Hello upper east siders!

Born To Try1

New member
Hello upper east siders!

עונה רביעית בפתח והיא מתחילה בעיר האורות פריז!
וכידוע לכם (או שלא...?) הצילומים בעיצומם וכבר עכשיו יש לנו ספוילרים לעונה הקרובה שתתחיל ב-13 לספטמבר מה שאומר שנשארו עוד חודשיים פחות 3 ימים. בקיצור יש למה לחכות...יש מה לשער וזה לא כ"כ רחוק. גם אתם מתגעגעים? יש פה עוד מישהו שסופר את הימים איתי?

Born To Try1

New member
חחח כולנו אומרים את זה../images/Emo3.gif

אני ממש ניסיתי להתאפק בעונה שעברה ופשוט לא יכולתי
אני מודה, זה קצת הרס לי, ממש טיפה אבל עדיין הצלחתי להנות מהפרקים. אז בהצלחה
ואיפה כולם?? אם יש כאן עוד אנשים שמצפים לעונה ה-4 אז קדימה, להפגין נוכחות

britmel

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo13.gif אני מחכה

והו עוד חודשיים יאיי איזה מאגניב שהיא מתחילה בפריז...
ולא אני לא רואה ספוילרים.. אני מחכה בסבלנות .. וגם 90210 תחזור בספטמבר יאיי

Born To Try1

New member
ראיתי כמה פרקים של 90210

ופעם גם את העונות הישנות יותר של בוורלי הילס אבל אני לא מצליחה להתאהב באף בסדרה כמו ב"אחת שיודעת". בשבועות האחרונים גם צפיתי בthe o.c ולמרות שאהבתי, לא הצלחתי להכנס לזה... יש ב"אחת שיודעת" קסם שאין באף סדרה בעיניי...אבל כנראה שזו רק אני
נו בחייכם, בלי ספויילרים?? תצליחו להתאפק??
וקדימה, כל הקוראים הסמויים, איפה כולם? הפורום היה ממש נטוש לאחרונה, בואו נעיר אותו קצת
מספיק שתגיבו כמה מילים

britmel

New member
אני ממש אוהבת את 90210

אולי בגלל שהיא לא בדיוק "אחת שיודעת" אלא סתם קיטש אמריקאי טוב
אם את אוהבת את "אחת שיודעת" אז את תאהבי סדרה חדשה שנקראת Pretty Little liers היא עדיין לא הגיעה לטלויזיה בארץ אבל אין בעיה למצוא אותה אונליין

Born To Try1

New member
והמצחיק הוא שעל פניו גם "אחת שיודעת"

נראית כמו סדרה קיטשית אבל אני מוצאת בה כ"כ הרבה עומק, עניין ומיסתורין שאני לא מוצאת בשום דבר אחר, יש בה תערובת כזו של מיני דברים שמאוד מדברים אליי ואני ממש לא מדברת על חיי הזוהר שלהם וכל הדברים שמסביב, אלא יותר על הדמויות והסיפורים ומה שבינהם. ואני חושבת שבכל סדרה טובה יש משהו טוב שמחזיק אותה במקרה של "אחת שיודעת" זה צ'אק ובלייר. (בשבילי ובשביל הרבה אחרים) אני לא חושבת שהייתי צופה אדוקה בלעדיהם. ותודה על ההצעה:)

britmel

New member
בהחלט מסכימה איתך../images/Emo70.gif

יש באחת שיודעת את הקטע של מיסתורין .. שזה דבר שאין בהרבה סדרות "קיטש" אמריקאיות.. והוו עוד מעט ספטמברררר :) ובאמת תראי את הסדרה את תאהבי

אחת שיודעת היא ממכרת וקסומה

יש בה משהו קסום, ולמרות שהתסריטאים מנסים להתעסק עם עולם הסמים והסקס ללא הרף, המשהו הקסום, הצעיר והתמים הזה בכל זאת נשמר. זה סוד ההצלחה שלה. הדמויות לא נשחקות, על אף ההימצאות התמידית שלהם בעולם הזוהר, העשיר והמבוגר.

