Haters gonna hate

myway23

Active member
ברכות לבוסטון על עונה ואליפות היסטורית, 80-21.
השרשור הזה נפתח כדי שכל המצקצקים ימשיכו לצקצק כדי שיהיה לנו דלק לעונה הבאה.

אז בבקשה ממכם, תגידו שהיה משעמם, שבוסטון לא כזאת טובה, שהיריבות שלהן היו לא מספיק טובות ופצועות וכו'
אנחנו נחכה לכם בעונה הבאה וננסה לזכות גם בשנה הבאה בעזרת הדלק הזה.

תבלו.

Rapgamer

Well-known member
מזל טוב לבוסטון. היו הכי טובים לכל אורך העונה וזכו באליפות דומיננטית.
זה נכון שהפלייאוף לא היה מרגש במיוחד, הפיינלס והגמרים האיזוריים הסתיימו בתוצאה 12-2 למנצחות. זה גם נכון שהדרך של בוסטון לא הייתה הכי קשה שיכולה להיות. אבל אתה יכול לנצח רק את מי שעולה לשחק מולך, ולפחות אני השכנעתי בפיינלס שיש לבוסטון הילוך הגנתי אדיר שגרם לדאלאס להיראות שונה לגמרי מכפי שנראתה בסדרות המערב.
הפוקוס בבוסטון הוא על הטופ 6 אבל אפילו שחקנים 7-9 ברוטציה הוכיחו את עצמם כמתאימים למעמד וסוגרים סגל באמת אדיר. האוזר בסדרה מעולה, פריצ'רד וטילמן רשומים על הרבה מהלכי מומנטום חשובים.

מזל טוב לטייטום ובראון על אליפות ראשונה אחרי 6 גמרים איזוריים- הגיע הזמן.
הולידיי עם אליפות שנייה מתחיל להתקרב לטריטוריית הHOF. דרק וויט winning player ברמ"ח איבריו. וכמובן הורפורד שהיה מקום שני בהיסטוריה במשחקי פלייאוף ללא אליפות, יכול לקנח קריירה יפה מאוד באליפות שמוציאה אותו מהרשימה הזאת. לא אתפלא אם נשאר בו רעב לעוד אחת, בינתיים היכולת שם.

Krit123

Well-known member
ברכות @myway23 שמח בשבילך, בק טו בק לחברי הפורום משמע בעונה הבאה לונזו יוביל את הבולס לאליפות.

אני מניח שאני נמנה בין המצקצקים, לא בהקשר של האיכות אלא של הדרך. חשבתי שתזכו ושיש לכם את הסגל הכי טוב בקלות, אני פשוט הייטר של הסגנון זה הכל. אני חושש שקבוצות יזקפו את הזכייה לקנאות האנליטית סביב השלשות במקום לאיכות הסגל וחיבור/התאמה שלו.
בכל אופן עונה אדירה של דומיננטיות לאורכה, המון ניצחונות בהפרשים ומעט מאוד תבוסות.

טייטום שיחק ממש כמו סופרסטאר, הייתי די בטוח שייתנו לו MVP על ההופעה, היה קצת מוזר לראות את בראון מקבל את הפסלון אחרי זה למרות שראוי וצריך להודות שהוא כיוון לשם במשחקים האחרונים.

הכי שמח בשביל אל שעשה קריירה נהדרת, הגיע לו. רציתי שאם לא קונלי יזכה (ממש גרסת הגארד) אז לפחות הוא. לא הוגן שאותו הנתון ההוא היה מגדיר אותו, פשוט אחלה שחקן ואני מקווה שימשיך כי אין הרבה דוגמאות ליכולת כזו בגיל מופלג מקצועית. כמובן היו לו עונות טוב מאלו בבוסטון רק מה הקטע הכי יפה? הוא היה הסנטר הפותח בריצה הזאת בפועל, הוא לא עשה טבעת מקצה הרוטציה או משהו.

דאלאס עשתה יופי של ריצה, קיירי פחות הגיע לפינאלה והם היו צריכים אותו. היו לא מעט דיבורים ש"בנו סביב לוקה בצורה מבריקה", וואלה פשוט בנו לא מעפן לשם שינוי, הקבוצה הזאת עדיין לא כזאת טובה.

Rapgamer

Well-known member
אני חושב שזה היה קצת reality check לגבי המצב במערב. צפוף בהרבה קבוצות טובות אבל לא וואו. דנבר-מינסוטה-דאלאס יכולות כנראה לנצח ולהפסיד כל אחת למשנהה, אוקלהומה ואולי גם הלייקרס לא הרבה מאחור. כשהנציגה המערבית פגשה את בוסטון היא פתאום נראתה בינונית ומטה, כנראה שזה לא היה נראה שונה באופן דרסטי עם נציגה אחרת.

