Gossip Girl 3x07

מתכוננים לעונת ה-NBA ב-../images/Emo43.gif אנשים

לאורך היום יתארח ערן סורוקה - סגן עורן מדור הספורט וכתב ה - NBA של מעריב ו-NRG בפורום NBA ומכללות וישיב על שאלותיכם בנושא העונה הקרובה ב-NBA: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1981&MessageId=135013051
ד"ר חנה קהת - מייסדת ויו"ר לשעבר של תנועת "קולך", כלת אות הנשיא למתנדב לשנת 2004 ובעלת אות שדולת הנשים ל2005- תתארח בפורום פמיניזם הערב בין השעות 19:00-23:00, בנושא פמיניזם בקרב נשים אורתודוכסיות בישראל. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=68&MessageId=135014955
חני טופר, נטורופטית מוסמכת, עם וותק של 15 שנים המתמחה בשילוב טכניקות טיפול מגוונות ובהתאמה אישית של תכנית הטיפול עבור כל מטופל. שיטות הטיפול העיקריות שלה הן: דגש על תזונה נכונה ובריאה, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, פרחי באך, מודעות, דמיון מודרך והומיאופתיה מודרנית. תתארח בפורום קלאב פוט הערב ב-20:00 בנושא "הכינו ילדכם לחורף". אתם מוזמנים לשאול את שאלותיכם כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=949&MessageId=135006781
חגית רונן-מימון מגיעה לפורום האח הגדול! המתמודדת שנכנסה לבית האח הגדול באמצע העונה כטוויסט תגיע הערב ב-21:00 לפורום ותענה על כל שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2077&MessageId=135030207
לכל אחת מאיתנו יש אקססורי מנצח - כזה שמלווה אותנו שנים וכבר הפך לסימן ההיכר שלנו... ספרו לנו בפורום אופנת נשים על אביזר אופנתי אחד שמלווה אתכן שנים ומצליח באורח פלא לשדרג לכן כל הופעה ואולי תזכו בשובר בשווי מאות שקלים לסטודיו התכשיטים של שלומית אופיר: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1842&MessageId=135039730
תפוז
אנשים בשיתוף מועדון beWell של המרכז הרפואי ת"א, מזמינים את הגולשים להצגה "ברודווי פינת פרישמן", מחר בשעה 19:30 בתיאטרון בית לסין - במחיר מיוחד! לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים: 03-7255333

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif3X07 How to succeed in the Bassness

כבר פרק 7, איזה כיף
לפני הכל-אל תשכחו לסמן ספוילרים ב-
בכותרת ההודעה, יש כאלה שעוד לא בקצב שלנו ולא נרצה לקלקל להם. תקציר
מחפש אחר דרכים לפרסם את המלון החדש, צ'אק מחליט להקדים את מסיבת פתיחת המועדון שלו ומגייס את עזרתה של סרינה בפרסום המידע ללקוחותיה הסלבריטאים. מרגישה עזובה ומחוץ לעניינים, בלייר מנסה לזכות בסליחתו של צ'אק ע"י כך שהיא עוזרת לו בחשאיות בבעיה הקשורה בליל הפתיחה. דן מרגיש מעורער כשהוא סוף סוף צופה באחת מסצנות הסקס המזעזעות של אוליביה עם פטריק רובינסון-שחקן שותף וגם החבר שלה באותו הזמן. ג'ני נאלצת לבחור בין מערכת יחסיה עם אריק ובין תפקידה החדש כמלכה. רופוס מכניס את לילי לאווירת חג ליל הקדושים. תהנו
אני יודעת שאני אהנה...
XOXO

Born To Try1

New member
לא מה שצפיתי../images/Emo31.gif../images/Emo58.gif

דיי התאכזבתי. הרגשתי שהפרק מבולגן- לא ברור בכלל מה קורה שם, מי נגד מי ולמה. היה חלש ביותר. הסצינות היחידות שאהבתי הם כמובן של צ'אק ובלייר אבל אני לא אובייקטיבית, זה רק כי אני אוהבת אותם. גם הסצינות שלהם היו חלשות. היה חסר אקשן אמיתי. היה נראה כאילו המטרה של היוצרים הייתה שיהיה פרק מותח וכל זה אבל זה לא מה שקיבלתי בתור צופה
גם יש תחושה כזאת שהפרק היה יכול להיות הרבה יותר טוב גם מבחינת הטקסטים (שהם טיפה פחות מתוחכמים העונה) ובמיוחד מבחינת הסצינות. הדבר היחיד אולי שאהבתי בפרק, זה הבגדים. ומאיפה ג'ק באס צץ משומקום פתאום? היה נראה ממש תקוע הקטע הזה. הטופ 3 שלי עד עכשיו: 1. פרק 6-מספיק כבר עם איב 2. פרק 4-דן (הפרחון הקטן) 3. פרק 2- תלמידי שנה ראשונה גם לעומת שאר הפרקים, הם היו מאוד יציבים וברורים. אבל למרות האכזבה, עדיין נהניתי
אממ צ'אק הפך להיות ביזנס מאן
אגב, אני היחידה שרואה את הפרק בימי שלישי?

