I.V.F לבנות 40 פלוס, עידוד,עידוד

סיאלו

New member
I.V.F לבנות 40 פלוס, עידוד,עידוד ../images/Emo25.gif

, בנות יקרות אני חדשה בפורומים ,מנסה להתעדכן,עלי לציין שאתן מקסימות ועוזרות אספר בקצרה על עצמי,אני חיפאית בת 43 רווקה אני כשנתיים מנסה להרות שנה ראשונה ע"י הזרעות וזה כ- 8 חודשים ע" הפריות עד כה עברתי 3 הפריות שבהפריה השניה הושג הריון שנפל בשבוע ה-10 עליי לציין שבכל טיפול יש לי כ-2-3 עוברים טובים. אני מטופלת אצל רופא מקסים בבית חולים אלישע.אבל לאחרונה אני במצב של יאוש וממש לא אופטימית הייתי רוצה לשמוע מבנות במצבי שמנסות והצליחו .אני ממש זקוקה לעידוד כדי להמשיך. המון המון תודה.

דל

New member
סיאלו יקרה ../images/Emo24.gif

העידוד היחידי שאוכל לתת לך הוא התקוה שתצליחי בקרוב אם היה לך הריון זה כבר מאוד מעודד לדעתי. ובכלל כל מה שאת מספרת מעיד על כך שזה רק ענין של זמן כי כל הנתונים נראים טובים אז
ענקית ומקוה שנשמע בשורות טובות בקרוב דלית

dahrma

New member
מחזיקה לך אצבעות! ../images/Emo45.gif

סיאלו היקרה אני מחזיקה לך אצבעות!!! אצל איזה רופא את מטופלת? אשמח לשמוע פרטים. חוץ מזה אני בטוחה ששהות בפורום הזה יחזק ויעודד אותך! ברוכה הבאה, בהצלחה! דארמה

נועם@בת

New member
../images/Emo32.gif דארמה- מרפאת זבולון

דיברתי הערב עם משי, והיא אמרה שהיא חושבת שדר´ א´ כבר לא מנהל שם. אז כדאי לך להרים טלפון לשם ולברר פרטים. כי לדבריה באופן כללי המקום בהחלט בסדר. נועם

סיאלו, ברוכה הבאה

מקווה ששהותך עימנו תהיה קצרה. עצם השגת ההריון אומרת שהמערכת עובדת ושיש סיכוי. לכן, תהיי אופטימית, כי ההצלחה קרובה, ממש מעבר לעיקול, רק צריך מספיק כוחות כדי להמשיך ולהגיע לשם. מאחלת לך שתצליחי במהרה ובינתיים, שתשאבי מכאן הרבה עידוד מרב

אמנם עוד לא הצלחתי

אבל יש לי אופטימיות גדולה. אני בת 41 ובטוחה שאצליח ובקרוב מאוד, בסה"כ עשינו 2 נסיונות ivf והם היו טובים, מה שנקרא: הטיפול הצליח והחולה... הגוף שלי מגיב מעולה לזריקות, הזקיקים יפים, הזרעונים משובחים, העוברים יפיופים, החשיבה חיובית, הפינטוזים כבר בירח... נשאר רק להצליח, לא? אז סיאלו - עודך צעירה ופוריה ואפילו יש לך הוכחות, ויש לך כוחות, לא פשוט לעשות הכל לבד, וטבעי שיש נפילות ליאוש, ובדיוק בשביל זה טוב שבאת לכאן. יש פה אנרגיה חיובית מקהילה של אנשים מקסימים, ואני מאמינה שכשמישהו חושב עליך זו אנרגיה שמגיעה ומשפיעה לטובה. ועכשיו אני חושבת עליך ושולחת לך אופטימיות. הרבה אהבה
נילה

מרב.

New member
CIELO

QUE LINDO ES TU NOMBRE... הכרתי פעם באקוודור אישה מקסימה בשם הזה... כדי לעודד, אספר שלא מזמן היתה כאן בחורה שעושה זאת לבדה, והרתה. אני יודעת כמה כוחות זה לוקח, ואין מי שיתן כתף ויחזק כשצריך- מקווה שאת לא לגמרי לבד בעסק, ויש לך חברים ומשפחה תומכים. סיאלו, שהשמיים יהיו הגבולות שלך... ושההצלחה תגיע במהרה.
מרב

הרמוניה

New member
פגשתי לפני כמה חודשים חברה של חברה

גם לבד בעסק בת 42 שהייתה בהריון עם תאומים מהפריות מבחנה. היא ניסתה במשך כשלוש שנים אם כי לא מאוד אינטנסיביות. ככל הידוע לי היא אמורה ללדת בימים הקרובים המון הצלחה הרמוניה

תמר&

New member
עידוד.. ../images/Emo39.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo39.gif

סיאלו יקרה אני במצב דומה לשלך ומאוד קרובה לכל שאר נתוניך, אשמח אם תשאירי לי טלפון בתיבת האימייל שלי המצורפת נחזק אחת את השניה ... ואם תחליטי לא גם טוב, היי חזקה ואל תכנעי, עברת כבר מספיק כשלונות, עכשיו הדרך פנויה להצלחות

נועם@בת

New member
../images/Emo45.gif עידוד מלא חופניים סיאלו ../images/Emo45.gif

בגיל 40 פלוס יש לנו המון פלוסים, אבל אנחנו חייבות להודות שהפוריות שלנו קצת במינוס. ביציות של אשה מעל גיל 40 שוב אינן בשיא הפוריות שלהן, וזה אומר שיש לנו סיכוי קטן יותר להרות. סיכוי קטן יותר, פירושו ברוב המקרים מספר נסיונות גדול יותר עד שמצליחים. את כבר הצלחת חלקית, השגת הריון שלמרבה הצער לא נשאר. אנהחנו נוטות לקבל נסיון כזה כהוכחה חלקית לפוריות. מצידנו זה סימן טוב. את נמצאת בידיים של רופא נהדר, ומחלקה טובה. הרי להתעורר מהרדמה עם החיוך של גראסילה זאת חוויה בהחלט נעימה
הגישה שאני סיגלתי לעצמי אומרת |דגש| צריך לשבור את הסטטיסטיקה לנסות שוב ושוב (בשביל מה יש ביטוח בריאות ממלכתי ?
) הסטטיסטיקה היא מציאות, ואי אפשר להכחיש אותה, אפשר רך לכופף אותה. מומלץ לגבות את הטיפולים בטיפולים אלטרנטיביים לחיזוק. (אני הפסקתי לחצי שנה לצורך טיפול הומאופתי, וחצי שנה זה נצח בגיל 42 ). בהצלחה נועם

למעלה