שרשור ערב ליום ה59 בעיר 2025

אני2018

New member
תשובות

1. מה שהרגיז אותו (וגם אותי) שהאחרים ניסו להציג עצמם ככאלה שלא משחקים. הם פשוט התאהבו נורא (תוך דקה) באחרים. נו, באמת.
הוא אמר שהוא משחק (אגב, תמיד רק עם המספרים, ואף פעם לא עם כאלה שהוא החשיב כחברים שלו). אבל האחרים התחפשו למשהו אחד, והתחפושת נחשפה בשבועות האחרונים.
&nbsp
2.הסיפור עם רומי: אני חייבת לומר לך, שכשהשיחה התקיימה (בלייב), אני התרגזתי איימים ביחד איתו!
מה היה הסיפור שם? רומי נתנה לו סכום זעום במשימה, ואחר כך גם מיסתה אותו. זה הרגיז אותו, והוא החליט להתעלם ממנה.
היא ביקשה את השיחה.
במצב כזה בחיים - כשמישהו שפוגע בך קשות מבקש לדבר איתך - מה את מצפה שיקרה? שהוא יתנצל, נכון?
אבל מסתבר שרומי לא רק לא התכוונה להתנצל, אלא רצתה לומר לו שהיא שלמה עם ההחלטות שלה. אז מה מטרת השיחה? להרגיז אותו כפליים? כל הסיטואציה היתה מופרכת וקפקאית לגמרי.
אבל העריכה של יורם הציגה אותו כמרושע, ואותה כילדה בלונדינית קטנה, שלא מבינה מה רוצים ממנה, וכך זה נתפס.
אבל אני שראיתי את הלייב, לא רק מזדהה עם רגשותיו של דודו, אלא גיבשתי דיעה מאוד מאוד שלילית על רומי.
&nbsp
3. גם אני חושבת שלהיות תמיד כן וישיר - זה לא חברתי ולא נכון.
אבל דודו לא אומר "את מכוערת". דודו אומר את האמת שצריכה להיאמר. הוא אומר על דומיניק שהוא "יפה נפש", מה שנכון וצריך להיאמר. הוא אומר על נטע שהיא שחקנית, וזה צריך להיאמר.
מה שצריך להיאמר במשחק הזה, לא בהכרח צריך להיאמר בחיים, כי בחיים אין אדם שמשחק אותה יפה נפש כל הזמן (כי יש דירה בסוף).
אבל אני אוהבת את הכנות שלו. כי גם על עצמו הוא לא חס. זוכרת שהוא אמר על עצמו שהאגרסיביות שלו נובעת מחולשה? זוכרת שהוא שינה את דעתו על דומיניק ורומי? והוא גם מנמק זאת בצורה אינטליגנטית לאללה (ומה לעשות, אני שלולית ליד אנשים כאלה אינטליגנטים).
&nbsp
4. "שטיפות מוח" - אני רואה אצלו כושר שכנוע מדהים, כיוון שמה שהוא אומר משכנע לאין ערוך יותר מיריביו לויכוח. הוא באמת מנומק מאוד ואינטליגנט ברמות. אני מסכימה איתו לחלוטין. ולכן כאשר אחרים מסכימים, אני נוטה להאמין שהם השתכנעו. כמוני. ואני לא חושבת שהוא עושה גם לי שטיפות מוח

אגב, יודעת מה זה שטיפת מוח? לדעתי, כאשר מישהו מצליח לשכנע אותך באשר למשהו שהוא לא רציונאלי (למשל, מנהיג כת או מנהיג דת). אבל דודו מצליח לשכנע עם נימוקים רציונאליים לחלוטין, כך שמה שהוא עושה לעולם לא יוגדר כשטיפות מוח.
&nbsp
5. צבע עור - לא רק בארץ, אלא גם בכל העולם המערבי - הגזענות נגד אדם בעל עור שחום או שחור - חיה ובועטת לגמרי. והסיבה: האדם השחום והשחור נכבש ע"י האדם הלבן, והכיבוש הזה נמשך מאות שנים. גם לאחר שהכיבוש הסתיים והעבדות בוטלה - האדם הלבן חוקק חוקים שממשיכות את השיעבוד בדרכים אחרות.
ואם את צריכה הוכחות מהתוכנית הזו לקיומה של גזענות - תראי באיזו שפה מדברים על דודו (שמעולם לא הסתבך עם רשויות אכיפת החוק) ואיך מדברים על דומיניק הבלגי - עבריין מורשע ואסיר לשעבר.
&nbsp
ולסיום, הייתי מתה להכיר את דודו ולהיות חברה שלו. ממש אבל!
&nbsp
&nbsp

כנראה שהראייה שלנו שונה, לפחות במקרה הזה

מכבדת את דעותייך אך לא מסכימה.
לגביי גזענות, זה נכון שבעולם קיימת גזענות ואפילו כאן כנגד אתיופים, גם יוצאי צפון אפריקה גזענים כלפיי יוצאי אתיופיה, חבל לי שעדיין חלק מרגישים ככה, אבל איני יכולה להתווכח עם הרגשה רק לקוות שזה כבר יעבור מהעולם ומהארץ בפרט.
&nbsp
&nbsp

