IHttpHandlers - לגלעד

tberger

New member
IHttpHandlers - לגלעד

הבנתי שאתה לא תומך בעבודה עם WebForms אלא עם IHttpHandlers. האם תוכל להסביר בקצרה במה מדובר? מה יהיה בצד לקוח? האם לא טופס HTML? מה יהיו הפקדים? ומה יהיה בצד שרת? איך קוראים את הנתונים? מה שולחים חזרה ל Client? מה הם היתרונות בעבודה כזו? אם תוכל לצרף דוגמא קטנה. תודה מראש

gilad g

New member
כן ../images/Emo13.gif

מה יהיה בצד לקוח? - בצד לקוח יהיה HTML רגיל. לא בהכרח טופס HTML - רק כשצריך. מה יהיו הפקדים? - לא יהיו. המודל יהיה דומה מאוד לזה של ASP קלאסי, עם Response, Request, וכו'. מה יהיה בצד שרת? - בצד שרת יהיו מחלקות שמממשות את הממשק IHttpHandler. לממשק זה יש מתודה אחת חשובה - והיא ה-ProcessRequest ששם נעשה כל הקוד. במקום דוגמא, אני אצרף מאמר: http://www.15seconds.com/issue/020417.htm אני מוכרח לומר, שאחרי אתמול, יגאל (והמאמרים ב-MSDN שקראתי לאחר מכן) קצת שכנעו אותי ש-webforms זה לא כזה נורא כמו שחשבתי. אם אתה מסתדר יופי עם webforms הייתי משתמש ב-IHttpHandlers בכדי לקבל תוכן מהשרת שאינו HTML, לדוגמא - הקטנה דינאמית של תמונות, או יצירה דינאמית של גרפים.

tberger

New member
לגבי השורה האחרונה

מה בדיוק כוונתך? לשלוח את המידע ב XML ובלקוח לקבלו באמצעות XMLHTTP?

gilad g

New member
?

איפה הזכרתי XMLHTTP?

tberger

New member
זהו שלא

אז איך מעבירים מידע ללקוח? האם IHTTPHANDLERS גם מתאים לשינוי דינאמישל פקדים למשל של DropDown?

gilad g

New member
לא ../images/Emo13.gif

ל-IHttpHandlers אין viewstate, אין server controls, אין כלום. יש רק Response, ואת שאר האובייקטים שדומים לASP קלאסית (Request, Application, וכו'). העברת המידע ללקוח מתבצעת ע"י שורה של פקודות Response.Write ...

למעלה