happy birthday to you,happy birtday

happy birthday to you,happy birtday

to you' happy birthday to saruman! היום כריסטופר לי, סארומאן האלוהי,חוגג היום 82! שיחק ב217 סרטים, בעל 3 תארים באיגוד פעלולנים, נאמר שיש לו יותר סצנות שכוללות סיוף אחרבות מלשחקנים אחרים. וכמובן שגם ראה את טולקין...
מזל טוב!

go girl1

New member
מזל"ט!../images/Emo65.gif../images/Emo118.gif

כמו שאומרים: הוא כמו יין משתבח עם השנים

Eowyn of Rohan

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב!

בן 82, נראה מצויין ואחד השחקנים היותר טובים שיש
.
עד 120! שמעתי שהוא קורא את הטרילוגיה כל שנה מחדש..

kittycatbone

New member
יא באמת?!!?../images/Emo12.gif

פששששששששששש!!
ואיזה מאגניב שהוא ראה את טולקין, **איך לא ידעתי על זה?!
**

אלרוס

New member
לא מייצרים אותם היום כאלו

היום כל השחקנים מלוהקים ע"פ מראה חיצוני, לאף אחד לא אכפת יותר איך שחקן משחק... למזלנו בשה"ט יש כמה סחני דור ישן יותר, מהימים שהיה יותר ממראה חיצוני (כלומר היה גם כשרון משחק אצל כל שחקן מצליח)

Nimst

New member
הממ..

שחקניות מאז ומעולם לוהקו לפי מראה חיצוני. וגם שחקנים לא היה חסר, גם בדור הישן.

Y. Welis

New member
יש גם 'שחקניות אופי', שאצלן היופי

פחות חשוב... אבל היום מספרן די מועט. יש היום יותר שחקניות מעניינות בטלוויזיה מאשר בקולנוע, ושם מראה טוב פחות קריטי (אם כי באיפור והצילום של היום, אין מישהי שלא תיראה טוב).

Nimst

New member
כן, מספרן מועט.

מאוד מועט. גם בתוכניות הטלויזיה, השחקניות הראשיות בדרך כלל נראות טוב. אז מכניסים איזו דמות שולית שלא נראות כמו דוגמנית, בשביל הפוליטיקלי קורקט, זה לא משנה.

אנה01

New member
מזלט עד 12000 ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

כי נראה לי שבתור סארומן הוא עבר את גיל ה 120

adva g

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

וואו, הוא שיחק בהמווווון סרטים, לא ידעתי! והוא אחד השחקנים המוכשרים בטרילוגיה ללא ספק

????

הוא ראה את טולקין? לא הרבה אנשים ראו אותו נכון? למה? הוא מת (טולקין?) איך הוא ראה אותו? עוד משהו מהסרט ראה אותו? השיח יאסין פעלולן? מתי? כמה? איך? פרטים! נ.ב. כל מילה\משפט שמסתיים בסימן שאלה זו לא שאלה רטורית. אני רוצה בבקשה תשובות

למעלה