מי אתה, צ'ארלס?

ArielaTV

New member
מי אתה, צ'ארלס?

אז כשישבתי לראות את פרק הסיום בפעם השנייה, קלטתי תמונה ברקע בחדר המשחקים של צ'ארלס שזיהיתי. או לפחות את המשפט שבה.
וצילמתי סרטון על מי לדעתי הוא צ'ארלס- [URL]https://youtu.be/x963z6bxPZA[/URL]
אז בואו נפתח פה דיון:
עם מעט הדברים שאנחנו יודעים על הבחור השרמנטי בעל אלף המסכות ואובבססיה לבובות, מי לדעתכם הוא צ'ארלס?

revi 17

New member
דעתי לפני שאצפה בסרטון שלך

אז טרם צפייה בסרטון שבטוח יקלע לטעמי

יש שני חשודים
ולהלן המניעים המפוברקים כי אין לנו סיפור רע... עדין!

מה שבטוח מדובר במישהו מהדור של נבחרת הNAT דהיינו סיימו ללמוד ב2005... אנחנו יודעים לפי 210 ספר המחזור שבשכבה השאת היו :איאן, ג'יסון, גארט, סיסי. נאמר מתישהו שמליסה צעירה מהם בשנה או שנתיים.

חשוד מספר 1-
ג'יסון דילורנטיס:
*האנגרמה מהרמז של מונה יוצרת את השם "צ'ארלס דילורנטיס".
*בספרים לאליסון יש אחות תאומה (קורטני) והאב של שניהם הוא פיטר היסטינגס. בסדרה החליטו לשנות ופיטר הוא האבא של ג'יסון... השאלה הם יש לו גם תאום בדמות צ'ארלס (
???) והאם פיטר יודע על קיומו?
*ב319 לאחר תאונת המעלית ג'יסון נעלם וחוזר בעונה 4... לאחר מספר פרקים ספנסר מוצאת גופה (מונה פיברקה אותה שתיראה כמו טובי) אך לגופה יש פציעה דומה למה שנחשפנו אצל ג'יסון ב314.
*ג'יסון טוען ב514 שלאליסון מלא אלבומי תינוקות ולא כמעט ואין.
*מה שמוביל לסרטון הנחשף ב525.

להרכיב תיאוריה מופרכת על ג'יסון וצארלס זה לא בעיה
ואולי סיפור התאומים שאליסון סיפרה ב213 זה עליהם בכלל.

חשוד מספר 2-
רן קינגסטון:
*כביכול הוא בגיל המתאים
*נצא מנקודת הנחה שהתינוקת היא בת'אני והילד שנישק אותה הוא אחיה צ'ארלס וגב' D היא דודה שלהם והילד הנוסף הוא ג'יסון. רן מאשים את השקרניות במוות שלה. הוא עובד בראדלי, יש לו גישה לבתי חולים, לתרופות והוא סוג של עשיר.
*זוכרים שלאליסון היה בחור בשם חתיך החוף? אז יש מצב שזה רן ולכן היא נטלה גלולות והם לא השתמשו ב

*הוא אובסיבי לגבי אליסון (כנראה עוד מילדות! אם הוא זה ששבר לה את היד...אבל הייתה סצינה ב203 שאליסון העדיפה לישון אצל ספנסר ואמרה משהו בסגנון של לנעול את החדר עם כל החברים הסטלנים של ג'יסון).
*רן כנראה מעניש יתר על המידה את האנה וספנסר כי הם השתמשו בו גרמו לו לפתח רגשות וזרקו אותו.
*הוא מתקרב למליסה כי היא זאת שהרגה את אחותו.
*יש לו אוסידי או משהו לגבי סידור ספרים ולצ'ארלס היה ארון ספרים בכספת... פלוס תמונה שכנראה הייתה אצל רן בדירה (מישהו/י פירסם תמונה בטמבלר)
*יש גם משהו על התרגיל מתמטיקה שאריה פתרה באיזה פרק מסתבר שזה מאיית רן
איך אנשים עולים על דברים כאלה אין לי שמץ

*ב208 רן טען שהוא אוהב לנמנם בחדר המתים ובסוף הפרק A קם כמו גופה ממש דומה לבחור שתקף את סירוס בבית החולים

* קיצר השם רולר=קינג...קינגסטון. יש עוד מלא רמזים כמו לכל דמות בסדרה אבל כנראה שעכשיו זה תופס עליו יותר!
כמו "עזבי את הכבשה (אדי למב) ותתמקדי באריה (רן)"

אז השאלה על מה ילכו כותבי PLL? עלילת תאום או רן ויתפרו הסבר משכנע

ArielaTV

New member

אותו ראש אנחנו, אותו ראש

&nbsp
חלום שלי שיילכו על עלילת רן.
והייתי כל כך בשוק כשזיהיתי בעצמי את התמונה עם הכיתוב בחדר של צ'ארלס, הרגשתי שסוף סוף יש לי מקום אמתי בקהילת PLL

revi 17

New member

אכן אותו ראש
ואין לי בעיה שילכו על רן כי הוא דמות שאהבתי לשנוא ... השאלה אם ג'וליאן יכול לבוא להתארח בפרק 610 (או מתי שלא יהיה פרק החשיפה) כי הבחור עסוק!

את התמונה הספציפית בפרק 525 לא זיהיתי
אבל המומיה שביקרה את סירוס גרמה לי ולחברה שלי להיזכר ברן ב208 כי מצבור של הוכחות... סוג של אספנו על כל דמות

למעלה