Gossip Girl 4x04 Touch Of Eva

Born To Try1

New member
Gossip Girl 4x04 Touch Of Eva../images/Emo58.gif

ספרו איך היה לכם
לא לשכוח לסמן
שיהיה פרק מהנה
XOXO

Born To Try1

New member
well well well../images/Emo58.gif

there's so much to say אבל נקצר
אני אתחיל בזה שאני חייבת להעיר פעם 1 על המלתחה של ונסה. היא נוראית!
אבל אתם יודעים איך זה על טעם ועל ריח... אוקיי, אז בלייר...ממש ביץ'
מילא להפריד בין צ'אק לאווה ואז לנסות להתאחד שוב עם צ'אק אבל היא זו שדיברה כל הזמן על לנסות להמשיך הלאה ולשכוח מצ'אק ובסוף היא מתערבת לו בחיים וגורמת במרמה לעוד פרידה כואבת שלו בלי שום מטרה. כן, היה את הקטע שהיא ניסתה להגן עליו אבל לא היה ממה להגן. אם תשאלו אותי? עכשיו הם פיטים.
אבל אני קצת מאוכזבת מצ'אק...הוא היה צריך לדעת שמדובר בתחבולה של בלייר. אבל הדבר הכי טוב מכל זה? Chuck is back
משלוש נייט-סרינה-דן-אני אוהבת
ג'ולייט לגמרי מסוכנת
חשוד מאוד
ודן עשה בחירה נכונה כשהוא בחר בונסה היציבה יותר מסרינה. סרינה לבשה שמלה מהממת ובכלל נראתה טוב באירוע. סצינה אחרונה בין צ'אק לבלייר
ונערת הרכילות לגמרי חזרה לעניינים. לסיכום: עוד פרק מוצלח

TetiBETTY

New member
פרק טוב!

אחרי שהעונה ה 3 הייתה כל כך כל כך גרועה עד כדי כך שהכרחתי את עצמי לסיים לראות אותה, העונה ה4 עשתה תפנית חדה!! סופסוף חזרתי להינות... ולמה אין מנהל/ת לפורום?

JAP Noa

New member
נשבר לי הלבבבבבבבבב.../images/Emo14.gif../images/Emo58.gif

באמת שבחיייים שלי לא ראיתי כזה דבר עצוב. קודם כל ההתחלה של הפרק הייתה מעולה..עלילה אדירה וזה..אבל כל זה לא היה שווה את הסוף הנוראי. שסרינה היייתה שם לבד על המיטה, ודן אשכרה בחר את וונסה על גבייה..כאילו פאק..אתה עיוווור? משמאלך יש את הבחורה הכי מדהימה בעולם..והיא באמת אוהבת אותך! היא קצת מבולבלת אבל זה קורה לפעמים. ומימינך יש את הבחורה הכי יצורה בעולם, שאני עדיין תוהה איך היא בסדרה כי באמת שהיא לא יודעת לשחק ונראה לי היא שם רק בשביל להגיד שהם מראים את כל סוגי האופנה בתוכנית - היא מייצגת את המעמד הנמוך מאוד עם סמרטוטים שאפילו בתור סחבות רצפה לא הייתי משתמשת בהם. והיא קרצייייייייייייה. כאילו ממש. ואז אתה הולך ובוחר ב..וווווווווווונסה? דמט DUDE אתה עיוווור. בכל אופן. המלחמה בין צ'אק לבלייר הולכת להיות אדירה, טוב מאוד שהזונה התעופפה, מממש לא סבלתי אותה. דמויות חמודות זה לא הסטייל שלי..אני אוהבת אותן ביצ'יות. ואם כבר חמודות אז שלא יהיו כלכך מעצבנות. וזה כזה ברור שהם יהיו ביחד, שהסוף אפילו לא היה כזה עצוב. כאילו כן, אבל הסוף שלהם יחד ברור כשמש. לעומת זאת הסוף של דן וסרינה הוא כרגע כלוט בערפל..תחזרררררררררררררו.
[מוגש כשירות לציבור לJ שוורץ. תחזיר אותם כבר!]

Born To Try1

New member
חחחח../images/Emo58.gif

הקטע עם אווה זה שהיא הייתה חמודה מידיי שבא להקיא
ואני לגמרי מבינה את דן...עם סרינה אתה אף פעם לא יודע לאן תגיע. ונסה אמנם לא הכי כיפית ומרגשת אבל היא טובה ויציבה. והם כבר לא ילדים, הם כבר בוגרים בני 20.

JAP Noa

New member
חחחחחחחחחחח מה?

אני בת 20. ולהגיד שאני לא ילדה זה יהיה..לא נכון. והם? הם אולי משחקים אותה גדולים, אבל זה הכל חרטא..אולי אולי אולי יש שם דמות אחת בוגרת. בכל מקרה קוב האמריקאים הם ילדים לעומת הישראלים, במיוחד בגיל 20.

Born To Try1

New member
אני מסכימה.

אבל התכוונתי יותר ביחס לכל מה שהתרחש מהעונה הראשונה ועד העונה הזו. בבירור נכנסו שם למקום של אנשים בוגרים יותר. בכלליות, 20 זה לגמרי עדיין ילדה לדעתי.

../images/Emo58.gif

וואו העונה הזאת טובה בכמה דרגות מעונה 3!!! בהחלט שיפור עצוםםםםם
הסצנה האחרונה פשוט שברה אותי, כמעט ובכיתי יחד עם בלייר. המשפט של צ'אק היה כ"כ מצמרר וקשה. מצד אחד הם פשוט חייבים להיות ביחד, הם נועדו אחד לשני בצורה נואשת, אבל מצד שני המלחמה ביניהם בטוח הולכת להיות מעניינת.
התסריט הפרק היה גאוני, במיוחד של בלייר, היו לה כמה יציאות חזקות
אז הקטע היחידי שהיא איכזבה היה הסוף עם הדרכון וזה, אבל כמו שמישהי מעליי כתבה, עכשיו הם שווים והיא החזירה לו על מה שהוא עשה לה. את סרינה אני דווקא מתחילה לחבב העונה, כי היא ובלייר כאלה מושלמות ביחד
אבל גם אני לא מצליחה לבחור בין דן ונייט! אני רק רוצה שג'ולייט תעוף מהסדרה ומהר
ונסה מזעזעת. גוסיפ גירל מלכה ואני שמחה שהיא כזו משמעותית העונה.
Me versus you. No limits.

Jolleen

New member
מה היה המשפט שצ'אק אמר לבלייר?

לא הצלחתי לקלוט את המילים...

למעלה