FRESH

gully god

New member
FRESH

Survivor Riddim רידים חריף ששורף את האי הפקה של dj frass שמתקדם במהירות הביא לנו גם את Clearance Riddim anywaay ביוגל לוקח את הרידים לדעתי עם Pslams a day ואדו ואלי יושבים חזק על הרידים גם מיסטר וגאס נייס http://www.youtube.com/watch?v=9TQb835ZgeA Outbreak Riddim סטיבבבבבבן, אני לא ירחיב busy חזר לקדמת הבמה אחרי תקופת צינון מסוימת עם שתי טיונים על הרידים Ms. Rubba Waist היותר טוב מביניהם מובאדו נחמד לא יותר אידוניה בטיון פשוט מטורף אין מילה אחרת לתאר אותו ביחד עם שוברטו יוט' מj.o.p גם אלי ולאדן נמצאים שם כל המוסיף מוסיפים לו בחייו

יא מאן - FRESH אששששששש

הסתיו והתקופה שלפני חג המולד מביאים איתם רידימים חדשים מעולים, וציינת שניים מהטובים שבהם! אני רוצה להרחיב על האאוטברייק - קודם כל למי שלא מכיר ורוצה לשמוע, אני ממליץ להקשיב למיקס של הרידים שנעשה על ידי טוני מטרהורן ממש לא מזמן בדאנס כלשהו. הוא מציג את הרידים כרידים הכריסמס, והוא אומר על עצמו שהוא בא בתור סנטה קלאוס בחליפה לבנה. הו הו הו. למעשה יש לנו כאן רידים המשך לטריפל באונס, שכבש את ג'מייקה הקיץ. צ'ונים מעולים על האאוטברייק - צ'ינו עם הימנון לחורף, סאסין עם NAH SELL OUT צ'ון לגברים האמיתיים, ביזי מסכים איתך שפיץ על הרידים. והכוכב הגדול של הרידים - דידידידידידידידוניה שלוקח את הרידים בגדול עם שני הצ'ונים עליו! וכאן אני חוזר למטרהורן - שהציג בסט הזה נבואה שעד הכריסמס הקרוב אידוניה בין שלושת הטופ די ג'ייז בג'מייקה, יחד עם קארטל ומבאדו. לפעמים כדאי להקשיב למטרהורן :) עוד רידימים חזקים מהאחרונה: WORLD PREMIERE (לא מצאתי קומפליאיישן, מיקס של כל הטיונים על הרידים, אז תסתפקו בזה) - רידים של צ'ימני, חזק מאוד, לדעתי פחות מהאאוטברייק, אבל עדיין יושבים עליו כל המי ומי עם צ'ונים חזקים. מה שמיחד את הרידים הזה, ולא יודע אם זה במקרה או לא, הוא שכמעט כל הטיונים בו הם על או לבחורות, וכל אחד אומר את מה שיש לו להגיד בנושא. מבאדו עם She Beat Him, שיר שאותי די הצחיק, על הבחורות הקשוחות של הגטו; אלי עם צ'ון על הבחורות שמזחיקות עליהן GREEN, אבל אי אפשר להריח עליהן אותו, כי הן מריחות כל כך טוב מיום לידתן חח; וגאס וכריס מרטין (שלא שמענו ממנו כבר תקופה, אחד הקולות היפים בג'מייקה מהשנים האחרונות, זוכה רייזינג סטאר, כוכב נולד הג'מייקני, בצ'ונים שהבנות יאהבו; עוד נציין לטובה על הרידים את דמארקו, בראמה, אסאסין, ביוגל, צ'ייס קרוס, פלקססס. מסראני אני מעדיף להימנע.... חח ENGLAND TOWN RIDDIM (לינק למטה) - רידים קשוח עם צ'ונים חריפים של קארטל (NAH LET GO שכבר הפך ללהיט ענק ביארד וDO ME DAT שהוא דואט עם עוד זונת גאזה בשםSHEBBA), מרסילס, ליסה הייפ, שאן סטורם וג'ה וינצ'י וריינו, שוב ביחד. קיצר - גאזה רידים
SPLINTA RIDDIM - ולו רק בגלל הצ'ון של טווין אוף טווינס (שכבר נכתב עליהם לא מעט בפורום) Which Dudus, שמדבר על הדון של טיבולי גארדנס ודנהם טאון, מהגטאות הקשים של קינגסטון שהח"מ ביקר בהם הקיץ. טווין אוף טווינס תמיד מדברים בלי בושה על הנושאים הכי אקטואליים בג'מייקה, וגם כאן הם מדברים על הדון שכל השוטרים והתקשורת היו רוצים לשים עליו יד... תקשיבו! שמעתי על הרידים בינתיים גם שני טיונים של אסאסין, אחד מהם עם ווייס מייל. ולמטה יש לכם גם טיון מצחיק של קארטל ומריטאל, שעוסק, איך לא, בכסף. ועוד טיון חדש ולא רע של ביזי. קיצר תבלו :) ואם יש עוד המלצות אז בכבוד!

Carcass

New member
סיכמתם את הרידימים הטובים כן...

European swing גם חמוד - ביוגל ואססין טובים.

Carcass

New member
אגב בקשר למה שמטרהורן אמר

הדעה הרווחת באי,גם מאמנים וגם מסאונד-בויז שהוא כבר עכשיו בין שלושת הליריקליסטים המובילים באי (קארטל\ביזי\אידוניה )...בנוסף הוא ורסטילי בטירוף ומסוגל לשבת על כ-ל רידים אפשרי...מי ששמע את המיקסטייפ שלו לפדרשן מלפני כמה שבועות מבין על מה אני מדבר... אם תשאל אותי הקול שירה שלו והמילים הלא המתפשרות גם בשירי דיס וגם בשירי זיונים הופכות אותו לדיג'יי הכי באד באי,לאדע אבל איך הוא יתפוס בקהלים אחרים,נגיד בארץ הוא הארדקור מדיי לרוב ה"ברנז'ה" ואם חצי ממי שמגיע לדאנסים מבין ת'ליריקה שלו אני צנצנת חמוצים,בכל מקרה אני מת עליו yuhknow..רק נחוץ להסתכל אצלי בחתימה חחחחחחח

למעלה