HAPPY ST. PATRICK'S!!

jonbaum

New member
זהו, היינו בתהלוכה!

היום, בפעם הראשונה, החלטנו להאבק בהמונים ולקחת את הבנות לתהלוכה, ובאמת היה נחמד, אבל מתיש. מצאנו מקום לעמוד בסביבות רבע ל-12, והיה אמור להתחיל ב-12. אמרו שהתהלוכה תגיע אלינו בערך ב-12 וחצי, אבל היא הגיעה רק ב-1 ורבע. ההמתנה עם הבנות היתה ממש מייאשת, אבל סופסוף זה התחיל, והן נהנו מאוד. בגלל שיום שבת היום, העיר פשוט מוצפת תיירים. בתמונות, כמעט כל מי שנראה חובש כובע מצחיק הוא תייר..... קודם כל, הנה המחזה הנראה ברחוב אוקונול, בערך בשעה 11 וחצי.

thesheep

New member
וואו

מרשים! איזה כיף. האם יצא לך להסתובב ליד פאבים באותו יום? מעניין אותי לדעת אם סגנון החגיגה דומה לסגנון בארץ.

jonbaum

New member
האמת לא נשארנו עד הסוף

כי כמו שאמרתי חיכינו יותר משעה עד שהדבר התחיל, ואחרי בערך שעה של תהלוכה הבנות היו רעבות, עייפות, והיה לנו קר, אז הלכנו לאכול משהו. אכלנו אוכל איטלקי מצויין ויחסית לא יקר במסעדה בשם CIAO BELLA ROMA שנמצאת ב-PARLIAMENT STREET בטמפל בר. היינו שלושה מבוגרים ושלושה ילדים, לקחנו פיצה גדולה פלוס שתי מנות פסטה, ובהחלט הספיק לכולם. החשבון בסוף היה משהו כמו 44 יורו. משם עברנו לבית קפה גדול שנקרא "קפה מוקה" כי הילדים רצו שוקו חם. כמובן שבדרך ראינו הרבה פאבים ולרובם אי אפשר היה להכניס סיכה. לפני שנתיים בערך היו ידיעות שאחרי התהלוכה היתה אורגיה של מה שנקרא ALCOHOL FUELLED VIOLENCE, אבל עד עכשיו לא שמעתי שהיה דבר כזה אתמול. העיר שרצה שוטרים ואולי היתה להם איזו השפעה. אגב, למה אתה מתכוון כשאתה אומר "סגנון החגיגה בארץ"?

thesheep

New member
בהרבה מקומות

כצפוי, הפאב מוציא עמדות מכירה של בירות וכולם יוצאים החוצה לשתות אחרי שסיימו להדחס בתוך הפאב. אין הרבה ירוק, אין שירים איריים, רק הרבה ריח של אלכוהול. השאלה היא האם אני חי באשליה שאירים לובשים ירוק לחג הזה ושרים "שירי חג" (מסתבר שיש כזה דבר..) או שמדובר בתיירים, כמו שציינת קודם? :) הארוחה שלכם לא נשמעת יקרה במיוחד, צריך לדעת לאן ללכת אה? אגב, טעמתי פיצה בכמה מקומות באירלנד, לא משהו בכלל.

jonbaum

New member
בודאי שצריך לדעת לאן ללכת

אבל ככה זה בכל מקום, לא? לא כאן המקום לספר על הנפילות שהיו לי במסעדות בפריז, למשל. בפיצה הממוצעת באירלנד הבצק עבה כמו סוליה של נעל, והחלק העליון שמנוני ועמוס גבינה. איכס. אשתי מלמדת אנגלית לאיזה מהנדס אירי, אז היא שאלה אותו איזה יום אם יש מקום בדבלין שמגיש אוכל איטלקי נורמלי. בפעם אחרת, התחלנו לדבר עם חבורה של איטלקים כשנסענו בחשמלית, ושאלנו את אותה השאלה. כולם הזכירו את המקום הזה, אז אתמול סופסוף ניסינו אותו. לפחות חצי מהאנשים שם היו איטלקים, וכך כל הטבחים והצוות. פיצה דקיקה עם כמות נכונה של מוצרלה. פסטה בדיוק אל-דנטה, עם רוטב פירות ים משגע. אתה חי באשליה באופן חלקי. יש אירים שלובשים פיאות ירוקות או בגדי בישוף ירוקים, אבל זה בעיקר בשביל ה"קטע" ולא בגלל איזה מנהג של חג. הרי זו אירוניה אבל רוב המהומה סביב פטריקס דיי היא מיובאת מאמריקה. עד לפני כמה שנים זה היה דבר הרבה יותר עלוב. בקשר ל"שירי חג", אין לי שמץ של מושג מה זה.

jonbaum

New member
נ.ב.

טוב לדעת שגם במקומות אחרים אנשים משתכרים. מה שנקרא "צרת רבים חצי נחמה".

jonbaum

New member
נכון אבל מה לעשות אני לא שם...

החיים הם רצף של פשרות

למעלה