HELLBOY למכירה

• פותח הנושא DVD10
  • פורסם בתאריך

DVD10

New member
למכירה דמויות שר הטבעות בתמונה חדשה

צילמתי מחדש את כולם כי הם היו על כמה תמונות.

DVD10

New member
למכירה- SPAWN 5 מסדרה SPAWN 27

הליצן מסדרה ספון בגרסה מדהימה.

DVD10

New member
למכירה Accessory Pack של 3 Monsters

מארז של מקפרלן עם המון אביזרים (תוספות) לדמויות מסדרת המפלצות ה 3: Monsters-Series 3-6 Faces Of Madness. זוהי גרסה מיוחדת (COLLECTOR'S CLUB EXCLUSIVE) שנמכרה רק מהאתר של מקפרלן לזמן מוגבל וקשה להשגה. מיודע למי שיש לו את כל או חלק מהדמויות בסדרה, אבל גם למי שרוצה הרבה נשקים וכל מיני דברים נחמדים ל AF של מקפרלן.

DVD10

New member
לגבי מחירים:

תשמע מי שמספיק רציני כדי לקנות ישלח לי מסר. לרוב אנשים שואלים על המחיר ומבינים שזה לא מתאים להם. מדי פעם יש אנשים מספיק רציניים שיודעים שמה שאני מוכר שווה מספיק וקונים, הבעיה שישר אנשים קופצים ואומרים, WOW זה יקר, אז בגלל זה אני לא מפרסם כי נמאס לי מריבים בשרשורים. אבל בשבילך, דמויות שר הטבעות - 80 לדמות. השאר אם מישהו רוצה שיפנה אלי במסר.

מארז אביזרים?

רק אני רואה את זה מיותר???? מה יש לי לעשות עם חלקי AF אם אין לי את הAF , זה נראה כמו שאריות שלא היה להם מה לעשות איתם אז הם תקעו בקופסא....

MajorWinters

New member
הם דווקא מאוד נחמדים...

לאנשים שקנו את הסט. אני לדוגמא הייתי מאוד רוצה את חבילת הנשקים של ליין החיילים, אז לאדם שאוסף את הליין הזה, זו נראית לי אחלה חבילה. נכון שזה באסה ושהם סתם עושים עלייך כסף, ובכל זאת, אנחנו מכורים...

DVD10

New member
!And They Are 4 Sale, Baby

והם למכירה, מותק! (תרגום לעברית).

DVD10

New member
למכירה TERMINATOR T-800

ה T-800 משליחות קטלנית 2 (תמונה 1/2). דמות מדהימה של מקפרלן מסדרת ה MOVIE MANIACS. (צלמתי מחדש 2 תמונות). למעונינים שילחו לי מסר, תודה.

DVD10

New member
למכירה TERMINATOR T-800-תמונה 2

ה T-800 משליחות קטלנית 2 (תמונה 2/2). דמות מדהימה של מקפרלן מסדרת ה MOVIE MANIACS. (צלמתי מחדש 2 תמונות). למעונינים שילחו לי מסר, תודה.

למעלה