Hi ^_^

n o f i 4

New member
Hi ^_^

אף פעם לא ידעתי שקיים פורום כזה... אולי אתם מכירים פורום של מוזיקה אסייתית בכללי ולא רק מוזיקה יפנית.. אני לא מכירה כל כך הרבה זמרים ולהקות אבל מישהו פה מכיר את KAT-TUN? [להקה יפנית] או את DBSK .. שהם קוריאנים או את גולף ומייק שהם תיאלנדים :p חח אני די מגוונות .. אני אשמח לדעת אם יש עוד אנשים שמכירים אותם ^_^ אני אוהבת מאוד את השירים של DBSK וחלק של KUT TUN אני מכירה בערך 5 שירים של גולף ומייק והם נשמעים מעניין חח .. זה פשוט מעולה שקיים פורום כזה אני כבר לא לבד בעולם .. :) דרך אגב.. אני נופר בת 16 .. ואתם?

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל,בן 14 וחצי, עוד מעט 15...
השתלבות נעימה ומהירה

pRiNcEsSa 10

New member
ברוכה הבאה^_^

אני חן, 14.. [כמעט 15] את KAT-TUN ו- DBSK אני מכירה.. תהני בפורום! השתלבות נעימה!!

nadav1232

New member
ברוכה הבאה D:

הממ שמעתי על KAT-TUN אבל לא יצא לשמוע ^^; ואת TOHOSHINKI אני מכיר ושמעתי כמה שירים שלהם ^^.

n o f i 4

New member
תודה רבה =)

אולי תרשמו לי איזה זמרות/להקות אתם אוהבים ? כדי שאני אכיר עוד סוגים של מוזיקה יפנית .. =]

Omer Kun

New member
ברוכה הבאה D:

אני עומר בן 15 וחצי. השתלבות נעימה לך! D:: ואני חושב שאני אוכל להמליץ לך על כמה זמרים\להקות... אבל קודם תגידי איזה סגנון מוזיקה את אוהבת. (פופ, רוק וכו..)

n o f i 4

New member
:)

אתם ממש ממש נחמדים!! XD דרך אגב אני שומעת בדרך כלל POP אבל אין לי בעייה לנסות גם דברים חדשים ^_^

sonaku

New member
להלהלה

ברוכה הבאה,תתחילי לגוון במוזיקה ואז תביני למה אנחנו כ''כ מכורים D; השם הוא ים,מחור בת 16 וחצי |חשהמגניבה| ^^

n o f i 4

New member
../images/Emo194.gif

חח אני מתה להכיר דברים חדשים! וסוף סוף מישהו בגילי חח ^_^ תעזרו לי פה קצת תמליצו לי על שירים זמרים להקות אני ראיתי שתי דרמות ביפנית [עם תרגום באנגלית] ושתיהן ממש ממש מוצלחות!! אני כל כך אוהבת דרמות יפניות .. ! יש פה מישהו שמתעניין גם ביפן בכללי לא רק מבחינת מוסיקה? ואל תשכחו .. המלצות לשירים שאתם אוהבים זמרים ולהקות :) טנקס אנושים XD

sonaku

New member
חחחח

אוקיי אז ככה יש לי מלא המלצות אבל אני חושבת שכדאי שתתחילי עם KAGRRA ודרמות יפניות זה דה בסט!~!~ ובכלל,רובנו קשורים ליפן בכל צורה שהיא,לא רק מוזיקה. ^^

n o f i 4

New member
חחח אז יש לי שאלה..

מה היא הדרמה הכי אבל הכיי טובה שראית?? ממש בא לי לראות איזה דרמה טובה.. ראיתי 2 דרמות GOKUSEN2 ו ... ANEGO .. שניהןן ממש מעולות בעיקר כי ג'ין שם 3> וGOKUSEN2 היא דרמה פשוט מדהייימהה !!! הכי טובה בעולםם .. אני יכול לצפות בה שוב ושוב חח וKAGRRA זה כנראה מוזיקה שקשה לי טיפה לשמוע אין לי מושג למה :| אבל אני אנסה לשמוע עוד כמה שירים רק כדי לא לשלול ישר אולי אני אמצא משהו שאני אוהבת אחרי הכל חח מישהו ממכם יודע לדבר יפנית? קצת אפילו? כי אני לא מכירה יותר מ30 מילים בערך :\

sonaku

New member
הממ אז ככה

בינתים בגלל סיבות אישיות לא ראיתי דרמות בזמן האחרון. תנסי את קאגררה,אם לא ילך לך אז את אוהבת בעיקר ג'ייפופ. אני לומדת,ויש פה כאלה שיודעים לדבר ולקרוא. ^^

nadav1232

New member
הנה המלצות.. ^^

לפי DBSK ו - KAT-TUN, אני דיי מבין שאת בכיוון של J-Pop ^_^ הממ, אני ממליץ לך במיוחד על AAA שהיא להקה של בנים ובנות ממש טובה לדעתי ^^ הא וגם mihimaru GT להקה מצויינת D: ואם את גם בכיוון גם של זמרות אז תגידי לי ואני ארשום לך פה.. ^_^

n o f i 4

New member
תודה רבה !!

פעם ראשונה ששמתי את AAA וזה נשמע די טוב האמת!!! ^_^ אני בכיוון של כל דבר שכייף לשמוע.. שמעתי שBOA ממש מעולה אבל לא יצא לי לשמוע שירים שלה כל כך .. אם יש לכם הצעות לאיזה שיר שאתם אוהבים במיוחד שלה תכתבו לי כי אני מאוווד רוצה להכיר שירים שלה . :]

nadav1232

New member
אני אוהב את כל השירים שלה XD

אבל השירים שלה במיוחד שאני הכי אוהב הם LISTEN TO MY HEART, VALENTI, QUINCY ^_^

limmay

New member
ברוכה ברוכה ברוכה הבאה. נהנודה

אני רומי בת 16 ( טוב, רק במאי
) חולון ^________^ ותאילנדים?? *_* נשמע מעניין.. ניסיתי מוזיקה תאילנדית. זה סבבה =] יש מצב שתוסיפי אותי לרשימתך במסנג'ר? [email protected] כולם מוזמנים להוסיף אם מתחשק לכם

n o f i 4

New member
חח הוספתיי ^_^

ואני לא שומעת כלכך מוזיקה תיאלנדית רק את גולף&מייק.. הם ממש טובים חח :) מציעה לכולם!!

למעלה