Gossip Girl VS 90210

JAP Noa

New member
אוי המוזיקה של Gossip יותר טובה בהרבה../images/Emo99.gif

המוזיקה של 90210 היא כולה להיטים ואווירה LAית משהו אבל לא מוצלחת כמו בדה הילס [שם השירים גורמים לי להרגיש כאילו אני בקליפורניה בשמש בחופים אול אובר אגיין], ולעומת זאת המוזיקה של גוסיפ יותר..בועטת? לא יודעת, ההבדלים ביניהן הם כמו ההבדלים בעלילה, לפחות בעיניי 90210 נשארת בסייף סייד וגוסיפ מנסה לחדש כל הזמן.. אני אישית בעד חדשנות
מה שכן חייבים להגיד שכל המוזיקה ב-90210 היא של יוצרים, זמרים אנערף שהם נורא IT music והכל שם נשמע כאילו הוא יצא מהפלייליסט של גלגלצ/MTV וזה נראה לי דיי קל לעקוב אחרי מה שידוע ולא אחרי מה ש..לא ידוע? ולקדם יוצרים אנונימיים יחסית..ולכן זה משמח מאוד!! שגוסיפ משתמשים בבמה בשביל לקדם אמנים אנונימיים.. [למשל את דה פירסס המלכות שלא סתם שהם מקדמים אותם, יש אפילו 3 קליפים שלהם בדיוידי
] בכל מקרה לדעתי גוסיפ לוקחת את 90210 בכל הנושאים..עלילה, אופנה, מוזיקה, קאסט..GG איז באסטינג דר אס אוף

ליאור XX

New member
ברור שגוססיפ גירל

אני גם חושבת שגוסיפ בתור סדרה יותר טובה מ90210 90210 לדעתי לא מחדשת לי כלום ומשעממת בעוד שגוסיפ גירל מותחת אותי כל פעם מחדש

Just Freckles

New member
ברור שגוסיפ!

מוזיקה הרבה יותר יפה, ובטח שהעלילה יותר טובה. נורא קשה לי לעקוב אחרי 90210, אבל את גוסיפ אני יכולה לראות 100 פעם ולא להשתעמם

Shexy Peanut

New member
גוסיפ גירל עדיף ואני אגיד גם למה

הרבה מאוד מהשירים של 90210 היו בגוסיפ בעונה הראשונה זה קודם. אח"כ גם רוב השירים ב90210 הם מאוד צפויים והם כבר להיטים מוכרים ובגוסיפ גירל הם באמת לוקחים דברים שעוד לא שמענו כל כך וזה הרבה יותר עובד לדעתיי. :]

Dandoka

New member
שאלה בקשר לשיר בפרק הראשון בעונה השניה

היי:) ממ ניסיתי לכתוב חלק ממילות השיר ולמצוא אותו דרך גוגל ולא מצאתי:( מישהו במקרה יודע איך קוראים לשיר הראשון בפרק הראשון בעונה השניה- בסצינה בו נייט מתמזמז שם במכונית ויש מוזיקה מגניבה כזאת, בסגנון היפ הופ כזה.. שאחר"כ מקשרת לסצינה שצ'אק על חוף הים? ממש תודה אם מישהו ידע! דנה

למעלה