I'mBack + ayu's new single

ayumi3000

New member
I'mBack + ayu's new single

אין יותר פורום ג'יי פופ/ג'יי רוק? :) אגב השם הזה של הפורום פצצתי!!! מוסיקה יפנית!! היי כולם אני טל והייתי כותב לעיתים רחוקות בפורום הזה אבל ראיתי שדיברנו מלא מלא רק על ג'יי רוק אז לא הרגשתי כ"כ שייך (לפחות אורקל נתנה לי להרגיש שייך). ^_^ אז אני שומע בעיקר פופ יפני (כמו מיכאל) ברוך הבא!!!!!!!! ayumi hamasaki koda kumi Utada Hikaru Every Little Thing TM REVOLUTION BoA מקווה שתקבלו אותי (שוב בברכה)! טל. דבר שני... ביום רביעי ה - 21.06.06 יצא לאיומי סינגל חדש בשם BLUE BIRD !! הוא נמצא עוד מאז במקום הראשון במצעדים של אוריקון (היומי) www.oricon.co.jp (זה אתר שלפי מכירות קובע את המקומות של הדיסקים שמשוחררים, לפי אלבום, או סינגל, או די וי די וזה רק לאמנים יפנים). הסינגל יצא ב - 3 גירסאות שונות עם 3 עטיפות שונות. :Tracklist CD -- "BLUE BIRD "Original Mix "Beautiful Fighters "Original Mix ~Ladies Night ~another night "BLUE BIRD "Harderground remix "-BLUE BIRD "Original Mix -Instrumental "-Beautiful Fighters "Original Mix -Instrumental DVD B ----- (BLUE BIRD (Video Clip (Beautiful Fighters (Video Clip (BLUE BIRD (making clip DVD C ----- (BLUE BIRD (Video Clip (Beautiful Fighters (Video Clip (Beautiful Figthers (making clip

nadav1232

New member
בדיוק אני שומע את השיר BLUE BIRD

בדיוק סיים לי להוריד את הסינגל XD גם אני אוהב ג'יי פופ
אני נדב, בן 14 מהרצליה

nadav1232

New member
ודרך אגב, אם אתה גם אוהב את בואה...

הנה האתר שלי עליה: http://www.tipo.co.il/zone/index.asp?zone=81651944105523 ^_^

limmay

New member
יפה..^___^ נהנודה

ואל תרגיש לא שייך... לכאן כולם שייכים..^__^ (אלה שמעוניינים במוזיקה יפנית כמובן..) מוזיקה יפנית זה כללי. לכאן שייכים כל אוהבי המוזיקה היפנית.. וזה לא משנה אם זה פופ או רוק...:) *מקבלת בברכה*
ברוך הבא..^_^ וכל הכבוד על ההשקעה..^__^

Sezuke

New member
ברוך הבא~

אל תרגיש לא שייך. ג'ייפופ זה מצויין! אני אוהב גם ג'ייפופ וגם ג'יירוק באותה מידה =) השתלבות נעימה חבוב ^_^

oracle

New member
היי טל, ברוך השב ^^ ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

באמת תהיתי איפה אתה... ^^ שמחה שחזרת ובטוחה שתרגיש פה לגמרי שייך~~~ 3>

Emiko

New member
מממ... עדיין לא למדתי את קטאקנה...

זה לא אמיקו במקרה שם כתוב לו בקטאקנה? ו-yokosou to hajimemashite ^_^

ayumi3000

New member
:]

חחח זה בעצם השם הפרטי של האורקלית שלנו! :) וגם אני אנצל את זה להודות לכולם על הברוכה הבאה וגם תודה אישית לאמיקו ביפנית! どうもありがとう恵美子くん ! (אני לא בטוח הם ה - 2 קאנג'ים הראשונים נכונים אבל השלישי כן) ^_^

Emiko

New member
שיט :(

זה כנראה בגלל השעה.... מצטערת... לא ראיתי שזה לא בשבילי [*מרגישה סתומה*] זה היה יום לפני הבגרות, אחרי חרישה ועוד בשעה כזאת... יש מצב שהתבלבלתי.. מצטערת.

limmay

New member
את לא צריכה להרגיש סטומה ^^" נהנודה

גמני בהתחלה התבלבלתיוחשבתי שההודעה הייתה בשבילך.. ולא ממש היה לי כוח לקרא את הקטאקאנה כי אני לא חזקה בזה...^^"

Emiko

New member
תודה ^_~

הבגרות עברה אז מחר אני לא אהיה מסוממת כמו אתמול והיום! XD

למעלה