gackt & miyavi כדי שיבואו לישראל!!

noomi14

New member
gackt & miyavi כדי שיבואו לישראל!!

אז כהה ... יש אתר בשם EVENTFUL.COM נכנסים אליו ולוחצים על performers מחפשים GACKT זה מוצא כל מיני DIEAMOND שלו... לוחצים על זה של תל אביב ומצביעים בכפתור הצהוב DIAMOND IT! ואחר כך עושים אותו דבר לMIYAVI וכמובן לא לשכוח ללחוץ לתל אביב וככל שיש יותר אנשים מישראל מיאבי וגאקט ייראו שאוהבים אותם פה בישראל ויופיעו פה אולי!!! וכל זה תלוי בכם!!!!!! אם תאם יכולים להצביע להם ולשכנע עוד המון אנשים כדי שהם באמת יבואו לישראל.. תעשו את זה אני בטוחה שיש שם עוד הרבה להקות שאתם תירצו להצביע להם ולא לשכוח לישראל!! אם אתם רוצים תצביעו לגאקט ומיאבי ואני יצביע לכל להקה שתירצו!!!!! בבקשה!!!!!!

noomi14

New member
מה פתאום!!!

פשוט תצביעו וזהו!!!! למה לחפור שעוד 20 שנה??!!!! תצביעו שיהיה סיכוי !!!!

Nurmidor

New member
אני יודעת שזה מבאס

אבל אני בספק אם מישהו ברמת הפרסום של גאקט יטריח את עצמו להגיע לארץ הקטנה והמטווחת הזאת, ועוד להופעה שספק אם הקהל ימלא בה חצי אולם (וזה במקרה הטוב) צריך להודות בזה, הפאנבייס בארץ לא כזה גדול שאפשר לתכנן כבר על מגה-סטארים.

ketty the sheep

New member
דווקא שמעתי

שמיאבי הופיע במועדונים קטנים ברחבי ארה"ב (ווגאס?) בלי יותר מדי מטרה או קהל שמכיר אותו. חבל שבארץ אין סניפים של ויקטוריה'ז סיקרט.

Nurmidor

New member
אבל מיאבי לא בדיוק כזה מיינסטרימי

וענק ביפן.. :p ומי צריך ויקטוריה'ז? לנו יש קטלוגים מצונזרים של פוקס. למה חברת בגדים מוציאה קטלוג שהדוגמנים בו ערומים אני לא יודעת, אבל זה לא כזה רחוק מחזיות וביריות

ketty the sheep

New member
זה דיי סותר את העובדה שאמרת שהוא

מגה-סטאר בהודעה הקודמת שלך.
ומיב לא יסתפק בקטלוג, הוא צריך את הדבר האמיתי, ודלתא זה פשוט לא זה.

אני מצביעה מהסיבה הפשוטה ש...

מיאבי עוד 20 שנה כבר לא יהיה מה שהוא היום. צריך אותו כאן -עכשיו. לפני שהוא יתחיל להזקין לנו.

למעלה