אני2018

New member
לגבי גזענות -

אני לא מדברת על תחושות.
אני מדברת על עובדות.
בכל העולם המערבי מצבם של השחורים והשחומים - בכי רע.
מצבם הסוציו-אקונומי נמוך משמעותית משל הלבנים;
השכלתם נמוכה משמעותית מזו של הלבנים (לא סתם אומרים "צריך לרכוש השכלה", בדגש על המילה "לרכוש". היא עולה כסף).
וכן הלאה.
הגזענות היא עובדה סטטיסטית. לא תחושה.

אכן, דבר נוסף ששמתי לב

שגם כאן ב 2025 וגם באח הגדול תמיד קורה דבר שמדהים אותי מחדש,
איכשהו נוצרות קבוצות "יריבות" שבדרך כלל בככל קבוצה יש באמת שיוך אתני זהה.
באח הגדול שמתי לב לזה כבר מעונה קודמת, זה מטורף.
נקווה שהעולם יצעד קדימה ולא אחורה למרות שאני ספקנית.

אני2018

New member
זה קרה בצורה מובהקת בעונה הראשונה והשנייה של האח.

את העונות האחרות לא ממש ראיתי.
&nbsp
ולגבי הגזענות - קשה לי לראות איך זה מסתיים.
כל זמן שהפער החברתי/כלכלי בין לבנים לשחורים/שחומים יהיה גדול כל כך -
לדעתי ולצערי, הבעיה לא תיפתר.

הצודקת11

Well-known member
נטע "הלוואי והייתי יכולה לשמור את לימור כדי שדודו יודח"

כן מאמי,
והעיקר שהירושה תעבור אלייך ולא לדודו,
לא משנה כמה לימור רמסה אותך,
העיקר המשחק.

הצודקת11

Well-known member
ורטיגו לא הבנת למה היתכוונה ורמזה?היא אמרה שפעם העביר ללימור

אלפיים,
ושוב העביר לה אלפיים (זה לא נכון העביר 1500 שקל)
ובסוף אמרה "אני מקווה שתדע להעריך את זה"
כלומר ,הירושה צריכה לעבור אליך,
חחחח ואנחנו מבינים שאחרי זה היא עוברת אליך.

העיקר הצדק, בזכותה לימור ניצלה מהדחה

כי נטע תרמה לה להזכירך,
נטע משחקת את המשחק בצורה
ישרה וטובה.
וכן, מי שינצח זה בעל הכסף הרב מכולם,
והיא רוצה לנצח כמו דודו וכולם שם.

לא מבינה איך אפשר לחשוב רע על נטע ועל דודו לא?????

זה טירוף, לא הגיוני בעליל.
שניהם משחקים ועושים את העונה רק שהאחד הוא מנוול ורשע (שלא לומר מכוער), ואילו השניה יפה הן מבפנים והן מבחוץ, נדיבה, משחקת נקי, והיחידה שלא מתרפסת בפני הדמות הכי רעה שהיתה בריאליטי אי פעם. אפילו יותר ממגי.

הצודקת11

Well-known member
דודו שחקן מעולה,כאדם הוא שקוף,הוא מודע למינוסים ולפלוסים שלו

דודו פיקח מעניין,
מלא כריזמה,
נטע יבשה,
משחקת את המשחק אבל מכחישה שהיא משחקת,
פועלת רק מאינטרס,
מאוד מחושבת.
וגילוי נאות דודו לא הפיבוריט שלי,
אני אוהבת את סיגל והודיה,
מקווה שאת מהן תנצח,
אוהבת את הזוגיות שלהן,
אבל בגדול אין לי ממש פיבוריט.

המשחק של דודו מלוכלך ומכוער, מבחינתי זה לא עובר

יש גבול כמה אפשר להשפיל בני אדם, הוא משחק שם בכולם, נכון הוא אסטרטג רציני,
מה שאוכל אותו וגומר לו את הנשמה זה שנטע היחידה שלא נופלת לגועל שלו.
קשה לו להכיל את זה כי כולם שם מתרפסים לרגליו.
צר לי, אבל קשה לי מאוד להבין איך אפשר להעריך אדם כזה כמו דודו באמת שנבצר מבינתי.
וסיגל בכלל אכזבהההההה אם בן אדם היה משפיל אותי ומנסה לסכסך כמו שדודו עשה לסיגל, הייתי מוחקת אותו מהלקסיקון שלי, אבל היא פשוט הביכה ברגע שהתרפסה וליקקה לו, זה באמת היה רגע מאכזב ומביך.
גם לי אין ממש פייבוריט, ואגב בהתחלה חיבבתי את דודו וגם את סיגל.
נטע הפייבוריטית שלי היום בגלל שהיא אנדרדוג, היא לבד מול כולם שמטנפים עליה ללא הרף זה פסול בעיניי.
לא לדבר על דומיניק פחחחחחחחח פאטת ברמות
שאי אפשר אפילו לתאר.

