Gossip Girl 4X15

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif אוהו... אה, ורייטינג בפנים.

חחחחחחחחחחחחח אני פשוט מתה מצחוק על הרייטינג של אתמול. חברים, 1.20 בחצי שעה הראשונה, עלה ל1.30 בסוף השידור. זה בהחלט הרייטינג הכי גרוע שהיה להם אי פעם אחרי (גם אחרי דמיאן דארקו, שהיה 1.50). עכשיו השאלה הנכספת... האם הגיע לפרק? האמת, לא כל כך. הוא היה הרבה יותר טוב מהשטויות של שבוע שעבר ולפני שבועיים, ומצאתי את עצמי מחייכת מאוזן לאוזן ומוחאת כפיים בסוף הפרק לאור הקטע של הטלפון מ'כשהארי פגש את סאלי' סטייל שדן ובלייר עשו. הם עושים עכשיו טקטיקה לא רעה שגורמת לצופים לשנוא את צ'אק ולאשר את כל העניין הזה של DB יותר, הקטע שהם לא מספיק מתוחכמים כדי לעשות את זה בהסוואה וטוב שלא קולטים אותם כבר חודשים שזה בדיוק מה שהם מנסים לעשות. הCW עושה בושות וצריך לפטר את הכותבים לאלתר. עם הזמן אין לי ספק שעונה חמישית תהיה אחרונה, פשוט מגיע להם.

marauders

New member
מסכימה עם הנ"ל.

אלוהים, אני לא מאמינה שאני מסכימה איתך- אבל זה מה שקורה. הכותבים הרסו פשוט ה-כ-ל. זה פשוט נורא. אני אשכרה מביטה משאריות של כל מה שנשאר לנו מאחת שיודעת. אף פעם לא הבנתי את האנשים שלא רוצים שעוד עונה תצא, כי כאילו; הלו, זה גוסיפ! לא משנה מה יביאו- עדיף את זה מאשר כלום. אבל בחיי, משבוע לשבוע יותר ויותר קשה לי לראות במקום את הדמויות השנונות, המצחיקות, הנהדרות והמעולות, את הצללים שהותירו לנו מהם. אלוהים, אני כ"כ מזדהה עם אד. לא פלא שהוא רוצה לעזוב, פשוט השמידו קליל את הדמות של צ'אק בס. אותה הדמות מעונות 1 ו2, שהייתה אחת מהדמויות הכי מורכבות בטלוויזיה, לפי דעתי. הוא היה הכל: רע, קוטל, ארסי, ערמומי, פגיע, ילדותי בצורה מסויימת, סקסי, חסר אונים, חלש, איתן כמו אבן צור- הכל. ואת אותו הכל הם הצליחו לשלב בעונות הראשונות בצורה שאם היה מדובר בסרט- הוא בטוח היה מקבל את האוסקר. פיזית ממש, היה קשה לי לראות אותו על המסך אתמול. זה כאילו הכותבים עושים את כל הטעויות האפשריות כדי שהרייטינג יצנח והתוכנית תרד בגלל כשל - מזעזע ביותר, יש לומר - מהמסכים. הם משמידים במו ידיהם את מה שבנו, ולנו, המעריצים, לא נישאר לעשות שום דבר חוץ מלכתוב קינה על התוכנית שפעם כ"כ אהבנו לאהוב. הדבר היחידי שהם עושים אולי כמו שצריך זה לבנות לאט לאט ובצורה די הגיונית את הקשר הרומנטי כביכול שהולך להיות בין בלייר לדן. אישית, אני רוצה שהידידות בניהם תהיה אפלטונית בלבד, אומנם נשיקה אחת לא תהרוג אותי - ובואו נהיה כנים; איזושהי נקודה קטנה