Krit123

Well-known member
אני חושב שזה היה קצת reality check לגבי המצב במערב. צפוף בהרבה קבוצות טובות אבל לא וואו. דנבר-מינסוטה-דאלאס יכולות כנראה לנצח ולהפסיד כל אחת למשנהה, אוקלהומה ואולי גם הלייקרס לא הרבה מאחור. כשהנציגה המערבית פגשה את בוסטון היא פתאום נראתה בינונית ומטה, כנראה שזה לא היה נראה שונה באופן דרסטי עם נציגה אחרת.
וואלה לא מסכים. דנבר עדיין הטופ דוג במערב אחרי הכל. בוסטון כמובן פייבוריטית ובכל זאת אנחנו מסוגלים לנצח אותם, בטח שלהיות תחרותיים מדאלאס. לא שניצחתם אותנו בפוקס, אתם בנויים לקחת מאיתנו סדרה בתדירות גבוהה מדאלאס לצורך העניין ומרווח הטעות שלנו התמסמס בגלל הנסיבות.

Rapgamer

Well-known member
וואלה לא מסכים. דנבר עדיין הטופ דוג במערב אחרי הכל. בוסטון כמובן פייבוריטית ובכל זאת אנחנו מסוגלים לנצח אותם, בטח שלהיות תחרותיים מדאלאס. לא שניצחתם אותנו בפוקס, אתם בנויים לקחת מאיתנו סדרה בתדירות גבוהה מדאלאס לצורך העניין ומרווח הטעות שלנו התמסמס בגלל הנסיבות.
אני מסכים שדנבר הטופ דוג במערב. אבל להפסיד בסיבוב שני, לקבוצה שנראתה לא טוב בגמר האיזורי, מול קבוצה שנראתה לא טוב בפיינלס- בעיני זה קצת פוצץ בועה במידה מסוימת.
לא שאתם *לא מסוגלים* לנצח את בוסטון, אבל הסלטיקס בעיני שכנעו שהם פשוט הכי טובים השנה.

Krit123

Well-known member
סבבה אין פער גדול או משהו בהשקפה. גם אני חושב שבוסטון היו הכי טובים העונה.
מה שכן אני משתדל לא להיאחז במסקנות חד משמעיות כמו בעבר בגלל תוצאות פלייאוף. בשנים האחרונות קשה לקבל מבט נקי בגלל כל הפציעות ויחסי הכוחות שהצטמצמו והפכו את הבראקטים/מצ'אפים לאלמנט מרכזי.

myway23

Active member
אין ספק שלדנבר יש מצ'אפ טוב מול בוסטון, לדעתי אפילו למיניסוטה יש מצ'אפ טוב יותר מול בוסטון לעומת דאלאס, אבל זה המשחק, אתה משחק נגד מי שבא מולך.
מצד שני דנבר לדעתי עם ספסל די חלש, הם התעקשו לבנות עם שחקנים צעירים ולא ממש נתנו מענה לעזיבה של ברוס בראון וג'ף גרין.
מצד שני מיניסוטה קבוצה צעירה, לא עברה את החרא שהסלטיקס עברו, והניסיון הזה הוא חשוב.

מקווה לפגוש את אחת מהן בגמר 2025 ונראה? מקווה רק שכולם יהיו בריאים, כולל מארי פורזינגיס וכו'

סוף סוף הסלטיקס לא הושפעו משמעותית מפציעות! בחיהפמיעות הסלטיקס היו עוברים את ה-20 אליפויות. ב-58' הסלטיקס הפסידו בוודאות בגלל פציעת ראסל בגמר, הקריירה של בירד התקצרה בגלל פציעות שייתכן ומנעו לפחות אליפות אחת נוספת, הפציעות של גארנט ופרקינס (בעיקר של גארנט) מנעו סיכוי גבוה לשושלת של שלוש אליפויות לפחות, ב-2022 הסלטיקס היו במצב בריאותי פחות טוב מאשר הלוחמים ובמצב שווה הסדרה הייתה צמודה יותר והסלטיקס יכולים היו לנצח.

לכולם מגיע, אך לוותיקים הורפורד והולידיי יותר ולהורפורד יותר מכולם!

אליפות 18 עם משחק אליפות של 18 הפרש ב-18 ביוני לפי שעון ישראל.

אליפות ח"י לסלטיקס!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עם הסלטיקס חי!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה