Gossip Girl 4x11 The Townie

Born To Try1

New member
Gossip Girl 4x11 The Townie../images/Emo58.gif

וכאן אפשר להכניס גם את דיעותכם לפרק 10
אך זכרו לציין את שמו בכותרת.
ולא לשכוח לסמן
למי שראה את הפרומו, זה אכן נראה כמו פרק דרמתי, גם בן מופיע שם ודמיאן. אז מקווה שאכן יהיה טוב:) מציינת שאני שמחה על התגובות בפורם, כל הכבוד לכולכם
המשיכו כך
XOXO

../images/Emo58.gif

פרק שווה! כמה דרמה! סרינה, לילי, ג'ולייט, בן... סוף סוף מבינים מה בדיוק הלך בין בן לסרינה... וג'ולייט... לילי לגמרי הרסה את הכל הקשרים שלה עם המשפחה, חברים.. פשוט כולם..! היא הביאה את זה על עצמה ומגיע לה למרות שקצת כאב הלב עליה.. אבל היא חפרה את הבור הזה לעצמה..
ת'אמת? חשבתי שיהיה יותר מתח בין דן לבלייר אבל ממש לא.. הם דווקא חמודים בתור ידידים....
(כמובן שאני בעד צ'אק ובלייר...
) דמיאן היה משני כזה אבל הוא בהחלט תרם המון לעבר של סרינה.. ותאכלס אהבתי את כל הפלאשבקים של העבר של סרינה... בלייק היא שחקנית מדהימה ומוכשרת!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה

פשוט לקחת לי את המילים
היה פשוט פרק טוב!! מחכה כבר לפרק הבא אהבתי איך הכל התחבר .. ואהבתי את הפלאשבקים בלייק

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif :)

אז קודם כל מתחילים בהצהרת סקאלה, מ1 עד 10? 8. כמובן שיש סיבה לניקוד, אז כמה נקודות ראויות לציון מהפרק: - בלייר חזרה לעצמה! כנראה שהחייזרים שחטפו לה את האישיות חסו עליה והחזירו לה אותה. קיבלנו חזרה בלייר עוקצנית, משעשעת ומלאת ביטחון עצמי, בדיוק כמו שאהבתי אותה בעונות הראשונות, לפני שצ'אק הפך אותה לרכיכה בכיינית. - Dair, היה משעשע. אני נפתחת לרעיון עם הזמן למרות שהייתי נגד בהתחלה, אם הם לא יהרסו את זה ויבנו את זה יפה, אני אשמח, למרות שזה ג'וש שוורץ וסטפני סאווג', הם יהרסו את זה לטובת DS וCB, כרגיל. - דמיאן. חתיך. - פלאשבאקים! אפשר להגיד שהם נתנו לי תקווה קטנה בסדרה, לזה שאף אחד לא שכח מה אשכרה היה. לGG יש נטייה לשכוח מקווי עלילה ולעבור הלאה כאילו לא קרה כלום, כאילו מערכות יחסים שלמות מעולם לא התקיימו ונמחק לכולם הזיכרון, טוב לדעת שיש עוד מישהו שזוכר והעבר עוד רודף אותם. - וונסה? מי זאת? - לילי קיבלה בראש. מפה זה רק מלחמה סביר להניח, היא נהיית סוג של סיסי, זה איפשהו מעניין. צופה לגירושין בינה לבין רופוס או לפחות ריב בומבסטי. - בלייר שטפה כלים! - ג'ולייט אמרה "No you stupid bitch!" לסרינה. מה שמסכם את מחשבתי הכוללת עליה מעונה 1 :) וכאן סגרתי לי את הרשימה.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שג'ולייט אמרה לה נו ביצ אני כזה
מסכימה עם כל מילה בקשר לבלייר
באוטו
וגם בסוף חחח היה פרק מעולה

../images/Emo58.gifאפשר להעזר בכם לזיהוי שיר?

בפרק 11, שבלייר ודן נכנסים לבית דימיאן, איזה שיר זה?