AviUri

New member
D:

רק חודשיים? אוו כמה טוב לשמוע את זה! אני כל כך מתגעגעת שלפעמים אני צופה בפרקים מהעונה הראשונה או השנייה אני כל כך רוצה לדעת מה עם צ'אק ואיך בלייר תקבל את זה והאם הם יחזרו.. אם כבר צ'אק אז שמעתי מחברה שהוא וונסה נפרדו בגלל שהיא בגדה בו? זה נכון?

Born To Try1

New member
אד וג'סיקה אכן נפרדו

וכן, הייתה שמועה שהיא בגדה בו אבל לא יודעים אם זה נכון. ובכלל לאחרונה, יש תמונות שלהם ביחד מחזיקים ידיים למרות שאד אמר בראיונות שהוא פנוי. אז קצת מוזר. כנראה שזה עוד לא ממש רשמי בניהם כרגע...אבל אד מצהיר כל הזמן שהוא פנוי. הנה וידאו שלהם מלפני חודש: http://www.youtube.com/watch?v=3UAj8zDv8P8

AviUri

New member
..

תודה רבה על המידעD: ואם היא באמת בגדה בו אז היא פשוט מטומטמת! איף אפשר לבגוד בדבר כזה^_^

Born To Try1

New member
מה קרה לצ'אק../images/Emo58.gif

צ'אק יחלים מהתאונה (כאילו שלא ידעתם) אך יצא ממנה אדם שונה מאוד. הוא יהיה בפריז בפרקים הראשונים ויהלך לו בפרקים הראשונים עם מקל בגלל הפציעה שהייתה לו ותהיה לו חברה חדשה צרפתית (השחקנית קלמנס פוסי) בסדרה תקרא כנראה אווה והיא חברה ותיקה של צ'אק והיא תהיה איתו בפריז ובפרק ה-3 תחזור איתו לניו יורק, היא כנראה לא תישאר הרבה זמן. ואד מסר בראיון לא מזמן שהצופים הולכים להנות מאוד מסצינות צ'אק/בלייר. נקווה. הרי לכם תמונה מהסט בפריז

Born To Try1

New member
ועוד אחת../images/Emo58.gif

מהסט בניו יורק... הוא קצת יותר מזכיר את עצמו פה

britmel

New member
../images/Emo51.gif אבך זהו לא רואה יותר ספוילרים

אולי תמונות זה בסדר..... :p

Born To Try1

New member
חח כן, עד הספוילר הבא../images/Emo3.gif

האמת גם אני הייתי ככה, אבל אני כ"כ במתח שאני לא יכולה להתאפק...אולי רק אחרי שהעונה ה-4 תתחיל. ותכלס? ספויילרים מקלקלים, זה התפקיד שלהם אבל זה לא שהם מוסרים את כל התסריט כי אי אפשר באמת לדעת מה יקרה עד שרואים את כל הפרק. ויש תמונות שהם ספויילרים כמו ההיא למעלה אבל אני אשים קצת תמונות שהם לא

britmel

New member
חחחח כן תמונות זה בסדר

אבל וידאוים לא.. אני לא רואה וידאים אולי פרומו כן אבל פרומו זה לא ספוילר

Born To Try1

New member
גם פרומו יכול להחשב

ספוילר. תלוי איך מתייחסים לזה, היו כאן שאמרו שכמעט לכל אורך העונה ה-3 הם לא ראו פרומואים כי זה הורס להם את הפרק. אני קראתי הרבה ספוילרים על העונה ה-4 ונתקלתי רק באחד שבאמת "הרס" לי. אבל כל השאר הם קטנים כאלו...אי אפשר לדעת מהם הרבה אז בשבילי הם לא ממש ספוילרים. נראה לי שכל אחד מגדיר ספוילר בצורה אחרת

Ballerina 4ever

New member
שאלה לגבי ג'ורג'ינה ספרקס ../images/Emo58.gifעונה שלישית

ג'ורג'ינה באמת בהריון או שהיא סתם ממציאה? ולמה היא חזרה עם פאה בלונדינית (פרק אחרון של העונה השלישית)... תושה לכל העונים

למעלה