!!!HAPPY 10th ANNIVERSARY ayumi hamasaki

ayumi3000

New member
!!!HAPPY 10th ANNIVERSARY ayumi hamasaki

איו כבר זמרת עשר שנים, לפני עשר שנים יצא הסינגל הראשון שלה poker face ב - 08.04.1998! בעשר שנים היא הספיקה להוציא 9 אלבומי סטודיו, מיני-אלבום, 4 אלבומי אוספים (אחד מהם מחולק לשניים ואחד הוא קונספט בלדות), 19 אלבומי רמיקסים (שכמה מהם גם מחולקים לשניים וביחד זה 19), 42 סינגלים (כאשר האחרון יצא היום) ויותר מ - 10 די וי דים של סיבובי הופעות, הופעות ה - COUNTDOWN, קליפים וכו'. היא השקיעה כ"כ הרבה אהבה ומאמץ בעבודתה כזמרת ופרפורמית שכל הצלחה מגיעה לה. אז בואו נכבד אותה ונאחל לה מזל טוב ביום הזה!! (גם אם אתם לא מקשיבים לה או לזמרות וסמדר זה כולל גם אותךXD). אז המון מזל טוב איו ותמשיכי להיות זמרת מעולה בדיוק כמו שתמיד היית ואת עכשיו ולפנק את המעריצים ואת אלה שאוהבים את המוסיקה שלך!!! HAPPY 10TH ANNIVERSARY 10周年おめでとうございます!!!

nadav1232

New member
../images/Emo47.gifמזל טוב איו!!!!!!!!!!!! ^____^../images/Emo47.gif

איו!!!!! 10 שנים!! זה הרבה זמן.. חבל לא הכרתי אותה לפני 10 שנים! ._. היא זמרת מדהימה! אין כמוה.. היא משקיעה כל כך במוזיקה, בהופעות.. בהכל.. אז כל הכבוד לה!!! ולמרות שהיא לא שומעת באוזן שמאל, אז עוד יותר כל הכבוד לה שהיא ממשיכה! ואני מקווה שתמיד היא תמשיך ^_^ ~מזל טוב איו!!!~

oracle

New member
מזל טוב למלכת ה-Jpop הבלתי מעורערת! ../images/Emo47.gif

http://www.youtube.com/watch?v=NYUgcmGpJ7I

ayumi3000

New member
תודה רבה!!

תודה סמדר על הפירגון ^_^ אני זוכר שאהבתי את הדואט הזה מאוד אז הורדתי את השיר הזה של דה פאמפ ואהבתי אותו!

מזל טוב לנשמונת!!!

הו, איו... עברה עלינו מערכת יחסים לא-קלה... שמעתי את INSPIRE שלך ואהבתי, אבל כשלמדתי שהיית מצליחה מההתחלה, בניגוד לקודה קומי, שנאתי אותך רצח!! חחחח... אבל miss)understood) הגיע, ושינית את דעתי... ושני האלבומים הבאים רק חיזקו את האהבה שלי אלייך!! אז שיהיה לאיו הרבה מזל טוב!! ואני מאחל לה רק דברים טובים!!!

ayumi3000

New member
XDDDD

חחחחחח זה מצחיק שדווקא INSPIRE, הרבה אנשים לא אהבו את השיר הזה XDDD אבל שיר מגניב כן!

One Missed Call

New member
יאאאא D;

מזלטוב איוצ'אן!~
שיו היא זמרת כבר 10 שנים
רק לי נדמה שהיא מוציאה כל שני וחמישי אלבום/סינגל/קליפ/משו? XDDDDDDDDD הרבה הצלחה
אני, בתור אני, תמיד בעד לעשות לה אלבום ומכתבים ולשלוח לה

למעלה