Holy Night! (או: קולה של אמא?)

pumiki25

New member
Holy Night! (או: קולה של אמא?)

אז לא, גם את הפרק היומי לא ראיתי (בחיי) - אבל אמא שלי, לעומתי, ממשיכה לצפות בדבקות מפליאה. ולא רק זאת - כשהגעתי הביתה ציפה לי על שולחני בחדר תקציר סכימתי של פרק חג-המולד, כך שחס-ושלום - לא אפסיד שום פיסת מידע משמעותית - ולהלן סיכומה: סיכום פרק חג המולד: 1). ניל השתכר ובכה בבית 2). מלקולם בכה בגלל הבלגן עם אלכס 3). אלכס בכתה בגלל ניל 4). שרון בכתה בגלל התינוקת 5). ניק בכה בגלל שרון שהייתה נבזית אליו בגלל התינוקת 6). אווה לונגוריה בכתה בגלל פול 7). פול בכה כי אווה לונגוריה אמרה לו שהתינוק של מייקל 8). מייקל בכה בגלל כל הבאסה עם אווה לונגוריה 9). אוליביה בכתה לבד בבית בגלל ניל ששתה ובכה בבית שלו 10). אמא של פול בכתה כי פול נפל בין שלושה כיסאות 11). ויקטוריה בכתה בגלל ריאן 12). קולין בכתה כי נשבר לה מהכול 13). ג'ק בכה במשך כל החתונה שלו מרוב אושר 14). פיליס בכתה בגלל שג'ק בכה, וגם מאושר 15). ג'ון אבוט בכה בחתונה (לא ברור אם בגלל שמחה או עצב) 16). מיימי בכתה בחתונה מרוב התרגשות 17). טרייסי בכתה בניו-יורק בגלל קולין 18). אמנדה בכתה בגלל מאק 19). לארי בכה בגלל געגועים לחבר'ה שלו בבית הסוהר 20). לורן בכתה כי פול היה בבאסה בגלל אווה לונגוריה ותינוקה חוץ מזה, כולם היו שמחים: (אזהרת
בשתיי השורות שמתחת!) 1). מאק ובילי, כי הם עוד לא יודעים שהם בני דודים 2).אשלי ובראד, כי הם עוד לא יודעים שיתגרשו (ויקטור וקתרין היו במצב רוח נייטרלי)
היא הוסיפה גם מוסר השכל - בהודעה הספוילרית שתחתי... נ.ב - תגידו, הספיקו לכם הממחטות?

pumiki25

New member
ומוסר ההשכל ה../images/Emo58.gifי-קמעה...

כדאי לברר לעומק מי הוא אבי הילד של בת-זוגתך, כי חוסר ידע זה הוא נחלת כולם בצח"מ, וגורם לרוב רובו של הבכי. והיא לא חוסכת וגם מוסיפה דוגמאות! 1). ויקטור לא יודע שהתינוקת של אשלי שלו 2). ג'ק לא יודע שהתינוק של דיאן שלו 3). פול לא יודע שהתינוק של איזבלה שלו 4). ג'ון אבוט לא יודע שאשלי היא לא הבת שלו 5). ניק לא ידע שהתינוקת המתה הייתה שלו 6). לורן לא ידעה שהתינוק שמת לה לא היה שלה (ועכשיו היא שכחה שיש לה את הגריינג'ר הקטן) 7). בראד לא יודע מיהו האבא של הבת שלו שהוא יודע שהיא לא הבת שלו 8). מייקל לא יודע שהוא לא האבא של התינוק של לונגוריה 9). דיאן לא ידעה שהתינוק של ויקטור הוא לא התינוק של ויקטור 10). ג'יל לא יודעת שהיא התינוקת של קתרין 11). דני רומולטי ז"ל לא ידע שדניאל הוא לא התינוק שלו 12). ג'ק בכלל לא ידע שיש לו את התינוק-קימו (ועכשיו הוא שוב לא יודע) ואחר כך היא שואלת למה הפסקתי לצפות
*אהממ*.

nimix

New member
חח ענק ! ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

רק כמה שאלות: HUH? HUH?? ו.. HUH?? מה הולך פה. את הרוב אני מכיר אבל....... למה רשמת דני רומולטי ז"ל?... במציאות (של הסידרה) או wishful thinking?? זהו אני עדיין בשוק אז אין לי מה לומר יותר..

Kalla

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif הרגת אותי!