TetiBETTY

New member
Gossip Girl 3x07 ../images/Emo58.gif

אני מתחילה לשנוא את בלייר...היא נהייתה מעצבנת - קוץ בתחת! (בכלל מעולם לא הבנתי מה כ"כ אוהבים בבליר-צ'אק...הם מעצבנים אותי!!) ודן? מתי הוא יפסיק להיות כזה סלחן ומתרצה כל כך מהר גם כשעושים ממנו מפגר? מתי?!? ג'ני כלבה ON-OFF וזה משעמם.. השיער הארוך של רופוס נראה פצצה
וסרינה? כפרעל סרינה!! הנורמלית היחידה לשם שינוי..

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo58.gif גמני

לא אוהבת את בלייר וצ'אק ולא מבינה את ההייפ סביבם. למרות שממש אהבתי את בלייר הפרק וגם צ'אק היה סבבה. אבל ביחד :\ מה שכן הם הרבה יותר נסבלים יחד העונה מאשר בעונות הקודמות שהם שיחקו בחתול ועכבר. סרינה מדהימה כרגיל
לילי
דן כזה אוחצ' >< ואוליביה נהיית נסבלת יותר ויותר מפרק לפרק. את ליטל ג'יי אף פעם לא חיבבתי במיוחד אבל גם הג'ונתן הזה יצור >< ואריק
כזה חמוד!!

TetiBETTY

New member
../images/Emo58.gif

הבגדים הנוצצים והמכונת תפירה שלה שאיתה היא תפרה את כל העיצובים שלה שפירסמו אותה.. למה? אני מאמינה שזה בגלל שהיא הצטערה אחרי התקרית עם ג'ונתן ואריק..והחליטה להפסיק עם כל ההצגות..

להפך../images/Emo58.gif

בתחילת הפרק מראים שלילי שואלת אותה למה היא לא זורקת כבר את כל הבגדים הישנים -אלה שהיא עיצבה/לבשה עונה שעברה, ומפנה מקום לכל הבגדים החדשים שהיא קנתה-בגדי מעצבים. בהתחלה היא אמרה לה שהיא לא רוצה לזרוק והחזירה את השמלה לארון. בסוף הפרק היא מחליטה לזרוק את השמלות שעיצבה ואת מכונת התפירה שלה, וכך בעצם אנו מבינים שהיא כן השתנתה והיא כבר לא ג'ני החמודה אלא "המלכה ג'ני" בתיכון...

Maayang4

New member
../images/Emo58.gif

קודם כול בפרק הזה נייט היה הכי הרבה בפרק מתחילת העונה אני כבר רוצה לדעת מה יקרה לג'ני אפילו שאני לא אוהבת את התפקיד שלה אבל ממש מעניין איך היא תתקדם בעונה הזאתי. בקשר לצ'אק ובלייר לא הספקתי לעקוב אחריהם בפרק הזה קודם היו שלום אחר כך ברוג ואז עוד פעם שולם..הורגים אותי הזוג הזהה חולה עליהם וצ'אק דפק חיוך קטן בפרק הזהה חולה עליוו ואני ממשיכה עם הדעה שלי על דן ואוליביה שהם לא מתאימים ביחד וסרינה ודן צריכים להיות ביחד

JAP Noa

New member
עכשיו אני מתחילה לראות..

כי הייתי בשמירות
, ועד עכשיו לא היה לי איך לראות.

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif מה נסגר?../images/Emo122.gif

זה מתחיל להזכיר לי את עונה 2. המריבות הממממממממש מטומטמות של בלייר וסרינה, הריבים של בלייר וצ'אק, ג'ני מטומטמת.. נראהלי שהגיע הזמן שמי שכתב את עונה 1 יחזור..מה זה השיעמום הזה? וחבל כי דווקא היה פוטנציאל. אהההההההההה ומי זה המכוער הזה שהיה עם סרינה בסוף? איכ. יוחזרו דן וסרינה לאלתר!

Born To Try1

New member
חח תכלס

חשבתי לנצל"ש
אבל אני חושבת שעדיף שתכתבו לשרשור הזה כדי שיהיה מסודר.

למעלה