.Five years ago today, the war was supposed to begin

Harrington

Well-known member
מנהל
חשפת שאתה לא "7 יחידות" באנגלית אלא סתם אפס.

צריך לכתוב:

Five years ago from today, the war was supposed to begin​

לגבי התחביר בסוף אני בעצמי לא בטוח - החלק הכי קשה באנגלית.
אם התכוונת למילה "from" שהוספת, אציע שתתעמק בשפה האנגלית לפני שאתה ממהר לתקן אחרים. לעניות דעתי בכל אופן ומבלי שבדקתי כעת, המילה הזאת רלוונטית כשמדברים על העתיד, לא כשמדברים על העבר (כלומר 5 שנים אחורה).

חשפת שאתה לא "7 יחידות" באנגלית אלא סתם אפס.

צריך לכתוב:

Five years ago from today, the war was supposed to begin​

לגבי התחביר בסוף אני בעצמי לא בטוח - החלק הכי קשה באנגלית.
הוא תרגם ישירות מעברית.

5 שנים מהיום...

שכח ש "מ" שווה ל from

טעות קלאסית של מי שלא יודע אנגלית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מספיק עם השיגעון גדלות,לגילך זה לא מצחיק ולא חמוד.
אם המחשבות שלי על עצמי, גדולות ככל שיהיו, עולות עד לכדי המציאות בנוגע אליי, אז לא מדובר בשיגעון גדלות. מדובר בעובדות ומדובר במציאות.

תודה שהרסתם את השרשור.

מזל שברוב גאונותי פרסמתי את השרשור בארבע פורומים שונים כפי מה שאני עושה עם כל השרשורים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא משנה,נגיד שהיה בו גרגיר גאונות אנשים היו מבחינים בזה ורושמים לך משהו מעודד.
לא. אנשים הם אידיוטים שלא מבינים אפילו את הדברים הפשוטים ביותר. וככל שעולים ברמת הגאונות, ככה פחות ופחות אנשים יבחינו ויבינו.

לא. אנשים הם אידיוטים שלא מבינים אפילו את הדברים הפשוטים ביותר. וככל שעולים ברמת הגאונות, ככה פחות ופחות אנשים יבחינו ויבינו.
לאנשים יש אינטואיציה,גם אם הם לא מבינים הם מרגישים משהו.

איך חזית את בן לאדן? הייתה לך הרגשה זה כל הסיפור.

הרגשת נעלה בכיתת המתקשים ולכן הרגשת טוב מכאן צמחה דוקטרינה שלמה של עליונות פיקטיבית.

כולה היית יותר חכם מהטמבלים שם.

Harrington

Well-known member
מנהל
השרשור הזה הוא אפילו לא בשביל ההיסטוריונים, ואתה החלטת שהוא בשבילך |פנים|
אכן, מה לעשות. בהיותי גולש בפורום ובהיות כל שרשור עבור כל גולשי הפורום, השרשור הזה הוא אכן לחלוטין (גם) בשבילי :). יפה שהבנת זאת.

בקיצור, אנחנו טוחנים מים. אם תרצה שלא יגיבו לדבריך, שמור אותם בראשך. בחרת להעלותם על המסך? דע שיתכן שיגיבו. ככה פשוט.

מיצינו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אכן, מה לעשות. בהיותי גולש בפורום ובהיות כל שרשור עבור כל גולשי הפורום, השרשור הזה הוא אכן לחלוטין (גם) בשבילי :). יפה שהבנת זאת.

בקיצור, אנחנו טוחנים מים. אם תרצה שלא יגיבו לדבריך, שמור אותם בראשך. בחרת להעלותם על המסך? דע שיתכן שיגיבו. ככה פשוט.

מיצינו.
שלשום פעם ראשונה בחיים קיבלתי לייק מאלפיני, היום פעם ראשונה בחיים קיבלתי ממך "מיצינו". אנחנו חיים בזמנים מופלאים :)

Harrington

Well-known member
מנהל
שלשום פעם ראשונה בחיים קיבלתי לייק מאלפיני, היום פעם ראשונה בחיים קיבלתי ממך "מיצינו". אנחנו חיים בזמנים מופלאים :)
המצאה חביבה, אך לא נתתי לך שום לייק בשום מקום. אבל אם חשוב לך לדמיין ולפרסם את דמיונותיך כאילו הם אמיתיים, לך על זה :). בכל מקרה, אני נותן לייקים לא פר הכותב אלא פר תוכן הפוסט. כך שבהחלט יתכן ש'תזכה' מעת לעת ללייק פרי לחיצתי על העכבר על שולחני. יתכן גם שלא :). דרכו של עולם.

אכן אנו חיים בזמנים מופלאים. מכל בחינה.

למעלה