בלבלב שלי מצפה לזה (סקס כמובן, זה כבר משהו אחר) - אבל גם אותי, אחת מהתומכות הנלהבות של קבוצת Chair, אי אפשר להאשים. כי כמו שרינת אמרה: הכותבים עסוקים באסטרטגיית 'איך להיפטר מצ'אק בס בעשרה ימים' כדי לקדם את התוכנית שלהם; 'קח אותי, דן'. זאת, כמובן, כדי לגרום גם למעריצי צ'אק ובלייר המושבעים ביותר להתאהב בdair לזמן מה, בלי שהדבר יסב להם יסורי מצפון. וכמובן שכדי להכות חטא על פשע, הם לא עושים את זה בסטייל, אלא בגמלוניות משוועת. זה פשוט נורא. ואתם יודעים מה?! כבר לא אכפת לי, שיעשו הכל, שיהרסו הכל, שיגרמו לסרינה לחלות בסרטן, כדי שתצטרך לכרות את השד - מה שייסב להרבה ממעריציה צער רב, כי באמת שאני לא רואה סיבות אחרות לאהוב את הדמות של סרינה חוץ מזוג שדיים מרשימים במיוחד - לדן ובלייר להתחתן ולעשות ילדים בדרך, ואז להתגרש, כי דן התחיל לשכב עם ג'יני והואשם בגילוי עריות, לרופוס לעזוב את לילי לטובת ונסה - האמת, אני באמת תומכת בצעד הזה OO - אפילו לעשות לנייט קרחת- רק, אבל באמת רק; אל תקחו לי את צ'ארלס בס. הכל, באמת שהכל, רק לא זה. זה פשוט עוול מה שעשו לדמות שלו. זה מרגיש כאילו לקחו את המונה ליזה של דווינצ'י, וחוררו שני חורי ענק בדיוק על שתי העיניים שלה, הדבר שייצג אותה יותר מכל. לעזאזל. אני כ"כ כועסת עליהם. בשם כל סרטי השיער של בלייר, סופרים יקרים, אולי תתחילו קצת להתאמץ?! אתם הופכים את המופע לסיפור לא אמין ונטול כל קסם קדמון. צ'אק בס מתאהב בעונה אחת בשתי בחורות שהם לא בלייר עצמה?! זה באמת נראה לכם הגיוני?! לא, כאילו, אני באמת שואלת. ולאו בגלל דווקא שמדובר בבלייר, אלא בגלל שצ'אק בס פשוט לא בנוי מהחומר הזה. צ'אק מכר את בלייר, אהבת חייו כביכול, בשביל המלון שלו, אז עכשיו אתם רוצים להגיד לי שהוא לא היה מוכן להקריב קורבן עולה אלמוני בשם ריינה, כדי להציל את כ-ל העסק של אבא שלו, שבניינו שווה הרבה יותר?! זה באמת נראה לכם אמין?! אני מצטרפת לקריאה של רינת שמבקשת מהכותבים להתפטר; אתם פשוט הורסים לנו את כל חוויית האפר איטס סייד. וזה אירוני, כי המעריצים עצמם מבינים פי עשר באחת שיודעת מאשר אותם אלו שיצרו אותה. אני בעד לבנות צוות כתיבה חדש, מתוך המעריצים עצמם; לא חסר אנשים כישרוניים באמריקה. ואני אסיים במשפט אחד שאני פשוט מרגישה חייבת לומר את דעתי עליו: "שום דבר לא קדוש בשבילך." "זה לא נכון. את נחשבת כדבר קדוש בשבילי." זה היה השלב שבו נחרתי בבוז. תעשו לי טובה; לצ'אק בס שאני מכירה היה רק דבר אחד שנחשב מבחינתו לקדוש; לימוזינות. וכולנו יודעים בדיוק מה זה אומר. כותבים מטומטמים.