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif בניגוד לכולם..

קודם כל ממש אהבתי שקראו לו The townie..זה ממש הצחיק אותי, בעיקר כי הם אוהבים לקחת שמות של סרטים וככה לקרוא לפרקים (רק עם שינויים משניים), וזה ממש הצחיק אותי כי לסרט האחרון של בלייק שיצא קוראים אותו דבר.
בכל מקרה. לא אהבתי..כאילו, אפילו אפשר להגיד שהתאכזבתי. היו חלקים ממש טובים, אבל היה חסר לי ריגוש גוסיפגירלי אמיתי..ג'ולייט הלכה כלכך רחוק, שחשבתי שהסוף בעניינה צריך להיות עם אימפקט הרבה יותר גדול. שמישהו אשכרה ישלם את המחיר על המעשים שלו. אהבתי את הפלאשבקים, אני ממש אוהבת את סרינה הפגועה והמסכנה. למרות שללא ספק אני מתגעגעת לסרינה הביץ', כמו זו שאחרי פרק 4 בעונה 2.. בלייר ודן היו מצחיקים, אם כי זה היה כמו לראות שידור חוזר של אסון..אתה יודע שהולך לקרות משהו רע, ועדיין קשה לך להוריד את העיניים. הם תמיד מצחיקים ככה ביניהם, עם העוקצנות והכל. פשוט לא אהבתי שברגע אחד נהיה ביניהם כביכול מתח שהוא יותר מסתם אני מהאפר איסט סייד ואתה מברוקלין. זה כאילו, הם לא טרחו להשקיע יותר מידי מחשבה בזה, סתם לרצות את המעריצים. אהבתי שהם התאחדו אבל! וכמובן, לילי זונה. כהרגלה. בן מממממממש מעפן. ציפיתי לאיזה בחור מדהים, והתאכזבתי ביותר. והכי איכזב - זה באמת נראה כאילו בין דן וסרינה אין כלום..זה הקאמבק הגדול שתיככנתם לנו?!?!?!?!?!?!?! אני מעדיפה את הקאמבק שאחרי אהרון רוז (אם מחזירים לנו דמויות מהעבר כמו דמיאן, שיחזירו גם את סיירוס! אני מתגעגעת!), איפה כל מה שהם היו?! ביאסו. קיצר, התאכזבתי ביותר. נקווה שהפרק הבא ייפצה על זה. הדבר החיובי היחיד - זה היה הפרק האחרון שראיתי כחיילת. את הפרק הבא אני כבר אראה כאזרחית לכל דבר

JAP Noa

New member
מהההההההההההההה?

ואני שמחתי שעד שהפסיכומטרי שלי מתחיל תהיה לי תקופה רגועה שבמהלכה אני אוכל לראות כמה גוסיפגירל שאני רק ארצה..אבל מסתבר שלא, כי היא חוזרת בדיוק ביום שאני מתחילה פסיכומטרי.

Shiri from the block

Active member
שני דברים עיקריים שהיו קצת דפוקים../images/Emo58.gif 1. ג'ולייט לא יכלה פשוט מהתחלה לדבר עם סרינה ולהגיד לה מה היא עשתה לאחיה?../images/Emo3.gif אני מבינה את הקטע של נקמה וזה, אבל וואלה.. היא יכלה ללכת לדבר איתה על זה לפני שהתחילה את כל השטויות שלה.. 2. כלללללללללללללל הקטע עם ג'ולייט ובן וסרינה היה רק כי חשבו שהיה רומן ביניהם?? ובן כל הזמן אמר לג'ולייט שהם צריכים לנקום בסרינה ואז בסוף "לא לא אל תעשי לה את זה" וניהיה פתאום רגיש לסרינה.. לא יודעת, זה היה קצת מוזר כל מה שהלך שם.. חשבתי שהקטע עם סרינה ובן יהיה משהו יותר רציני.. אבל חוץ מזה מאוד נהנתי מהפרק! אפילו מדן ובלייר.. היה משעשע! וג'ולייט../images/Emo23.gif מה אני אעשה, היא כל כך שווה שקשה לי לשנוא אותה../images/Emo7.gif מישהו יודע אם היא עוזבת לגמרי?? הלוואי והיא תשאר! ושתיהיה עם נייט! הם היו חמודים ביחד../images/Emo23.gif

