hatsuharu san ו-Hao Asakura

Nora Shu

New member
יום הולדת שמח, קתרין~~ ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

סוף-סוף את חוקית!!~~
הגיע הזמן! XPPP אני מקווה שהשנה הזו תהיה אחלה שנה בשבילך ושתקבלי כל מה שיחפוץ ליבך ושתלמדי מתישהו שענת > לענות לאנשים במוקד. 33> שדחלשדחשדחישחדשח ברצינות, את כזאת מותק, ואני לא מאמינה שלא דיברנו ברצינות עד לפני איזה חודש @@;;; ולא אכפת לי מה את אומרת את מותק שלדלשדחשחד!!!!!לשחדשדישיJ!!שחלדישח שתהיה לך שנה מלאה בבישים ואמ, בישים!!!!!!!!!11 והרבה קודה קומי אבל לא עם הבישים. נשאיר אותם לבד בארון שישעשעו את עצמם. עם קולרים. ושוטים בצבע ורוד זוהר. DDD: אני אוהבת אותך שדלשחדשחדיגשחדשדישידשי
|לבגיי| מזל טוב, בובה'לה. 3333> [---> מכיוון שאין לי פאנארטים במחשב החיפוש גרם לי להתאהב שוב בשיפ הזה. קתרין, מה את עושה לי. T_T *אונסת* P:]

Hao Asakura

New member
My Love~

בואנה אני כל כך אוהבת אותך! תודה רבה על המזל טוב~ אני באמת לא מבינה איך חייתי את חיי בלי לדבר איתך! $#@%@#$^ חטא! >< אבל עכשיו אנחנו מכירות טוב כאילו שיואו וואו~ 3333333333> אמןןןן מלא קודה קומי ומלא היידו~ כי הוא כזה כוסית!! ואת הבישים....טוב את הבישים נחטוף למרתף הקטנטן שלנו ונגרום להם לעשות אורגיות מול מצלמת וידאו 3> מרצונם החופשי כמובן...<< NOT! תודההה אני גם אוהבת אותך!! דניאל שלי!!!~~~~~~ אני לא מותק %@#%^#@ I AM EVILLLLL אה וכן XD אני חוקית, זה אומר שאנחנו נלך ביחד למועדוני גייז....ו....נשגע אותם DDDDDDDDD: הו מיי~ אני עושה לך מלא דברים! אבל את אף פעם לא מתלוננת *קריצה קריצה* לאב יו לוטס~דניאל -(לא יודעת איך לעשות אייקונים בפורום $%@#%@# אולי בגלל שאני בקושי פה XDDD)

nadav1232

New member
../images/Emo212.gifמזל טוב!../images/Emo65.gif

שיהיה לך הרבה חיים בריאים עם אושר, עושה, אהבה וכיף ^_^ וכמובן, כמו שענת אמרה, הרבה קודה קומי!!! XD

Vivi Sparrow

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif D:

מיטל, מאחלת לך להמשיך להיות כזאת אוקא D: !

sonaku

New member
../images/Emo102.gif../images/Emo65.gifמזל''ט!!!1../images/Emo102.gif

DDDDDDDDDDD: עד 120 שנה והרבה יותר~ כמה שיותר מוזיקה יפנית וסינית וקוראנית ותאילנדינית גם..?O.ס וכל מה שאתם רוצים!~ להלהלהD:

D N ANGEL GRIL

New member
מזל טובבב DD::

333>>> וגם כמו שענת אמרה את חוקית D= איזה כיף לך XD אוממ אז יום הולדת שמח
וכל זה והרבה מוזיקה יפנית ^____________^

Hao Asakura

New member
תודה רבה לכולכם!

בכלל לא ידעתי שיזכירו את היומולדת שלי פה XDD כי...אני בקושי פה XDDD תודה רבה לאורקאל שהזכירה! D:תודה רבה לכל מי שהגיב! זה מאוד נחמד מצידכם! תודה רבה לכל מי שהגיב!!!!!11111111111 3>

SuLeRu

New member
מזל טוב ../images/Emo215.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo140.gif

למעלה