ביי מייסאייד ובין לבין התנגנו גם טיונים של סיזלה ושאר הבוביים רקדו אהבו את זה,מייד אחריי זה עלו האחים שלי בלאקסטאר סאונד שכל פעם אני נהנה מהתיקלוט שלהם חיממו את הקהל מצויין! המשיכו ראס דניאל והלהקה שלו המוזיקה עצמה לא הפתיעה אותי בימיוחד חבל שהוא לא משלב יותר חומר מקורי אבל אחלה ביצועים והלהקה יושבת מצויין! אחריהם המשיך 12tribes לא קורה הרבה שמתוך סט שלם אני מזהה רק 3 טיונים אבל זה היה ברור לא ממש בקיא בכל ה uk היה מעניין לישמוע אותו כבוד! אבל אם יש משהו שבאמת נהנתי ממנו זה הסט של רוד בוי! אין הרבה מה להסביר..אלוף! הטיונים,הספיישלים ההגשה (היו חסרים לי כמה פול אופס:)) הכל היה מצויין וקפצתי עד שכאבו לי הרגליים פול ריספקט סלקטה! אבל קרה דבר עוד יותר טוב אחריי זה but זה לא לדפיי הפורום:)) המון כבוד למארגנים בימיוחד לשי שהריץ איתנו בזמנו את הליין ב69 שתיזכה לעוד המון ארועים מוצלחים! המון כבוד לבנות הסטלניות שחזרו מהודו ורק חיכו להזדמנות שאיזה באד מאן יקח אותם לאחת החושות!! זהו שבת שלום לכולם..!!

yaarasta

New member
היה נייס, פסטיבל מעולה ללא ספק!

תפאורה מושקעת שהתערבבה עם התפאורה הטבעית המדהימה של המדבר הפתוח. אמנם לקח לנו מליון שנה להגיע, בכל זאת אנחנו מדברים על הצד השני של המדינה: דרומית מצאלים, מערבה ממצפה רמון, ממש קילומטרים ספורים מהגבול עם מצריים. אויר פתוח, בחורות יפהפיות, מוסיקה מעולה, אוכל טעים, חיוכים מכל פינה, וויבז.... מה עוד אפשר לבקש!!! הופעה נייס של ראס דניאל, תקלוט של אייל קונגו שהנעים לכל הרוטס מאסיב (רב האנשים לפי דעתי) את הוויבז, הופעה קצרה ורוצחת של סמיילי ורביע, חגיגה מטורפת עם רוד-בוי סאונד, והופעה מעניינת ביותר של אחרית הימים!!! זה מה שהספקתי לחוות, ואני מצטער ומרגיש פספוס שלא נשארתי ליום נוסף במדבר עם nuff מוסיקה, אבל העיר קראה לי בחזרה...... בכל זאת, לא כל יום יש מסיבת שכונה !!! NUFF RESPECT לאוריאל, שי ולכל מי שלקח חלק בפסטיבל!! (תמונות בקרוב) בשנה הבאה, בניצנה! -יער

למעלה