אריאדנה

New member
מישהו מוכן להסביר לי

איך הם מתכוונים להסביר את החור עלילה הענקי שנקרא "בן"? בהתחלה הוא מנייאק רצחני (הוא לא הסכים לג'ולייט לצאת עם נייט, הוא ארגן שיפגעו באבא של נייט כדי לדרבן את ג'ולייט לפעול) ופתאום האסיר האלים שלא היתה לו בעיה לאיים ולפגוע באנשים הוא האדם הכי מקסים ותמים שלא רוצה לפגוע באף אחד?

jasika siton

New member
סוף סוף גם אני ראיתי את הפרק! ../images/Emo58.gif

אז ככה, הפרקים האחרונים היו פשוט WOW! הרגשתי ממש שיפור מהעונה הקודמת והמאכזבת, וכאילו חזרנו לעונות הראשונות :) בהתחלה ממש שנאתי את ג'ולייט, לא הפסקתי לקלל אותה, את ונסה ואת ג'ני. אבל בסופו של דבר בפרק הזה, איכשהו יכלתי להבין אותה.. כאילו, פעם ראשונה העונה שאני הרגשתי טיפה רחמים כלפייה. בכל זאת, אח שלה נכנס לכלא לחמש שנים על משהו שהוא לא עשה. אהבתי את כל הטיול של בלייר ודן לדמיאן, ואיך שנייט מתקשר לזה וכולם כרגיל מתאספים ביחד ועוזרים לסרינה. למרות שבסופו של דבר סרינה גילתה את זה בעזרת ג'ולייט.. משהו שלא הבנתי - איך ג'ולייט נכנסה לסרינה ואיך הן יצאו ? קצת מוזר. אהבתי גם את הקטע שגוסיפ גירל ענתה לדן ובלייר " find the bitch " פעם ראשונה אם אני לא טועה שהראו שגוסיפ גירל מדברת איתם ישירות ובעדם כזה..אהבתי
לילי יצאה כלבה, כמו שהיא הייתה בעונות הראשונות. ודי התאכזבתי את האמת מסרינה. כאילו, סבבה הבנת את ג'ולייט ביקשה סליחה. אבל בכל זאת היא כמעט הרסה לה את החיים על משהו שהיא לא עשתה! סרינה קורבן בדיוק כמו שבן.. היא לא הייתה צריכה לתת לג'ולייט ככה ללכת.. בכל זאת היא סיממה אותה. אני מקווה שיהיה לזה המשכיות ושיחזירו את ג'ולייט. אם לא, אני לא יודעת איזה עוד סיפור הם יוכלו להביא להמשך העונה שימתח ויעניין כל כך. מה שהיה יפה ומותח בעונה זה הקטע עם ג'ולייט-מסע הנקמה שלה-לגלות מי היא ומה היא רוצה מסרינה. אז מה יהיה עכשיו ? אני מקווה שהמשך העונה לא תהיה מתוחה ומשעממת כמו השלישית. אה, וגם אותי הצחיק שג'ולייט אמרה לסרינה " No you stupid bitch ", נקרעתי D: והדבר הכי חיובי בפרק - ונסה לא הייתה כל הפרק! שתשאר אצל אמא שלה. לא צריך אותה יותר.. ובלייר רחצה כלים!
לסיכום, העונה בנתיים לא מאכזבת בכלל, להפך - מפתיעה אותי לטובה! מקווה שתמשיך ככה.. ו..בבקשה, ג'ורג'ינה ? תחזרי!
( כן אני יודעת שאני לא קשורה.. ) טוב, חפרתי. לילה טוב לכם!

למעלה