Free Form

Free Form

היי
אני שיחקתי סגנון חופשי (בלי נקודות, קוביות וספרים, אלא רק דימיון ודמות, כמובן שהספרים עזרו ליצירת האופי וכו´...). בכל אופן, אני שיחקתי די הרבה שנים בסיגנון חופשי באינטרנט (ב-mIRC וב-VP). אבל נאלצתי להיגמל, וגם האנשים שם התקלקלו. אני לא מכירה דרך איך משחקים בסיגנון חופשי עם אנשים פנים מול פנים, אני אשמח אם תסבירו לי
ואם מישהו משחק סיגנון חופשי איפשהו באינטרנט, אני אשמח לשמוע על זה.

snift

New member
פשוט כי הוא חדש והרשימה

עדיין לא התעדכנה, זה אמור לקרות מתי שהוא השבוע.

snift

New member
נאלצת להיגמל ???

סיגנון חופשי פנים מול פנים משחקים בדיוק כמו משחק רגיל, רק ללא צורך בקוביות. יש מספר קבוצות כאלו, ואם תרצי לראות משחקים באלו, בפסח יש ביגור (הכנס של איגור). הממ... נראה לי שזה יהיה זמן טוב לעשות שם מפגש פורום

כן, נאלצתי להיגמל ../images/Emo13.gif

מסתבר שיש לי נטייה להתמכרויות, והיה ממש ממש כייף לשחק סיגנון חופשי (במיוחד עם האנשים האיכותיים שהיו בזמנו בקבוצות ששיחקתי בהם). האנשים היו יצירתיים, רציניים והומורוסטיים. אבל לאט לאט השתלטו על הערוצים בדאל נט ילדים בני 10 שרק חיפשו סקס או לרכל על השחקנים האחרים. בסופו של דבר אנשים אפילו לא טרחו לבנות דמות, ורק הגיעו לשם כדי לדבר OOC. אבל באותה תקופה גם נאלצתי להיגמל כי המשחקים היו על חשבון הלימודים....
כמובן שלפני דאל נט הייתה את קהילת ה-REALMS בצ´אט של VP. זה היה משהו ממש משובח. אנשים איכותיים אחד אחד. אבל מהקהילה הזאת כל מה שנשאר זה חדר Role Playing, ועכשיו כל קשר בין מה שקורה בחדר לבין השם של החדר הוא מקרי ביותר.

למעלה