הצודקת11

Well-known member
דודו מעניין אותי מבחינת המשחק,נטע משחקת לא פחות מימנו אבל

היא לא מעניינת,
טיפוס שרוט,אנטרסנטית,קמצנית נורא,
בכיינית (לדעתי זו שיטה אצלה לעורר רחמים)
מבחינת סיגל ודודו,במקום כזה הדינמיקה משתנה כול יומיים,
גם נטע לא אהבה את דודו,
ודברה נגדו ,
ופתאום ביום אחד עברה לגור איתו,
ואפילו אמרה לרובוטית שזה מפליא אפילו אותה,
עד שמיסה אותה,
נטע לדעתי היתיחסה מגעיל לונונו,מה שעניין אותה זו הירושה בלבד,
רצתה להשאיר אותו בשבילה,אמרה את זה.
יש עוד הרבה דברים,
נמשיך מחר אני עייפה מאוד היה לי יום ארוך

הצודקת11

Well-known member
לגבי דומיניק בהחלט מסכימה איתך,אחרי שבוע שהתחלתי לצפות

(בסיום האח הגדול)
חשפתי פה למורת רוחם של הרוב פה את פרצופו האמיתי,
את הטיפשות שלו והצביעות,
לא קיבלו את זה פה,
רק לאחרונה הרבה היתפכחו לגביו.

גם לי זה לא ברור, אבל בעם שנותן קולות תמיכה

לראש ממשלה מושחת, ובמקום
שהמפלגות יתמכו בטוב כמו גנץ.
הכל יכול להיות.
&nbsp

לצערי הצדק איתך, שלא לדבר על סמוטריץ שווה ערך לדודו

פשוט מפחיד הערצת הרשע זה קורה במדינות מאוד מסויימות.
&nbsp

krumi

New member
תראי, אפשר לראות זאת ככה

ואפשר גם להבין אותה - שאינך סובל מישהו אתה מוכן או רוצה לעשות
כל דבר על מנת שהאדם הזה יעלם
על אותו משקל כמו שדודו עשה ע״מ להוציא את דודו ו.

דודו נגד נטע במבחן האש @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

בלי מודע בלי לתכנן התוכנית הזאת שמה הכל על השולחן....אופי התנהלות חברות בגידות ..הכל פה על השולחן ....המרחק בין קובי לנטע ככ עצום שכל שבוע אנחנו רואים דברים ....שייש בחיים....זה לא סתם שמהיום הראשון נטע מקום ראשון עם תמיד כסף הכי הרבה בבית....וזה לא סתם שדודו קובי כבר פעם שניה הומלס....אז כמה המרחק הזה גדול בין שני אנשים שאם נגיד היית מלהק סרט דודו עם המראה ( המאיים ) היה הרע בסרט .....והיא עם הפרצוף ( ברבי ) הייתה הטובה בסרט....כמו פה בתוכנית .....אממה ......בסרט האמת מתגלה לאט לאט עליידי הבמאי שמראש ידע את הסוף.....פה בתוכנית אנחנו רואים יום יום תפער בין שנייהם.....דודו עם המראה מתגלה כמלאך....בדודו קובי יש ככ הרבה דברים טובים שהרע מטושטש...הוא הגיבור שלנו והוא אמיתי....הוא יילך לישון ברחוב כי לא ייתן להודייה או אליסה....הוא ייתחשב הוא יחליט נכון הוא מודע לעצמו.....אם אני הילדים שלו אני גאה בו....אני משוויץ בו.....אני אומר זה א ב א שלי......אלא שזה היה עד התוכנית ממחר הוא אבא של כולונו......נטע לעומותו מראה לנו כמה הכסף בחיים עוטף שולט מנהל משחיז פוגע.....והיא חיה עם זה בשלום ..באמת לא מבינה שזה לא תוכנית על הבית ...היופי שלה מתהפך בכיעור אין סופי.....היא הריי צריכה לצאת החוצה....מי ייתקרב אלייה....הדבר היחידי שעומד לצידה שהיא יכולה להגיד.....זה היה משחק זאת לא אני באמת ...וזאת השאלה זה משחק באמת ?...ואם כן תנו לנו לקהל להחליט...מי המנצח של העונה !!!

סטילהוק

New member
ההיפך הגמור, במקרה של דודו קובי הכיעור הפנימי שלו גדול יותר

אפילו מהכיעור החיצוני שלו של עבריין. והיופי הפנימי של נטע שתמיד,גם כשיש סיכוי שזה יפגע בה, בוחרת לראות את הטוב בכל בן אדם, כולל ברע, עולה באלפי מונים על יופיה החיצוני המדהים לכשעצמו. נטע היא לגמרי המלאכית ודודו הוא השטן גם מבפנים וגם מבחוץ. ובתקווה שהטוב ינצח את הרע והצד המואר ינצח את הצד האפל.

למעלה