how are you feeling tonighttttt???

petertosh

New member
how are you feeling tonighttttt???

זה מה ששמע אתמול מי שהיה באחת ההופעת הטובות לטעמי של השנים האחרונות,של "איככ עכבר" הלא הוא EEK A MOUSE. הזמר בדמות של ביריון סטייל אדביזי מ"אוז",הביא אותה בשינוי אוקטבות קיצוניות מקול באסי לעדינות הנעימה שאופיינית לו. אהבתי לראות את הבארבי מפוצץ ומתפוצץ בעקבות אחד מענקיי הרגאיי. בתור אחד שהולך רק למסיבות\הופעות רוטס ולא הכי מסתדר עם הדאנסהול ההופעה הזאת החייתה קצת את רוחי,יותר מזה,הופתעתי לטובה מהסאונדסיסטם הראשון שעלה,אם אני לא טועה יסאייה? ההוא עם השיער הקצר והבלונדה... A-MAR סבבה סה"כ אבל צריך להוריד קצת תעצבים בצריחות שלו... תזכורת נעימה לפסטיבלי הרגאיי באכזיב,ולרוטס טוב,ישן במקצת,ואיכותי. אחלה שבת לכולם : )

S t o l a

New member
הקדמת אותי...

בדיוק עמדתי לפתוח שרשור על אתמול... אז באמת מי שהיה אתמול קיבל את אחת ההופעות החזקות !! הבנאדם הזה, Eek a mouse, הוא פשוט פרפורמר ענק ! הוא יודע להקפיץ את הקהל ברמות מטורפות! ואת זה ראיתם בהפסקת חשמל הקטנה שהיתה בהתחלה, שהרבה אומנים אחרים היו פשוט מפסיקים הכל... היה ערב מהנה!! שואו ענק! התרגשתי ב Ganja Smuggling לראות את הקהל באקסטזה ! פשוט כולם חיכו לשיר הזה!!
איימר ניגן לפני ההופעה סט מעולה לדעתי! אחרי ההופעה קצת פחות נהנהתי כי דאנסהול זה לא הקטע שלי... יאסייה- סחטיין על הלהביור.. כמעט שרפת לו את הגבות
שבת שלום אנשים! תעשו חיים!! מי יתן וכל הגדולים של הרגל ידרכו בארץ הקודש ויתנו הופעות כמו שראינו אתמול

S t o l a

New member
ועוד משהו שאני חייב להוסיף ..

איזה קהל יפה היה אתמול !!!!!!! תענוג!

REL YESAYA

New member
אתה מתכוון למיי לורד

אנחנו היינו שם בשביל הוויבז!!!!!!!!!!!!!

johnnypsy

New member
חזק חזק

ללא ספק Eek A Mouse נתן שואו מטורף... אחלה וייבריישן היה שם, אחלה אנשים, אחלה מוסיקה!!! EEK A MOUSE EEK A MOUSE!!!

למעלה