Fresh Ting - לינואר 2009

ב ז ו ק ה

New member
Fresh Ting - לינואר 2009 ../images/Emo188.gif

חברים הנה כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם: הראשון הוא אלבומו החדש של אנטוני בי - ( Rise Up (Greensleeves אנטוני חוזר למה שהוא יודע לעשות הכי טוב וזה קונצ'נס. 14 רצועות מושקעות שחלקן מזכירות את so many things המהולל. אנטוני מוציא פה אלבום שלם שמנסה לשוב למקורות ולהחיות קצת את מה שנזנח בשנתיים שלוש אחרונות ועושה את זה בצורה טובה. בלי התחכמויות מיותרות, בלי אפקטים, בלי עומס הפקתי - נקי, פשוט, מדויק ועושה את העבודה בצורה טובה. הביקורתיים יגידו שהוא לא מחדש פה הרבה - אבל זה בדיוק העניין: "אם זה לא שבור - אל תנסה לתקן". באלבום לא מעט קריצות אלגנטיות לרידימים גדולים מהעבר מצד אחד, ומצד שני הפקות חדשות לי יותר מידי אלקטרוניקה מיותרת. אין עומס אורחים בדיסק. אנטוני בוחר אותם בקפידה - גם נותן כתף ל צ'זידק הצעיר מצד אחד ומצד שני לא שוכח את הוותיקים ומארח את הוראס אנדי האגדי. וגם לוקי די חבירינו נוכח באלבום הזה. פשוט אלבום קונצ'נס טוב. אהבתם את so many things? מתגעגעים לסיזלה מ Praise Jah? הדיסק הזה בשבילכם. המומלצים: Rise Again - טיון מעולה Enter the Kingdom of Zion - עם הוראס אנדי Give thanks for Life Be Wise עם לוקי די Stop Fight Reggae במעבר חד: Champion Squad - Dehydration 5.0 מיקסטייפ חדש לחבר'ה המוכשרים האלה לשנת 2009. כרגיל סלט שמערבב כל מה שאפשר לערבב - במיקס חריף מאד עם המון דברים חדשים ורמיקסים בלעדיים. לקבוצה הזו יש מושג במוזיקה והם לא מגבילים את עצמם לדאנסהאל בלבד. הכי מרשים שלמיקסטייפ ממש יש עלילה ויש הגיון לכל רידים וסימפול שמוכנס שם להבדיל מהרבה מיקסטייפים שבהם רק ממקססים שירים בלי הרבה הגיון מאחרי הסדר או המסר שעובר למאזין. המון הומור והרבה מאד עקיצות ממלאות את המיקסטייפ הזה - אני לא אגלה מה יש בפנים .פשוט תורידו ותקשיבו לו. (אל תפספסו את הבחור עם המבטא הקריאולי הכבד..) טראק ליסט אימתני של 91 (!) רצועות עם מעברים חולים באמת ושילובים יצירתיים במיוחד - דמיינו את M.I.A ביחד עם בלאק ריינו ועוד שילובים גזורים נוספים. כל זאת לצד הרידימים החדשים שיש היום. אולי המיקסטייפ המוצלח ביותר שלהם עד היום. תורידו - תצרבו, שימו באוטו....וסביר להניח שתעצור אתכם משטרה. כנראה שזה הדבר הכי טוב שיש כרגע בענף המיקסטייפס נכון לינואר 2009. יש לכם עוד המלצות? תרביצו ושרשרו. שלא יהיה משעמם. שבוע טוב לכולם.

gully god

New member
wicked combination../images/Emo45.gif

אהבתי שילוב לא צפוי של די ג'ייז

bigwill

New member
תאמין לי בזוקה עשית לי טוב על הלב

אין אמן שאני יותר אוהב מאנתוני בי.. טוב אולי בוג'ו גם אבל שניהם בפיסגה.. בכל מקרה לראות שמישהו סוף סוף מפרגן לו זה עושה לי חיוך כבר.. בכל מקרה אני עכשיו מוריד את המיקס, אבל הוא נשמע קטלני. זכה למצווה ושבת שלום אחינו.

למעלה