Happy New Year

Happy New Year

החתמה מעניינת אתמול - דרק לי חתום לשנה באוריולס, משהו כמו 8 מיליון. לא נתן שנה גדולה ב2010 אבל רק ב2009 עוד נתן 972. OPS עם 35 HRים. כבר בן 35 אבל מוסיף ניסיון ועדיין אחלה חובט ושחקן הגנה לקבוצה הצעירה מבולטימור. שנה שעברה בחרתי בבולטימור כמועמדת לפריצה, חשבתי שהם יעקפו את טורונטו בוודאות וינצחו איזה 75 משחקים לפחות. בעיקר בגלל הפוטנציאל של הפיצ'רים הצעירים שם וההתקפה הסבירה. הם השיבו לי עם המאזן השני הכי גרוע בליגה...אבל הראו סימני התאוששות, סיימו 37-37 ב74 המשחקים האחרונים שלהם ושיחקו טוב תחת המנג'ר החדש באק שואואלטר. ולכן השנה שוב אלך בקו ואהמר עליהם להשתפרות רצינית, הבעיה שלהם היא שהם תקועים בדיווז'ן חזק שאי אפשר לדבר על יותר מדי, אבל אחרי חורף סולידי (עם ריינולדס, לי, הארדי) ועם המשך התפתחות הצעירים שרק טבלו את הראש בAL איסט שנה שעברה - יש פוטנציאל. ליינאפ עם רוברטס-מרקייקיס-לי-סקוט-ריינולדס-ג'ונס-וויטרס-ריימולד-הארדי נשמע לא רע, צעירים כמו מאטסו, אריאתה, טילמן יחד עם גת'רי וברגסן ברוטציה ויוהארה + גונזאלז בבולפן. קבוצה לשים עליה עין בבולטימור. חוץ מזה, לא יותר מדי חדש...מקווה שהשבוע יתחילו לסגור עניינים עם כמה FA כמו בלטרה, לארוץ', פואנטס ומי שנשאר....

למעלה