Rinat114

New member
אני אגיד לך מה הבעיה... ../images/Emo58.gif

אני אחזור על דברי המפיקים "העונה הזו לא נועדה בשביל להתפקס על החיים הרומנטיים של הדמויות, אלא למען הפיתוח שלהן". מה הבעיה במשפט הקטן הזה? שיש דמויות שעושות רגרסייה ולא מתפתחות. בתור אחת שלא סובלת את צ'אק למעלה מ3 עונות, אני חושבת שריינה עשתה לו טובה. אני חושבת שאין שום רע בזה שהוא התאהב בה (למרות שבינינו, הוא לא באמת אמר I love you), וכן זה יכול להיות מאד היפוקרטי מצידו להתאהב בבחורה כל כך מהר אחרי שהוא עשה לבלייר את הגיהנום בעונה השנייה, אבל למה שלא תהיה לו הזדמנות לעבור הלאה אם בלייר יכלה לעשות בדיוק את אותו הדבר בעונה שנייה, או לפחות לנסות? שלא נדבר על זה שהוא צריך תיקון מטורף על מה שהוא עשה בIP (הסיפור עם עם המלון בעונה שלישית). כן, הוא עדיין עושה שטויות למרות כל ה'פיתוח' הדמותי שריינה הייתה אמורה לספק לו, אבל זה סה"כ PROP מאד מאד ברור לDB. להגיד את האמת, יש הרבה מעריצים שגם נופלים בזה וכבר הספקתי לראות לא פעם ולא פעמיים פוסטים של אנשים שמתחילים ב... "As much as I love Chair, I think I just fell in love with Dair. They're close to be my OTP" וכ'ו וכ'ו. עכשיו עם סרינה, אותו סיפור. מה לעזאזל קרה לבחורה הזאת ולמה היא דורשת ראסיה לפרצוף? שלא נדבר בכלל על כל הSave Serena storylines כל עונה שמוציאים לי את כל העצבים, אבל די נו, הבחורה מטומטמת ובן צריך לטוס לי מהפריים כמה שיותר מהר. בכלל, כל הדיבורים המגעילים שלה לדן, שלא נדע. נייט... הדוגמא המושלמת לחוסר שימוש בדמות ראשית (על ונסה אני בכלל לא פותחת, היא צריכה להידרס ולא לחזור), הבחור הנחמד נעלם לנו מהמרקע (למרות שהפרק הנוכחי הוא ואבא שלו יצאו באד אס). הכותבים הנחמדים פתחו את העונה במשולש האהבה הלא ברור של DSN, וראו איזה קטע - לא יצא ממנו כלום. מרגש. בגלל שאני שרופה על NB ואני יכולה להיות מאד משוחדת, הבחור רלוונטי לרוב אך ורק שהוא נמצא עם בלייר (בעצם, אפשר להגיד את זה על רוב הדמויות), וזה היה מאד ברור בפרק הקודם, שפתאום הוא צץ לי למסך ושמתי לב אליו. שורה תחתונה - מגיע לו יותר. ובהחלט מגיע לו לפחות לגמור עם מישהי נורמלית. הם פשוט ממשיכים לזרוק עליו גסט סטארס בלי שום סיבה, ראו ערך ריינה בפרק הבא (למרות שזה מתחיל כתחבולה, ונגמר כאמיתי, אבל באמת, GTFO לכל הטורפס). ג'ני MIA ואני מבינה את העובדה שלא היה לכותבים כל כך מה לעשות איתה בגלל שהיא עדיין בתיכון, אבל רואים את ההשפעות של ההיעדרות שלה על אריק, כי גם הוא פתאום נהיה רלוונטי רק כשהיא בסביבה. בלייר ודן - הדמויות היחידות שאשכרה התפתחו לי מול העיניים מתחילת העונה. הכותבים עושים להם בילד אפ מאז הפרק הרביעי של העונה הראשונה, ואין יותר בילד אפ איכותי מזה. הם מלמדים אחד את השני, הם מפתחים אחד את השני. אנחנו רואים צדדים חדשים בבלייר שלא ראינו קודם (ויגיד הCB SHIPPER התורן שזו פשוט תוצאה של כתיבה גרועה, ועשו את בלייר מעריצת סרטים דוקומנטריים רק כדי לספר את קהל המעריצים של DB, אבל שתקו), ודן פשוט זורח אחרי כל הזוועות שמעבירה אותו הבלונדינית המטומטמת. שורה תחתונה לכל הסיפור והחפירה הזו - GG מידרדרת מרגע לדודלי, ואם אי פעם חשבתי שאני לא אגיד את זה, כי אני לא אעז, אז אני אומרת כבר עכשיו - סיימו את זה בעונה חמישית וסיימו את זה בכבוד (למרות שיש סיכוי גדול שיעשו את זה בדרך המסורתית, ויזמינו רק 13 פרקים בשביל לסגור את העונה. כך שצ'אק ובלייר, דן וסרינה, ושאר הלא רלוונטים יצטרכו לחזור תוך 13 פרקים. איך? אני לא יודעת ואני גם לא רוצה חצי מהם בתור Endgame, כאילו צ'אק ובלייר). CW גם עוברת חררה במיוחד עכשיו עם התכניות דגל שלה, כי גם 90210 מפשלת. אסור לנו גם לשכוח שאתמול היה וולנטיינז, ואפשר היה לראות את הירידה ברייטינג בעוד תכניות פופולאריות (כמו פריטי ליטל ליירס, שירדה במיליון צופים אתמול). וסה"כ, מאז שהעונה חזרה לחצי השני שלה (למרות שהיא יוצאת לעוד הפסקה ל6 שבועות אחרי פרק 17), היא הייתה פשוט Snoozfest אחד גדול ואין ספק שללא DB יכול להיות ולא הייתי צופה. אגב, יש לך חשבון בTVF? אם כן, תני שם, אולי ראיתי אותך איפשהו בפורום ולא ידעתי שזו את :)

Born To Try1

New member
פרק...../images/Emo58.gif

טוב
ריינה ממש טיפשה
לוותר על צ'אק בצורה כזו?? בלייר ודן-כל עוד הם נשארים ככה ידידים זה חמוד מאוד אבל המחשבה שיהיה יותר מזה...
אוהבת את הstoryline על תעשיות באס. אם הבנתי את הראש של הכותבים, הם רוצים שעד סוף עונה 5, צ'אק ינהל את החברה של המשפחה שלו ובלייר תהיה עורכת מגזין W-הם כל הזמן מחפשים שיהיה סוג של שיוויון. ומה הקטע שנייט עכשיו יהיה עם ריינה??
מסכן צ'אק, ממש כאב לי לראות איך הוא פתח את הלב לריינה ולא הזיז לה בכלל
באופן כללי ציון 8 לפרק הזה

למעלה