ICQ Compad

chanand

New member
ICQ Compad

לבסוף הצלחתי להרשם, מצורף צילום מסך מהתוכנה המוזרה הזו, רשמים וצילומי מסך נוספים בהמשך...

Ambious

New member
הו, נראה מעניין.

תסכים לשתף אותנו באיך נרשמת? (כל זמן שזה חוקי, כמובן). אני ניסיתי לשנות את הגדרות המדינה בוינדוז, להשתמש בפרוקסי מארה"ב, ועדיין הוא לא הסכים לתת לי להרשם. כמו כן, נשמח לשמוע רשמים נוספים והסברים על מה שהצלחת לגלות בתוכנה.

chanand

New member
הכיף..

גלשתי דרך torpark, ועם קצת סבלנות והרבה מזל היה לי IP של מדינה שICQ מאפשר להרשם דרכה... מחר אנסה את התוכנה ואספר על הרשמים...

אני כבר ממש מחכה שיהיה איסיקיו

6 מעניין לראות איזה חידושים יכניסו לזה על מנת לעבור את המסנג'ר החדש{בלי להיכנס לויכוחים מסנג'ר היא לדעתי תוכנה גרועה}

chanand

New member
אם כך compad ממש לא תהיה הבשורה בשב

בשבילך... לא ברור לי על מה חשבו יוצרי התוכנה הזו...מדובר בספר כתובות פרימיטיבי. וניתן לשלוח מסרים לאנשי הקשר - לא ברור לי איזה בשורה התוכנה הזאת תביא. כשמדובר באיש קשר שמשתמש בICQ המסר ישלח כמו בICQ. כשמדובר באיש קשר מתוכנה אחרת המסר אמור להשלח במייל (לא ניסיתי עדין) אין פיצ'רים נוספים. יש המון כפתורים, המון בלאגן, וזה פשוט לא נוח. אחרי שיבאתי את אנשי הקשר שלי מהאוטלוק מהאיציק והמשה, לא היה ניתן לראות פרטים נוספים חוץ מכינוי, אין אפשרות לשלוח SMS, או לבצע שיחות שמע או וידיאו... זו ההתרשמות הראשונית שלי..

roin10

New member
את האמתףלא משנה כמה תוכנות הם

יוסיפו,הICQ,לא קרובה אפילו לרמת השירות של מסנג'ר 6.0 אפילו

Ambious

New member
למה בדיוק?

אני לא חסיד גדול של ICQ, אבל אתה חייב להודות שכל העניין של Offline Messaging חסר בצורה כואבת כמעט במסנג'ר, וגם במסנג'ר 8 זה עדיין לא מיושם ביעילות וחוכמה כמו ICQ. זה לא מה שיגרום לי לבחור ב- ICQ על גבי Messenger, אבל זה אומר משהו.

אך ורק מבחינת אבטחה

המסנג'ר עולה על האייסיקיו. חוץ מזה שרק בעקבות האייסיקיו התחילו החברות הגדולות לייצר תוכנות מסרים לקהל הרחב. ומסנג'ר 8 הוא העתק פשוטו כמשמעו של האייסיקיו.

זה הכל עיניין של טעם..

אני לצערי נאלץ להשתמש במסנגר עם מי שאין אייסי אבל מעדיף את האייסיקיו

Ligeiro

New member
תלוי על אילו גרסאות ICQ מדובר

מאז מכירת ICQ, אני מסכים שהתוכנה רק הולכת ומדרדרת.. אבל את גרסאות ICQ2003a ומטה אני אוהב באותה מידה כמו מסנג'ר 7.0 ומטה..

למעלה