|מכשפה|
מזמינים אתכם לסרט מכושף

|מכשפה|
מזמינים אתכם לסרט מכושף

יש להן צחוק מרושע, הן אוהבות להתנייד ממקום למקום על מטאטא מרחף, להכין שיקויים בקלחת גדולה ומדי פעם לאכול ילדים. זה בערך מה שידענו על מכשפות עד היום, אבל הגיע הזמן לשנות את כל מה שאנחנו יודעים. אחרי שהערפדים ואנשי הזאב הפכו את עורם ונהיו הדבר הכי לוהט בסביבה, הגיע תורן של המכשפות לבצע את המהפך הגדול. אנחנו שמחים להזמין אתכם להקרנה מיוחדת של הסרט "יצורים יפהפיים" המבוסס על רב המכר של קמי גרסיה ומרגרט סטול. לכל הפרטים והרשמה לחצו כאן

YugiBoy

New member
המלצה לדוקו טוב ומקיף של מדונה?

אני מחפש דוקו / ספיישל / משהו בסגנון שמציג את מדונה לאורך השנים.
אני בטוח שעשו אין ספור בכל מיני ערוצים ומקומות.

יכול גם להיות באורך מלא, אבל שיהיה מעניין ואובייקטיבי... יש משהו?

Material Boy

New member
אם בא לך משהו קצת יותר רשמי

אז (במידה ואני מחדש לך משהו בכלל) מדונה עצמה הוציאה 2 סרטים דוקומנטריים.
הראשון תמצא אותו בשני שמות - truth or dare או in bed with madonna שיצא בשנת 1991.
השני - i'm going to tell you a secret שיצא בשנת 2005.

כמו כן אם בא לך - ישנם הרבה ערוצים שהיו עושים תוכניות מיוחדות על מדונה, כמו MTV למשל, שבעבר היה עושה מידי כמה זמן Madonna Weekend, שם היו סוקרים את הקריירה שלה לאורך השנים ואפילו לעיתים היו נוגעים בתקופת הילדות שלה. באותם תוכניות היו מראיינים הרבה אנשים קרובים אליה, הן מההווה והן מהעבר, הן ממהלך הקריירה והן מהילדות. אין תוכנית אחת ספציפית שאוכל לכוון אותך אליה, אבל תדע שהיו מלא אז אני בטוח שתמצא משהו.
ואגב, אם מצאת משהו מעניין - אתה מוזמן לשתף פה :)
בהצלחה

YugiBoy

New member
מדובר בסיבובי הופעות לא?

אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך, כשאמרתי דוקומנטרי בעצם התכוונתי לאופציה השניה שכתבת עם סקירה על הקריירה, המילה כנראה התפלקה לי.

אנסה למצוא משהו כזה, בד"כ יש לספיישלים האלה שם.. אם מישהו זוכר אז אשמח שיכתוב

תודה רבה!

tali44

New member
כפרה על איתי!

בוא אלי הביתה ואני אספר לך באופן מעניין ואובייקטיבי...

X Offender

New member
Turn Up The Radio - Maxi Signle

הגיע אתמול, הסינגל של TUTR שיצא באופן פיזי בלעדית בסין (אין לי שמץ של מושג למה) אבל יש בו את הרמיקסים הרשמיים שיצאו כולל הרימקס של עופר ניסים

GM1988

Well-known member
האריזה הזו מזכירה קונדום.

והספר, איך להגיד בעדינות, לא ספר שאפשר ללמוד ממנו הרבה - לא לגבי מדונה ולא בכלל ...
ספר שיווקי נטול כל פואנטה בעיניי. חוץ מאולי לאספנים ומעריצים שכבר, נו, אין מה לעשות, קונים אז קונים.

ספר דוחה לדעתי.

X Offender

New member
אז כנראה שאתה לא ממש התעקמת בו

כי הספר הזה בראש ובראשונה יצירת אומנות , הצילומים שם מדהימים, וההפקה מהממת, הספר לשעצמו הוא IN YOUR FACE לקהל השמרני באמריקה ונגד הצביעות של הממסד, מדונה באה באמירה הכי בוטה ואמרה לכולם את האמת בפנים בדרך האומנותית שלה "כן יש דבר כזה סקס, כולם מזדיינים בכל גיל בכל מיני צורות ודרכים, יש בעולם הזה אנשים שאוהבים סאדו מאזו, יש אנשים שאוהבים סקס עם צעירים/ מבוגרים, סקס בשלישיות, בשירותים של מועדונים, יש דבר כזה שנקרא הומואים ויש דבר כזה שנקרא לסביות וכולם אנשים מיניים"

כמובן שכולם ירדו עליה ואמרו שכבר אין לה מה להציע יותר ושהיא הלכה רחוק מידיי , ועם זאת הספר נמכר ב 3 מיליון עותקים בשבוע הראשון שלו.

הספר הזה הוא אבן דרך עצומה בקריירה של מדונה
הוא ציני, מצחיק, חצוף, מגרה והכי חשוב אמיתי בצורה שלפעמים קצת קשה לעכל.

למעלה