אבל למה חיסלת את רומולוטי? קשה לי להאמין שזה בגלל שנמאס לך ממנו, שכן אני לא זוכרת מתי פעם אחרונה שמענו ממנו.

pumiki25

New member
../images/Emo9.gif

לא אני, לא אני! זו באמת אמא שלי שטרחה וכתבה! (חמודה, הא?
) אני חושבת שהיא פשוט לא מודעת לעובדה שהוא חוזר (הוא חוזר, נכון? *סניפ-סניפ*). או שכן, וסתם בא לה להרוג אותו

python 4

New member
חג מולד שמח לכולם../images/Emo70.gif|אשוח|

תרשו לי רגע - בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
אוי כמה שאני שונא את פרקי חג המולד בצח"מ! אלה פרקים כאלה דביקים עד כדי גועל. כולם פתאום נחמדים אחד לשני, כולם מביאים קופסאות עטופות אחד לשני (ואגב - בתוך הקופסאות אין כלום, זו הסיבה שאיש לא פותח את המתנה שהוא קיבל באותו רגע. לכולם יש תירוצים שונים לא לפתוח את המתנה שלהם - שמתם לב לזה? כן פול, לורן הביאה לך קופסא עם אוויר בפנים לחג המולד. קשים עסקי האופנה לאחרונה, אתה יודע). ויקטור לוקח את כל משפחתו לטיול מסביב לעולם על מנת להפיץ את הבשורה הניומנית בקרב פשוטי העולם השלישי (קאסי: "אוי, אם הייתי יודעת שאנחנו טסים מסביב לעולם הייתי מביאה כמה קופסאות מלאות אוויר לטובת האנשים שלא שפר עליהם מזלם כמונו"
). במטוס הם משחקים עם בובות של baby jesus (שאפרופו הודעה אחרת שנרשמה פה - מי אמר שאין יהודים בצח"מ?
). כולם שמחים ועולצים - חוץ מאוליביה משום מה. וטוב שכך. בקיצור - היה דביק, ולא בגלל הלחות. Merry Christmas
בתמונה: מרי (כריסמס)

nimix

New member
נו נהדר...

איזה יופי שרשמת גועל ושמת תמונה של מרי (כריסטמס) וויליאמס... תודה רבה באמת !

../images/Emo210.gif קופסאות מלאות אוויר ../images/Emo6.gif

אותי דווקא קצת מרגש כשיש אווירה של חג, למרות שהדביקות מעצבנת מאוד. אם זה היה מתנגש בזמן אמיתי של כריסמס זה היה יותר טוב... קצת להרגיש מההוואי האמריקאי.

python 4

New member
אגב, עוד משהו ששמתי לב אליו -

תסמונת המשפחה הנעלמת שהכרנו בהלוויה של ראיין ז"ל חזרה שוב, הפעם בחתונה של ג'ק ופיליס. הנוכחים היו כולם שחקנים בסדרה, מן הסתם משפחתו הענפה של ג'ק + קתרין. אבל איפה המשפחה של פיליס? ואם כבר - איפה דניאל? אני לא מבין את העניין הזה - הרי הם יכולים להביא ניצבים בשקל ולהגיד שאלה ההורים של פיליס. אבל לא. האנשים שיש להם משפחה שמשחקת גם בסדרה צריכים להגיד תודה - הם לא יהיו לבד באירועים המשפחתיים שלהם.

../images/Emo210.gif אבל זה לא טוב

כי אם בעתיד ירצו לתפור עלילה עם ההורים שלהם? מן הסתם לא ירצו להשתמש ב"ניצבים בשקל" שלקחו... ונכון שמחליפים שחקנים על ימין ועל שמאל, אבל רק כשהמצב הכרחי... אם זה לא הכרחי, למה להיכנס לזה בכלל? יסתפקו במשפחות הקיימות!

python 4

New member
תאמין לי שאם יום אחד ירצו

להכניס את אמא של פיליס לעלילה, יוכלו להכניס לצורך כך שחקנית רצינית לכל דבר ועניין, ולא יהיה אכפת להם שפעם היתה איזו ניצבת בשקל ששיחקה אותה. רק אור תזכור שהיתה פעם ניצבת בשקל!

python 4

New member
עולה לי לראש כרגע אבא של טרישה

שהיה שונה בשתי עלילות שונות. נכון?

nimix

New member
זה בגלל שפיליס ..

אמרה לג'ק בפירוש שהיא לא רוצה לדבר על הורים שלה ובטח שהיא לא רוצה שהם יבואו לחתונה....

python 4

New member
ולמה היא לא רוצה שהם יבואו לחתונה?

כי המפיקים רוצים לחסוך כסף בשחקנים אורחים..

venustudent

New member
לפחות נתנו תירוץ...

על המשפחה של ראיין ז"ל לא שמענו מילה אחת!

למעלה